Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP pokračuje v podzimní ofenzívě. Do prodeje jdou byty na Palmovce a v Pitkovicích

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP pokračuje ve své podzimní ofenzívě, v jejímž rámci uvádí na trh postupně více než 700 nových bytů v sedmi lokalitách. Od začátku listopadu mohou zájemci nově vybírat ze 103 bytů v luxusní Rezidenci Palmovka v atraktivní pražské čtvrti přímo na stanici metra a ze 40 bytů v projektu Pitkovické zahrady v Praze 10. Byty se již v tuto chvíli staví a dokončeny budou ve druhém pololetí příštího roku.

Rezidence Palmovka nabízí luxusní bydlení přímo u metra v centru dění

Bytový areál Rezidence Palmovka již nyní vyrůstá v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru města jen pár kroků od stanice metra. V originálně architektonicky řešeném objektu s kaskádovitě ustupujícími horními patry je k dispozici 103 bytů od účelně řešených 1+kk po velkorysé 4+kk s rozlehlými terasami. Byty jsou vhodné především pro nadstandardní rodinné bydlení.

Projekt klade důraz na dostatek denního světla, které je do bytů přiváděno velkými hliníkovými francouzskými okny, řada bytů má také oblíbené zimní zahrady. Ceny bytů včetně DPH, příslušenství a luxusního standardu provedení začínají na 2,9 milionu korun. Cena za metr čtvereční vnitřní užitné plochy včetně DPH se pohybuje od 58.700 korun. Projekt je již ve výstavbě, dokončen bude v srpnu příštího roku.

Rezidence Palmovka se nachází podél ulice Vojenova blízko Libeňského zámečku a nově vznikající mariny. Ze stanice metra Palmovka, která je od objektu jen pár kroků, trvá cesta do centra Prahy pouhých osm minut. K hlavním výhodám lokality patří rozvinutá infrastruktura a kompletní občanská vybavenost. Restaurace, obchody a služby, velký hypermarket, pošta, zdravotnická zařízení, mateřské i základní školy a bohaté možnosti kulturního vyžití, to vše mají obyvatelé Rezidence Palmovka v pěším dosahu. Navíc zde vzniká nové obchodní centrum Nová Palmovka.

Pitkovické zahrady – nové byty ve velmi žádané lokalitě u přírodního parku

Bytový areál Pitkovické zahrady sousedí s velice úspěšnou a již dokončenou lokalitou Nové Pitkovice, kde firma již prodala více než 500 bytů a téměř stovku rodinných domů. Do prodeje jde nyní jedna z posledních etap výstavby v této lokalitě jen deset minut od stanice metra Háje a v blízkosti přírodního parku i nákupního centra. Dva čtyřpodlažní viladomy zahrnují byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk v cenách od 2,2 milionu korun včetně DPH, příslušenství a vysokého standardu provedení. Metrové ceny se pohybují od 39.100 korun. Všechny byty mají balkón, terasu nebo předzahrádku. Také byty v Pitkovicích se už staví a dokončeny budou v říjnu příštího roku.

V průběhu podzimu CENTRAL GROUP přišel postupně na trh s rekordní nabídkou více než 700 bytů v sedmi různých lokalitách Prahy. Snažili jsme se tak vyjít vstříc rekordní poptávce nejen po cenově dostupném novém bydlení v okrajových částech metropole, ale také novému trendu, který sledujeme především v posledních dvou letech, a to růstu zájmu o atraktivnější lokality v širším centru nebo přímo v centru Prahy,“ řekl předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. „Vynikající prodejní výsledky nově uvedených projektů svědčí o tom, že jsme se do poptávky trefili,“ dodal. 

Zájem o novinky společnosti CENTRAL GROUP je enormní

V rámci velké podzimní nabídky uvádí CENTRAL GROUP na trh od začátku září postupně více než 700 bytů v rámci nových bytových projektů nebo etap. A o novinky společnosti je mimořádný zájem. Mimořádnou poptávku vyvolaly byty v projektu Rezidence Vltavská vyhlídka v Holešovicích nebo rodinné byty nejnovější etapy úspěšného projektu Letňanské zahrady. Výborně se prodávají také rodinné domy v lokalitě Pražská čtvrť v Brandýse nad Labem.

Od října vstoupil CENTRAL GROUP do segmentu exkluzivního bydlení v centru Prahy. Rezidenci Park Nikolajka zasadil do prestižní vilové čtvrti na Smíchově blízko Malé Strany nad stanici metra Anděl. Je tvořena dvěma komorními viladomy se střešními terasami a předzahrádkami a především s výjimečným výhledem na centrum města i do okolní zeleně. Hned za první měsíc se prodalo 20 procent nabízených bytů.

Velký zájem o luxusní byty jsme očekávali. Na Nikolajce jsme dokázali, že umíme stavět i v exkluzivním standardu, který je určen jen pro vybranou skupinu zákazníků, jejichž nároky na kvalitu, použité materiály, ale i design jsou zcela nadstandardní,“ dodal Kunovský. Firma tak hodlá i v budoucnu v luxusním segmentu nabídnout další nové projekty.

Zdroj: Tisková zpráva CENTRAL GROUP

CENTRAL GROUP pokračuje v podzimní ofenzívě. Do prodeje jdou byty na Palmovce a v Pitkovicích >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (365)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (59)
 Celkem hlasovalo 523 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »