Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP zahájil prodej nového projektu Park Zahradní Město, snižuje úrokovou sazbu své hypotéky na 1,79 % a dále dominuje pražskému trhu

Počátkem května zahájil největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby, společnost CENTRAL GROUP, prodej dalšího nového bytového projektu. Celkem 76 prostorných moderních bytů v projektu Park Zahradní Město v Praze 10 – Záběhlicích bude dokončeno již v prosinci letošního roku. Zároveň společnost ohlašuje další snížení úrokové sazby u své Hypotéky CENTRAL GROUP, která nově činí pouhých 1,79 % ročně. 

Ceny moderních rodinných bytů v Parku Zahradní Město začínají již na 40.100 Kč/m2 vč. DPH a vysokého standardu provedení bytů KOMFORT. Prostorné byty o dispozici 2+kk tedy startují na 3,5 mil. Kč, ceny dispozic 3+kk začínají pod hranicí 4 mil. Kč a velké rodinné byty 4+kk pořídí zájemci od 5,8 milionu korun.

„Park Zahradní Město je posledním novým projektem v naší nabídce v letošním prvním pololetí. Celkem jsme tak letos zahájili prodej téměř 500 nových bytů a rodinných domů v pěti lokalitách, přičemž všechny nemovitosti zařazené do nabídky se zároveň již intenzivně stavějí. Přestože je to zdaleka nejvíce ze všech pražských developerů, rozhodně ještě nekončíme. Další vlnu zcela nových projektů v zavedených i úplně nových lokalitách, a to i v centru Prahy, připravujeme již na září letošního roku,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Park Zahradní Město: Rodinné bydlení blízko centra Prahy

Bytový areál Park Zahradní Město je koncipován jako moderní a cenově dostupné rodinné bydlení blízko centra Prahy. Tvoří jej originální sedmipodlažní bytový dům s celkem 76 byty o dispozicích 2+kk až 4+kk, jehož termín dokončení je stanoven již na prosinec 2015. Velkou výhodou projektu je perfektní dopravní dostupnost přímými tramvajovými linkami do 5 minut na metro a do 20 minut do centra Prahy, a to ze zastávky přímo u domu. 

Lokalita na pomezí Hostivaře a Záběhlic vyniká kompletní občanskou vybaveností s nákupním centrem Park Hostivař, mnoha obchody, restauracemi, školami, sportovišti, službami i zdravotnickým zařízením přímo v bezprostředním okolí. Atraktivní přírodní plochy lesoparku Hostivařská přehrada a Meandry Botiče vhodné pro nerušenou relaxaci v zeleni se pak nacházejí v docházkové vzdálenosti do 10 minut.

Hypotéka CENTRAL GROUP nově s úrokem jen 1,79 % ročně

Společně s letos již několikátým rozšířením nabídky nových bytů přichází CENTRAL GROUP také s dalším snížením úrokové sazby u svého přelomového produktu, bezkonkurenční Hypotéky CENTRAL GROUP. Ta poskytuje nejlepší podmínky financování nového bydlení na českém trhu. Nová výše garantované úrokové sazby činí jen 1,79 % ročně a je možné ji využít při koupi všech bytů a rodinných domů, jak dokončených, tak i rozestavěných ve všech lokalitách v Praze a okolí.

Nové bydlení je tak díky Hypotéce CENTRAL GROUP dostupné již od 5.400 korun měsíčně, a to s minimální splátkou vlastních zdrojů ve výši pouhých 10 % z kupní ceny nemovitosti. 

Zpracování, schvalování i čerpání úvěru je přitom díky úvěrovému poradenství CENTRAL GROUP výrazně jednodušší a rychlejší, než při sjednávání klasické hypotéky v bance. Celý úvěrový proces pro klienty zajišťují zcela zdarma vlastní pracovníci CENTRAL GROUP. Garantovaný úrok ve výši 1,79 % ročně platí při vlastních zdrojích klienta ve výši alespoň 10 % z ceny nemovitosti a při fixaci úvěru na 3 až 7 let. Těchto bezkonkurenčních podmínek pro své klienty dosahuje CENTRAL GROUP u hypotečních bank jako největší rezidenční developer v ČR díky velkým počtům sjednávaných úvěrů.

„Máme vlastní úvěrové pracovníky a spolupracujeme s pěti největšími bankami na českém trhu. Díky tomu jsme schopni pro každého zájemce zpracovat individuální nabídku odpovídající přesně jeho situaci a potřebám, nikoli takovou, z níž bude mít nějaký externí zprostředkovatel největší provizi,“ upozorňuje na častý nešvar při financování nového bydlení Dušan Kunovský.

CENTRAL GROUP zahájil prodej nového projektu Park Zahradní Město, snižuje úrokovou sazbu své hypotéky na 1,79 % a dále dominuje pražskému trhu >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypotéky

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

PR článek | 24.10.2016 00:00 Úrokové sazby aktuálně trhají rekordy. Je třeba se v blízké době bát radikálního navýšení?

V nízkých úrocích si libují všichni, kteří žádají o hypotéku či půjčku, ale pro banky, pojišťovny a penzijní fondy nejsou následky zas tolik příznivé. Mnozí finanční analytici proto varují, že je jen otázkou času, kdy začnou úrokové sazby opět stoupat nahoru a spolu s nimi i hypoteční splátky. Díky tomu se mnoho lidí dostane do problémů, dojde k vynuceným výprodejům a nastane krach cen na poli realit. Ale co když se úrokové sazby v následujících letech významněji nezvednou? Vyplatí se vzít si hypotéku nyní, nebo počkat? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Hypotéky

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

25.10.2016 13:05 Podíl hypoték na investiční byty roste

Poskytnutí hypotéky na investiční byt představuje pro banky větší riziko. Odráží se to i v úroku, který je vyšší než u hypotéky na vlastní bydlení.  Součástí posouzení hypotéky je i započtení budoucích příjmů z pronájmu, které musí majitel zpětně dokládat podepsanou smlouvou s nájemníkem. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.10.2016 16:23 Novela zákona o úvěru nebudí u lidí důvěru

Polovina Čechů nedůvěřuje novele zákona o spotřebitelském úvěru. Považují ji za příliš mírnou a nevidí ji jako efektivní. Vyplývá to i z průzkumu vypracovaného pro společnost Fair Credit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

18.10.2016 13:07 Češi mají nejvýhodnější podmínky pro financování nemovitostních obchodů

Levnější úvěry a zároveň delší doba splácení, takové jsou podmínky pro investory do nemovitostí. Podle dvou třetin českých bankéřů by se v příštím roce až roce a půl měl zvyšovat objem realitních úvěrů v jejich portfoliu.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (373)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 533 čtenářů

Nejčtenější články z Hypotéky za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 12.10.2016 00:00 Pojištění vkladů: O peníze z prodeje nemovitosti nepřijdete

Potíže ruské ERB Bank vedou až k výplatě náhrad vkladů. Nabízí se tak otázka: Co když mi na účet přijde vyšší částka a má banka bude mít obdobné problémy? Pojištění vkladů řeší i to. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »