Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


BYTY U DUBU – projekt v Modřanech reaguje na poptávku realitního trhu

01.04.2014 14:25 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: realitní trh byty

Modřanský projekt BYTY U DUBU je odpovědí na poptávku po cenově dostupných bytech v Praze. Nabízí 157 bytů v širokém spektru dispozic od menších 1+kk až po 4+kk s terasami a krásnými výhledy. Projekt je navržen tak, aby byl maximálně úsporný především z hlediska provozních nákladů pro budoucí obyvatele. Bude disponovat průkazem energetické náročnosti B (energeticky úsporný). Díky tomu budoucí majitelé bytů ušetří především za vytápění.

BYTY U DUBU postaví developer Kuchař & Thein s.r.o. v pražských Modřanech, mezi ulicemi Generála Šišky, Soukalova a K Dolům, v sousedství stávající zástavby rodinných domů. Ke spolupráci přizvali renomovaný ateliér ABM architekti, a společně s Ing. arch. Petrem Bouřilem navrhli architektonicky zajímavý bytový dům s chytrými dispozicemi a nízkými energetickými náklady.

„Přinesli jsme na trh bytový dům, který bude svým majitelům šetřit peníze, optimalizovali jsme veškeré vstupní náklady tak, abychom ušetřili a tuto výhodu promítli do ceny bytů. Dle našich zkušeností je poptávka především o kombinaci kvalitně odvedené práce, spolehlivého partnera a dobré ceny.  A to je to, co zde lidem nabízíme,“ říká Jiří Thein.

„ Jednou z předností našeho projektu, jsou již zmíněné ceny –  začínají na 34 612 Kč/m2 vč. DPH, což je velice příjemná částka při srovnání s obdobnými bytovými projekty v Praze, které se ovšem řadí do nižší energetické třídy C nebo D. Další předností je standard vybavení. Již v základu STANDARD nabízí kvalitní vybavení, např. obklady a dlažby v koupelnách, na toaletách, sanitu a další. Klienti si mohou individuálně zvýšit standardní vybavení v rámci balíčku STANDARD+, či dle vlastních požadavků v rámci klientských změn. Necháváme lidem určitou svobodu volby. Od nás získají u vybraných smluvních partnerů projektu příspěvek na vybavení v určené cenové hodnotě dle kategorie standardu. Pokud se rozhodnou vybrat např. jiný typ podlahové krytiny než co je v nabídce STANDARD či STANDARD+ použijí náš příspěvek a následně individuálně dořeší výběr s klientským centrem,“ doplňuje informace Jan Kuchař.

Předprodej projektu BYTY U DUBU byl zahájen 1. března a nyní nabízí pro prvních 30 klientů zaváděcí ceny. Orientačně 1+kk za 1,3 mil. Kč vč. DPH, 2+kk za 1,9 mil. Kč vč. DPH,  3+kk za 2,8 mil. Kč vč. DPH.

Od března je od pondělí do pátku také otevřeno prodejní centrum BYTY U DUBU v Pasáži Koruna na Václavské nám. 1.

Zahájení výstavby projektu je naplánováno na 4Q 2014, dokončení na 4Q 2016. 

ARCHITEKTURA A VYBAVENÍ DOMU

Bytový dům je členěný do tří částí se samostatnými vchody, se dvěma podzemními a osmi nadzemními podlažími. Od pátého podlaží se hmota domu postupně zmenšuje, takže v posledním, osmém podlaží jsou jen tři byty. V suterénu nechybí sklepy, garážová stání a společné prostory v podobě míst na kola a dětské kočárky. V přízemí domu jsou také nebytové prostory určené pro menší provozovny, jako třeba květinářství, pekařství nebo jiné služby pro každodenní využití rezidentů.

Téměř všechny bytové jednotky mají balkony, zasklené lodžie nebo terasy. Celý dům bude uzavřen elektronickým vrátným, v každém bytě bude domácí telefon, příprava na kamerový systém a připojení na pult centralizované ochrany. Vjezd do garáží bude ovládán vstupním čipem.

Lokalita a dostupnost

Pražské Modřany patří k oblíbeným rezidenčním lokalitám. Jejich obyvatelé to mají kousek do města i do přírody.

Rezidenční projekt BYTY U DUBU má perfektní dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Zastávky MHD jsou přímo před domem a lokalita je velmi snadno dostupná osobním autem. Projekt vyroste v zástavbě rodinných domů v zabydlené oblasti, kde již nyní plně funguje občanská vybavenost školy, lékař, obchody, služby.

Milovníci sportu v okolí projektu najdou také své vyžití. V blízkosti je vyhlášená branická cyklo a in-line stezka, která vede po pravém vltavském břehu. Na dohled je Freestyle park Modřany, sportovní areál Hamr, sportovní centrum Squasharena, či golfový klub v Hodkovičkách. Ti, kteří upřednostňují klidnější procházky, určitě potěší nedaleká přírodní památka Modřanská rokle v údolí Libušského potoka.

Tisková zpráva Kuchař & Thein s.r.o.

BYTY U DUBU – projekt v Modřanech reaguje na poptávku realitního trhu >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (360)
 
Spíše ano. (51)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (58)
 Celkem hlasovalo 516 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »