Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Bezkonkurenční ceny nových bytů v Horních Měcholupech mohou zájemci využít jen do 30.11. Poté CENTRAL GROUP musí zdražit

Autor: CENTRAL GROUP | 12.11.2014 15:34 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů

Již jen necelé tři týdny mohou zájemci o kvalitní a cenově dostupné bydlení v Praze využít akční ceny v projektu Javorová čtvrť v Horních Měcholupech. Ke dni 30. listopadu letošního roku zde totiž CENTRAL GROUP ukončí svou cenovou akci se zaváděcími slevami bytů poslední etapy. Od 1. prosince tak všechny byty v tomto prodejně nejúspěšnějším projektu novodobé české historie plošně podraží nejméně o 5 %. 

K dosti netradičnímu kroku, kterým je otevřeně deklarované zdražení, se největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP odhodlal jako vůbec první na českém trhu. „Za naším rozhodnutím stojí pozvolné oživování na stavebním trhu a s tím spojené postupné zvyšování cen stavebních prací od našich dodavatelů. Tento cenový nárůst už nadále nemůžeme brát na sebe a musíme ho od prosince promítnout do našich obchodních cen. Stavební a developerský trh měl své dno na přelomu let 2012 a 2013 a od té doby pozorujeme mírný růst,“ říká Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP. 

Poslední etapa – poslední příležitost využít rekordně nízkých cen

Ohledně oživování trhu dává Kunovskému za pravdu i mimořádný zájem ze strany kupujících. Za dva roky od zahájení prodeje první etapy totiž developer v Horních Měcholupech prodal již přes 630 bytů. To je jednoznačně nejvíce, kolik kdy jakákoli firma v jediné lokalitě za tak krátké období reálně prodala. Nyní je nově v prodeji již poslední etapa tohoto velmi úspěšného projektu s 375 jednotkami. Celý bytový areál s centrálním parkem po dokončení nabídne celkem 943 nových bytů a ateliérů a jeho poslední etapa bude dokončena na sklonku příštího roku.

„Kromě dobré a zavedené lokality s bezkonkurenčně nejlepšími cenami v Praze jsou pro úspěch prodeje klíčové i velmi nízké úrokové sazby hypoték, které nyní banky nabízejí. Pro naše klienty jsme ještě navíc vytvořili specifický finanční produkt – DOTOVANOU HYPOTÉKU CENTRAL GROUP. Ta nabízí garantovanou úrokovou sazbu 2,19 % ročně s fixací na 3 nebo 5 let a navíc mnoho bonusů a maximální jednoduchost vyřízení. Díky tomu mezi našimi klienty zájem o hypoteční financování rapidně narostl,“ komentuje Kunovský důvody velkého zájmu o byty v Horních Měcholupech.

Zájem je o rozestavěné i o dokončené byty   

Klienti většinou preferují koupi nového bytu ještě ve stádiu rozestavěnosti, kdy si mohou sami zdarma zvolit vnitřní provedení podle svého vkusu – koupelny, podlahy, dveře a mnoho dalších položek. Je však i mnoho zákazníků, kteří chtějí přijít už k hotovému a co nejdříve se nastěhovat nebo co nejdříve byt pronajmout. 

Proto je obchodní strategií CENTRAL GROUP, aby i po dokončení stavby zůstalo v nabídce u velkých lokalit ještě zhruba 10 – 20 % volných bytů, u komornějších projektů s menším počtem bytů je tento podíl zpravidla ještě vyšší. Takové byty pak developer prodává v průměru dalších šest měsíců po dokončení. 

Této obchodní strategii je přizpůsobena i cenová politika firmy. Při zahájení prodeje na začátku výstavby jsou ceny výrazně zvýhodněné. S postupem výstavby pak postupně rostou a při dokončení už dosahují své tržní úrovně.

Ideální byty pro mladé i na investici

Přes 80 procent všech jednotek v poslední etapě projektu Javorová čtvrť je malometrážních o dispozicích 1+kk a 2+kk. Jedná se tedy o ideální a zároveň cenově dostupné bydlení především pro mladé singles a páry, případně jako skvělá investice pro realitní investory za účelem pronájmu. Pro hovoří nejen velmi dobrá dopravní dostupnost, ale i blízkost oblíbeného rekreačního areálu Hostivařská přehrada a golfového hřiště.

Konečné ceny bytů ALL INCLUSIVE včetně DPH, příslušenství a ve vysokém standardu provedení KOMFORT tak nyní díky zaváděcím slevám začínají v Horních Měcholupech na 1,4 mil. Kč za 1+kk, 1,9 milionu korun za 2+kk, byty 3+kk lze pořídit již od 3 milionů Kč a ceny čtyřpokojových bytů startují na 4 milionech korun.

Všichni zájemci o nové bydlení v Horních Měcholupech se mohou na vlastní oči přesvědčit o vysoké kvalitě provedení bytů od CENTRAL GROUP přímo v novém ukázkovém bytě, který je pro ně v lokalitě Javorová čtvrť otevřen vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin. Zaváděcí slevy 5 % platí v této lokalitě již jen do konce listopadu. A do stejného termínu mohou zájemci využít i zvýhodněnou nabídku DOTOVANÉ HYPOTÉKY CENTRAL GROUP s garantovanou sazbou jen 2,19 % ročně.

Bezkonkurenční ceny nových bytů v Horních Měcholupech mohou zájemci využít jen do 30.11. Poté CENTRAL GROUP musí zdražit >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (373)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 533 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »