Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP uzavřel smlouvu na pronájem svých kanceláří v Praze na dalších 5 let za bezmála 100 milionů korun a výrazně rozšiřuje svůj tým

Autor: CENTRAL GROUP | 07.07.2015 18:18 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: Central Group prodej nemovitost

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP rozšířil pronájem svých kanceláří v jedné z nejprestižnějších kancelářských budov v Praze. Firma si ve výškové budově CITY EMPIRIA (dříve Motokov) na pražské Pankráci na dalších 5 let pronajme téměř 3,000 m2 moderních kanceláří a obchodních prostor za bezmála 100 milionů korun. CENTRAL GROUP zároveň prochází velkou personální expanzí a výrazně rozšiřuje svůj tým.

CENTRAL GROUP je v 27podlažní dominantě Pankrácké pláně jednoznačně největším nájemcem. Včetně klientského centra a vzorkovny v přízemí se kanceláře společnosti rozprostírají na pěti podlažích jedné z nejprestižnějších administrativních budov v Praze.

„Při renegociaci stávajících nájemních podmínek a rozšíření našich prostor nám pronajímatel jako klíčovému nájemci vyšel vstříc, proto jsme se dokázali dohodnout velmi rychle. Nikdy nebylo naším cílem mít vlastní administrativní budovu, starat se o ni a mít v ní své sídlo. Naopak, maximum volných finančních prostředků chceme investovat do dalších akvizic a následného rozvoje velkých urbanistických celků,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP. Příjemným bonusem kanceláří společnosti je i ohromující výhled na celou Prahu. Výstavbu řady projektů tak mohou její zaměstnanci sledovat doslova z okna.

Rozšíření kancelářských prostor úzce souvisí s velkou personální expanzí, kterou CENTRAL GROUP prochází v posledních letech. Firma si dlouhodobě zajišťuje celý developerských proces včetně projekčních prací kompletně vlastními silami. Generálním dodavatelům z řad renomovaných stavebních firem, kteří jsou vybíráni na základě náročných čtyřkolových výběrových řízení, pak svěřuje pouze vlastní realizaci staveb. I tito prověření generální dodavatelé jsou ale pod každodenním dohledem vlastních pracovníků stavebního dozoru CENTRAL GROUP.

CENTRAL GROUP rozšiřuje svůj tým, během dvou let nabral o třetinu více lidí

S rekordními akvizicemi, přípravou nových velkých rozvojových lokalit, rostoucími prodeji bytů a plánovaným podzimním vstupem do segmentu exkluzivních nemovitostí rostou i nároky CENTRAL GROUP na personální obsazení. Společnost každoročně zahajuje výstavbu více než tisícovky bytů, což je na českém trhu zdaleka nejvyšší stavební aktivita, která se výrazně vzdaluje všem ostatním českým developerům. Díky tomu nabízí široké možnosti seberealizace nejen talentům uvnitř firmy, s nimiž pracuje dlouhodobě, ale je také otevřena talentům zvenčí.

„Jen v posledních dvou letech zvýšil CENTRAL GROUP počet svých zaměstnanců o třetinu, ze zhruba 180 na nynějších 240. S rozšiřujícími se aktivitami společnosti a vstupem do zcela nových tržních segmentů dáváme zájemcům o zaměstnání šanci uplatnit své zkušenosti, talent i neotřelé originální nápady,“ vysvětluje Kunovský.

Možnost vytvářet velké věci, stabilita a široká nabídka benefitů

Jako největší český rezidenční developer nabízí CENTRAL GROUP ojedinělou možnost seberealizace a kariérního postupu pro řadové i manažerské pozice. Více než 135 dokončených rezidenčních lokalit nesmazatelně změnilo tvář hlavního města a životy tisíců klientů, kteří v nemovitostech od CENTRAL GROUP našli nový domov.

„S plánovaným rozvojem velkých urbanistických celků na pražských brownfieldech budou možnosti seberealizace v CENTRAL GROUP ještě narůstat. Pracovat u nás znamená společně vytvářet opravdu velké věci a podílet se na komplexní a hodnotné městské architektuře, která přetrvá stovky let,“ dodává Kunovský. Naráží tím na realizaci nových městských čtvrtí s mnoha tisíci byty včetně kvalitních veřejných ploch, městské zeleně a prostorů pro obchody a služby, které CENTRAL GROUP plánuje ve spolupráci s předními českými architektonickými studii, jakými jsou například ateliéry Josefa Pleskota nebo Jakuba Ciglera.

S prací u největšího českého developera jsou vedle atraktivního finančního ohodnocení spojeny i další benefity. Kromě těch na české poměry obvyklých, jakými jsou například firemní akce, jazykové kurzy nebo stravenky, nabízí CENTRAL GROUP i celou řadu specifických benefitů. Ty může poskytnout jen dlouhodobě mimořádně stabilní zaměstnavatel se silným kapitálovým zázemím. Patří sem zejména nízkoúročené půjčky pro zaměstnance nebo slevy na produkty společnosti a spolupracujících dodavatelů. U manažerských pozic pak je samozřejmostí i manažerský motivační program a další specifické benefity.

CENTRAL GROUP uzavřel smlouvu na pronájem svých kanceláří v Praze na dalších 5 let za bezmála 100 milionů korun a výrazně rozšiřuje svůj tým >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (346)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 498 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 03.10.2016 00:00 Ceny bytů rostou. Blíží se další realitní krize?

Ceny bytů od finanční krize rostou. Pražské byty se již dostaly na dosah historických úrovní z roku 2008. Vyplatí se rychle kupovat, nebo spíš počkat na splasknutí bubliny? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »