Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP představí na veletrhu Expo Real svou novou nabídku komerčních nemovitostí za zcela bezkonkurenční ceny

Největší český rezidenční developer a investor se již tradičně jako hlavní partner Hlavního města Prahy zúčastní prestižního mezinárodního veletrhu Expo Real. Ten se koná ve dnech 6. – 8. října v Mnichově. Hlavním tématem letošní prezentace CENTRAL GROUP bude nová široká nabídka prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí za bezkonkurenční ceny. Půjde jednak o sklady a kanceláře v logistickém areálu Westpoint v Praze 6 a dále o celkem 16 nových komerčních prostorů v sedmi různých lokalitách po celé Praze. 

„Zatímco v minulých letech jsme na tomto mezinárodním veletrhu prezentovali celkovou nabídku rezidenčních nemovitostí CENTRAL GROUP jako leadera tuzemského trhu, letos naší prezentaci zaměříme na novou nabídku prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí za velmi výhodné ceny. A samozřejmě, stejně jako v minulých letech, v průběhu veletrhu máme domluveno řadu jednání ohledně možných akvizic dalších pozemků pro naší budoucí výstavbu,“ hodnotí význam veletrhu pro CENTRAL GROUP šéf společnosti Dušan Kunovský.

Westpoint: sklady a kanceláře za bezkonkurenční ceny v Praze 6

Skladový a logistický areál Westpoint nabízí pronájem skladových prostor a kanceláří za bezkonkurenčně nejnižší nájemné. Je možné si zde pronajmout skladovací kapacity různých velikostí od 21 m2 až do 15.930 m2 a kanceláře od 24 m2 až do 837 m2. V areálu strategicky situovaném mezi letištěm a centrem Prahy je k dispozici nonstop bezpečnostní služba a také železniční vlečka. Celý areál nabízí zhruba 66.300 m2 pronajímatelné plochy skladů, kanceláří a ostatních prostor a v současné době je již z cca 60 % pronajat.     

Sklady i kanceláře si zájemci mohou pronajmout krátkodobě nebo i na delší dobu – až do konce roku 2019. Ceny za pronájem jsou ve srovnání s ostatní nabídkou v Praze zcela bezkonkurenční – nájemné za sklady se zde pohybuje již od 1,90 EUR/m2 měsíčně a nájemné za kanceláře od 2,80 EUR/m2 měsíčně, a to v závislosti na rozsahu pronajímané plochy a doby nájmu. Bezkonkurenční výše nájemného je dána tím, že CENTRAL GROUP není klasickým investorem a provozovatelem komerčních nemovitostí. Logistický areál Westpoint odkoupil v letošním roce od původního zahraničního vlastníka a bude ho provozovat minimálně do konce roku 2019. Následně plánuje CENTRAL GROUP na tomto místě vybudovat luxusní rezidenční čtvrť. 

Komerční prostory v různých lokalitách Prahy: pro podnikání i investici 

Hlavní náplní činnosti CENTRAL GROUP je výstavba a prodej nových bytů a rodinných domů v Praze. V některých bytových projektech však společnost také doplňkově navrhuje v přízemí komerční prostory pro zřízení nových reprezentativních nerušících provozů obchodu, služeb nebo gastronomie. V současné nabídce je celkem 16 různých prostorů v sedmi různých rezidenčních projektech po celé Praze. Některé z těchto prostorů jsou již ve výstavbě a realizace těch dalších bude zahájena v nejbližší době.

Tyto komerční prostory nabízí CENTRAL GROUP k prodeji nebo pronájmu. Společnost preferuje prodej těchto prostor, ať už konkrétním provozovatelům nebo zájemcům o výhodné investování volných finančních prostředků. Výhodné podmínky financování představují příležitost i pro začínající podnikatele. Zájemce o koupi totiž může využít speciálního režimu platby – zaplatí jen 10 % z ceny při podpisu smlouvy, dalších 10 % při předání dokončeného komerčního prostoru do užívání a zbytek ceny pak může doplatit kdykoliv podle své volby do 3 – 5 let od předání. 

Možností je také kombinace výnosové investice do komerčního prostoru se zajištěním nájemce. V takovém případě předloží zájemce o pronájem svou nabídku CENTRAL GROUP a společnost pak bude hledat vhodného investora, který prostor odkoupí a uzavře se zájemcem o pronájem nájemní smlouvu za dohodnutých podmínek.

Nové komerční nemovitosti v nabídce CENTRAL GROUP, které developer na Expo Real představí, se nacházejí v lokalitách Prahy 3 – Žižkova, Prahy 6 – Břevnova, Prahy 7 – Holešovic, Prahy 9 – Letňan a Prahy 10 – Záběhlic a Uhříněvsi.

CENTRAL GROUP představí na veletrhu Expo Real svou novou nabídku komerčních nemovitostí za zcela bezkonkurenční ceny >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (373)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 533 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »