Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP v červnu úspěšně dokončil dva exkluzivní rezidenční projekty v centru Prahy. Jejich prodej ale chce zahájit až na podzim

Největší česká developerská společnost CENTRAL GROUP v červnu letošního roku dokončila a zkolaudovala dva unikátní rezidenční projekty v centru Prahy. Těmito exkluzivními projekty s celkem 147 byty chce firma Dušana Kunovského vstoupit do segmentu prémiového bydlení nejvyššího standardu. Díky výjimečnosti obou projektů zvolil CENTRAL GROUP i zcela unikátní způsob prodeje, kdy plánuje prodej zahájit až na konci září, tedy několik měsíců po samotném dokončení. 

Jedním z nejprestižnějších současných pražských projektů, jehož kolaudace proběhla teprve v polovině června letošního roku, je Rezidence Park Nikolajka na rozhraní Smíchova a Malé Strany v Praze 5. Celkem 105 exkluzivních bytových jednotek situovaných v pražské památkové zóně nabídne zájemcům unikátní kombinaci bydlení v centru města, a přitom ve zcela klidné slepé ulici v objetí zelených korun vzrostlých stromů. Většina bytů v Rezidenci Park Nikolajka má navrženy velkorysé terasy nebo balkony s ojedinělým výhledem na panorama Prahy.

Úspěšnou kolaudací projektu Rezidence Park Nikolajka zároveň končí rekordní peripetie spojené s realizací projektu. „Celý rozvoj lokalityna Nikolajce trval od nákupu pozemku, přes komplikované povolovací procesy až po úspěšnou kolaudaci téměř 13 let. To samo o sobě nejlépe dokládá, v jakých podmínkách musejí být investoři v Praze schopní fungovat. Když se ale nyní s odstupem času na hotový projekt podívám, tak vložená energie za to rozhodně stála. Rezidence Park Nikolajka skutečně patří k tomu nejlepšímu, co se v posledních letech v centru Prahy postavilo a je to bezpochyby velmi důstojný vstup největšího rezidenčního developera do exkluzivního segmentu,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Druhým v červnu zkolaudovaným exkluzivním projektem je Rezidence U Muzea na rozhraní Vinohrad a Nového Města v Praze 2, v bloku domů přímo nad Václavským náměstím. I přes pulsující lokalitu v samém srdci Prahy jsou byty orientovány do klidné ulice bez dopravního hluku. Rezidence U Muzea nabízí celkem 42 bytových jednotek, přičemž byty v horních podlažích disponují nádhernými terasami s výhledem na Prahu.

„Byty v Rezidenci U Muzea jsou nejen atraktivním bydlením v samotném centru Prahy, ale i vynikající dlouhodobou investicí. Díky unikátní lokalitě totiž jejich hodnota v čase poroste. Toho si jsou vědomi i realitní investoři, již během výstavby jsme obdrželi několik nabídek na odkoupení celého projektu. Přestože některé z nich byly cenově velmi zajímavé a dost jsme je zvažovali, nakonec jsme se rozhodli rozprodat jednotlivé byty na volném trhu. Tak moc našemu projektu věříme,“ vysvětluje Dušan Kunovský a dodává: „Ceny bytů v obou projektech ale zveřejníme až se spuštěním nové nabídky na konci září. Tyto prémiové nemovitosti chceme vždy prodávat až po dokončení, kdy bude vše dokonale naleštěno a „vymazleno“ do posledního detailu.“

Oba projekty nabídnou zájemcům nejen exkluzivní lokalitu, ale i prémiový standard provedení, a to jak interiérů, tak i exteriéru budovy. Bytové domy mají kamenné fasády, luxusní obklady, dlažby a skleněná zábradlí ve společných prostorách. Jednotlivé byty pak mají luxusní provedení včetně řady exkluzivních designových prvků, jednotky v horních podlažích jsou navíc vybaveny například klimatizací nebo hydromasážními vanami. I přes dokončení obou projektů budou mít klienti možnost volby při výběru vnitřního vybavení a barevného sladění interiéru na míru.

CENTRAL GROUP v červnu úspěšně dokončil dva exkluzivní rezidenční projekty v centru Prahy. Jejich prodej ale chce zahájit až na podzim >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypoindex

Monika Hrušová | 07.04.2015 00:00 Ve vztahu k financím jste pečovatelé nebo tradicionalisté? Zjistěte to

I když většinou mají Češi na všechno odpověď a vypadá to, že často nejsou spokojeni se svým životem, ani se svými financemi, opak je pravdou. Patříme mezi nejspokojenější obyvatele střední a východní Evropy. Ve srovnání se Slováky, Poláky, Maďary a Rumuny jsme spokojenější nejen s kvalitou života, ale také s životním standardem a finanční situací. Ukázal to mezinárodní průzkum TNS AISA pro společnost Provident Financial. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Petr Zámečník | 21.08.2013 00:00 Fincentrum Hypoindex červenec 2013: Úrokové sazby stouply na 3 %

Pokles úrokových sazeb se v červenci zastavil. Průměrné sazby dle Fincentrum Hypoindexu stouply na 3 %. Jedná se o přestávku před dalším propadem, nebo již bylo nalezeno úrokové dno? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 17.07.2013 00:00 Fincentrum Hypoindex červen 2013: Rekordní rok pokračuje

Úrokové sazby nezastavily svůj pokles ani v červnu. Fincentrum Hypoindex ubral další setinku procentního bodu a zakotvil na 2,95 %. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 25.07.2013 12:48

Další články »

Krátké zprávy z Hypoindex

24.10.2016 16:00 Škodův palác v novém

Praha plánuje do budoucna přesunout své zaměstnance ze Škodova paláce do nové radnice. Smlouvu s vlastníkem nemovitosti, společností Škodův palác, má město až do roku 2028. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

22.09.2016 10:40 Novela stavebního zákona byla schválena

Od poloviny příštího roku nebude zapotřebí povolení kupříkladu ke stavbě skleníku nebo bazénu na pozemku rodinného domu. Novela stavebního zákona, která prošla vládou má ulehčit především drobným stavebníkům. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.09.2016 14:31 Finanční úřady poprvé udělili pokuty za nepřiznané majetky

Nejvyšší vybraná pokuta byla 2,7 milionů korun, bohužel finanční správa nesmí uvádět za jaký prohřešek tato pokuta byla udělená. Celkem loni na příjmech osvobozených od daně přiznali lidé 82 miliard korun. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

06.09.2016 11:49 Chátrající budovy pomůžou odstranit státní dotace

27 míst v České republice dostane nový vzhled. Stát vyčlenil na demolice chátrajících budov do roku 2018 celkem 300 milionů korun. Jenom letos se budou bourat stavby ve výši za 69 milionů korun. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

25.08.2016 13:31 Profi Credit poskytl důchodci nemravnou půjčku

Finanční arbitr nařídil úvěrové firmě Profi Credit miliardáře Davida Berana vrátit důchodci úroky, které po něm požadovala při uzavření revolvingového úvěru. V rozporu s dobrými mravy totiž firma poskytla úvěr, kde dlužná částka už při podpisu smlouvy vyrostla o více než 60 procent. Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 16:58

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (371)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 531 čtenářů