Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP spouští zimní cenovou akci: Všechny dokončené nemovitosti nabízí s bonusem a garantovanou hypotékou s úrokem 1,99 % ročně

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahajuje zimní cenovou akci. V rámci ní nabízí téměř 170 dokončených bytů a rodinných domů po celé Praze, které jsou připraveny ihned k nastěhování. Všechny dokončené nemovitosti mohou zájemci pořídit buď s bonusem 5 %, nebo s možností odkladu platby až na 1 rok po nastěhování bez navýšení konečné ceny! K zajištění nového bydlení mohou zájemci využít také zcela novou bezkonkurenční Hypotéku CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou jen 1,99 % ročně.

CENTRAL GROUP je lídrem tuzemského realitního trhu a jeho aktuální nabídka představuje nejširší výběr dokončených nemovitostí za nejlepší ceny. Byty a domy ihned k nastěhování se nacházejí v celkem 8 lokalitách v Praze a okolí. 

Zájemci o dokončené byty mohou vybírat z posledních volných jednotek v lokalitách Prahy 5 – Zličína, Prahy 6 – Břevnova, Prahy 9 – Letňan a ve dvou lokalitách v Praze 10 – v Horních Měcholupech a Pitkovicích. Poslední volné dokončené rodinné domy pak CENTRAL GROUP nabízí rovněž v Praze 10 – Pitkovicích a také v Brandýse.

K dispozici je kompletní nabídka bytů od 1+kk až po 4+kk a jejich ceny začínají již na 1,7 mil. Kč včetně DPH, sklepa a vnitřního parkovacího stání. Ceny rodinných domů s garáží pak startují na
4,2 mil. Kč včetně DPH a pozemku. 

„Lídr trhu by měl být schopen nabídnout dostatečný výběr lokalit nejen ve fázi výstavby, ale také již dokončených a připravených ihned k nastěhování. Přesně taková je i dlouhodobá strategie naší společnosti, ve všech velkých lokalitách chceme mít i po dokončení stavby zhruba 10–20 % volných bytů, které se postupně doprodají. Pokud bychom prodali všechny byty ještě před dokončením, vypovídalo by to o špatně nastavené ceně,“ upozorňuje Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP a dodává: „Naprostá většina bytů a rodinných domů nabízených v rámci současné cenové akce byla dokončena teprve v závěru loňského roku. Nejedná se tedy o žádný výprodej dlouhodobých ležáků.“

Jedna z posledních šancí

Odborníci na realitním trhu se shodují, že ceny nových nemovitostí v Praze v posledním roce plošně vzrostly. Konkrétně u CENTRAL GROUP činil meziroční nárůst realizovaných cen zhruba
7 %. Vzhledem k opět rostoucím cenám dodavatelských prací, oslabování koruny a stoupajícím nákladům na povolování staveb lze v letošním roce očekávat další nárůst cenové úrovně.    Díky zimní cenové akci tak mají zájemci o nové bydlení poslední šanci využít historicky nejpříznivějších podmínek k nákupu nového bydlení. Platnost akce je ale časově omezena.

Bonus ve výši 5 % z ceny nemovitosti lze využít třeba na novou kuchyni, vestavné skříně, případně na další vybavení bytu. Druhou možností je zvolit odklad platby až na 1 rok po nastěhování bez navýšení kupní ceny nemovitosti. 

„Již na jaře plánujeme zařadit do nabídky několik nových lokalit včetně prémiových nemovitostí v  centru Prahy. Celkem bychom v letošním roce rádi uvedli na trh nové projekty se zhruba 1500 byty. Zimní cenovou akcí na čerstvě dokončené nemovitosti proto chceme „vyčistit sklady“ před uvedením naší nové nabídky,“ vysvětluje svůj záměr Kunovský.

Hypotéka CENTRAL GROUP: Nejlepší podmínky financování na českém trhu

Spolu s širokou nabídkou dokončených bytů a rodinných domů připravila společnost CENTRAL GROUP pro všechny zájemce také zcela přelomový způsob financování nového bydlení, díky kterému znovu potvrdila, že nabízí nejlepší podmínky financování na českém trhu.

Touto novinkou je bezkonkurenční Hypotéka CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou jen 1,99 % ročně a s možností fixace úrokové sazby na 3 nebo na 5 let. Tu je možné využít při koupi všech bytů a rodinných domů ve všech lokalitách z nabídky společnosti, a to jak dokončených, tak i rozestavěných. Hypotéku s garancí úrokové sazby za klienty kompletně vyřídí úvěroví poradci CENTRAL GROUP, a to přímo v sídle společnosti a zcela zdarma. Vše tak lze zařídit na jediném místě bez čekání a nutnosti shromažďovat podklady a navštěvovat banku. Nové bydlení je tak díky CENTRAL GROUP nejdostupnější v novodobé české historii.

„Úvěrové poradenství CENTRAL GROUP poskytuje klientům kompletní servis na míru a představuje pro kupující další přidanou hodnotu. Máme vlastní úvěrové poradce a spolupracujeme s pěti největšími bankami na českém trhu. Díky tomu jsme schopni pro každého zájemce zpracovat individuální nabídku odpovídající přesně jeho situaci a potřebám, nikoli nabídku, z níž bude mít nějaký zprostředkovatel největší provizi,“ uzavírá Dušan Kunovský.

CENTRAL GROUP spouští zimní cenovou akci: Všechny dokončené nemovitosti nabízí s bonusem a garantovanou hypotékou s úrokem 1,99 % ročně >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypotéky

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

PR článek | 24.10.2016 00:00 Úrokové sazby aktuálně trhají rekordy. Je třeba se v blízké době bát radikálního navýšení?

V nízkých úrocích si libují všichni, kteří žádají o hypotéku či půjčku, ale pro banky, pojišťovny a penzijní fondy nejsou následky zas tolik příznivé. Mnozí finanční analytici proto varují, že je jen otázkou času, kdy začnou úrokové sazby opět stoupat nahoru a spolu s nimi i hypoteční splátky. Díky tomu se mnoho lidí dostane do problémů, dojde k vynuceným výprodejům a nastane krach cen na poli realit. Ale co když se úrokové sazby v následujících letech významněji nezvednou? Vyplatí se vzít si hypotéku nyní, nebo počkat? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Hypotéky

27.10.2016 16:01 U Václavského náměstí vyroste nový developerský projekt

Pražský magistrát stanovil podmínky, podle kterých se budou muset řídit úřady v průběhu stavebního řízení. Mezi těmito podmínkami je i předpoklad šetrného začlenění projektu mezi okolní historické budovy. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

25.10.2016 13:05 Podíl hypoték na investiční byty roste

Poskytnutí hypotéky na investiční byt představuje pro banky větší riziko. Odráží se to i v úroku, který je vyšší než u hypotéky na vlastní bydlení.  Součástí posouzení hypotéky je i započtení budoucích příjmů z pronájmu, které musí majitel zpětně dokládat podepsanou smlouvou s nájemníkem. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.10.2016 16:23 Novela zákona o úvěru nebudí u lidí důvěru

Polovina Čechů nedůvěřuje novele zákona o spotřebitelském úvěru. Považují ji za příliš mírnou a nevidí ji jako efektivní. Vyplývá to i z průzkumu vypracovaného pro společnost Fair Credit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (378)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 541 čtenářů

Nejčtenější články z Hypotéky za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 12.10.2016 00:00 Pojištění vkladů: O peníze z prodeje nemovitosti nepřijdete

Potíže ruské ERB Bank vedou až k výplatě náhrad vkladů. Nabízí se tak otázka: Co když mi na účet přijde vyšší částka a má banka bude mít obdobné problémy? Pojištění vkladů řeší i to. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »