Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP vstupuje do segmentu luxusních bytů. Od 1. října zahajuje prodej exkluzivního projektu Rezidence Park Nikolajka v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP vstupuje od 1. října letošního roku do segmentu luxusních nemovitostí. Po 13 letech příprav a vlastní výstavby zahajuje prodej exkluzivního komorního projektu Rezidence Park Nikolajka, který se nachází v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy. Ještě před oficiálním zahájením prodeje se u CENTRAL GROUP zaregistrovalo již více než 400 zájemců. Na příští rok chystá firma expanzi do dalších segmentů realitního trhu.

Rezidence Park Nikolajka tvoří dva komorní bytové vila domy situované do klidné lokality prestižní vilové čtvrti. Vdomě A se nachází celkem 68 bytů a dům B nabízí 37 bytových jednotek. Zájemci si mohou vybírat z široké nabídky dispozic od účelně řešených 1+kk až po velkorysé penthousy 5+kk s rozlehlými střešními terasami. V suterénech budov je dostatek prostorných parkovacích stání a sklepů pro uložení sezónních věcí.

Unikátní je zejména lokalita projektu v městské památkové zóně, jejíž charakter určují okolní secesní vily a historická usedlost Nikolajka. Díky jedinečné poloze na konci slepé ulice U Nikolajky jde o mimořádně klidné místo v zeleni. Umístění domů ve svahu nad Prahou poskytuje nádherné výhledy na město a do korun okolních vzrostlých stromů a dlouhodobě platí za velmi prestižní a vyhledávanou rezidenční adresu.

Po 13 letech práce přichází CENTRAL GROUP s nabídkou bydlení, které není pro každého

O výjimečnosti projektu však nesvědčí jen jeho lokalita, ale i exkluzivní standard provedení bytů i společných prostor. Fasády domů jsou obloženy kamenem, ve společných částech jsou použita skleněná zábradlí, luxusní obklady a dlažby či velká dřevěná okna s posuvnými francouzskými dveřmi. Vybavení jednotlivých bytů pak zahrnuje například luxusní dřevěné parkety, velkoformátové obklady a temperované dlažby v koupelnách, bezfalcové interiérové dveře a řadu dalších designových prvků. Byty ve vyšších podlažích jsou navíc vybaveny klimatizací, u větších bytů jsou v koupelnách navrženy hydromasážní vany.

A ještě něčím je projekt výjimečný. Svým příběhem. „Zrození Rezidence Park Nikolajka opravdu nebylo lehké. Zní to až neuvěřitelně, že příprava a realizace celého projektu trvala téměř 13 let. Dnes ale vidím, že výsledek za všechnu tu námahu a čas stál. Díky naší vytrvalosti tu vznikla exkluzivní limitovaná nabídka bydlení, které nemá na současném trhu obdoby a samozřejmě není určeno pro každého,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

I přes úplné dokončení projektu budou mít klienti možnost volby při výběru vnitřního vybavení svého bytu a barevného sladění interiéru. Část bytů je totiž kompletně dokončena a připravena k okamžitému nastěhování, zatímco u další části je možný výběr z široké nabídky exkluzivního vnitřního vybavení, a to již v rámci základní kupní ceny bytu.

„Pro snazší představu o vysoké kvalitě celého projektu a úrovni vnitřního vybavení bytů i společných prostor jsme pro zájemce přímo v projektu připravili tři ukázkové byty, které je možné navštívit prakticky kdykoli po dohodě s naším prodejcem. Jsem si jistý, že při osobní prohlídce lokalita i projekt samotný každého zájemce doslova uchvátí,“ dodává Dušan Kunovský.

Exkluzivní byty až za 28 milionů bude prodávat speciálně proškolený tým

Unikátnost a výjimečnost tohoto bytového areálu a očekávaný obrovský zájem o projekt si zasluhuje i specifickou formu prodeje a nadstandardní klientský přístup. „Již před oficiálním zahájením prodeje se u nás zaregistrovalo více než 400 zájemců. V prvních týdnech proto budeme přednostně pracovat především s nimi,“ doplňuje Dušan Kunovský s tím, že jeho firma vyčlenila tým speciálně proškolených prodejců, kteří budou mít na starosti výhradně tento projekt a budou schopni uspokojit nejen česky, ale i anglicky a rusky mluvící zájemce.

Ceny bytů včetně DPH a exkluzivního standardu provedení PREMIUM se v Rezidenci Park Nikolajka pohybují od 3,3 do 27,9 milionů korun, metrová cena bytů začíná na 69.000 korunách za metr čtvereční. Více informací o projektu naleznete na www.park-nikolajka.cz.

Expanze do exkluzivního segmentu je logickým následkem dlouhodobě rostoucí poptávky 

Rozšiřování aktivit společnosti CENTRAL GROUP do segmentu exkluzivního bydlení je dalším logickým krokem v její expanzi. Firma, která byla vždy spojována hlavně s velkými developerskými projekty ve středním cenovém segmentu, totiž již v minulém roce zahájila prodej a výstavbu největšího rezidenčního areálu v centru Prahy – Residence Garden Towers na Žižkově. Cenově dostupné a zároveň luxusní bydlení s řadou doplňkových služeb pro rezidenty a obchodním parterem v přízemí se rázem stalo prodejně nejúspěšnějším projektem v širším centru, když se zde jen během prvního měsíce prodalo více než 100 bytů. A dnes, necelý rok před dokončením stavby, je prodáno již téměř 300 bytů.

„Residence Garden Towers nám ukázala, že je zde velká a několik let zadržovaná poptávka po nadstandardním bydlení v centru metropole. Dokládá to i obrovský zájem o další projekty tohoto typu v Holešovicích a na Břevnově, jejichž prodej jsme zahájili letos na podzim. Další nové rezidenční projekty v centru města proto představíme v nejbližší době,“ slibuje Dušan Kunovský.

Do budoucna jeho firma plánuje také další expanzi, tentokráte do segmentu investičních bytů v širším centru města, které by mohla prodávat jednotlivcům i realitním investorům s možností garantovaného výnosu. Zahájení pilotního projektu v tomto segmentu přijde již v průběhu příštího roku, v němž firma plánuje zařadit do nabídky a zároveň zahájit výstavbu dalších téměř 1.300 bytů v 11 nových etapách nebo zcela nových rezidenčních projektech.

Zdroj: Tisková zpráva CENTRAL GROUP

CENTRAL GROUP vstupuje do segmentu luxusních bytů. Od 1. října zahajuje prodej exkluzivního projektu Rezidence Park Nikolajka v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (372)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 532 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »