Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP zahajuje prodej nového projektu Letňanské zahrady se zaváděcí slevou - 5 %. Ceny bytů zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční

Autor: CENTRAL GROUP | 02.03.2015 19:28 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: Central Group prodej bytů

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej nového projektu Letňanské zahrady v Praze 9, kde dohromady vznikne více než 700 nových bytů. V první etapě nabízí projekt celkem 131 bytových jednotek a komerční prostor v přízemí vhodný pro zřízení nerušících služeb, například obchodu a kavárny. V úvodní fázi prodeje mohou zájemci využít časově omezených zaváděcích slev ve výši 5 %. 

„V minulých letech jsme v našem již dokončeném sousedním projektu Nové Letňany zkolaudovali a prodali více než 700 nových bytů. Celá lokalita se díky tomu stala jedním z nejatraktivnějších míst pro bydlení v celé Praze. Nový projekt Letňanské zahrady navazuje na tento prodejní úspěch a je koncipován tak, aby byty opět byly cenově nejvýhodnější alternativou nového bydlení v blízkosti metra v Praze. Na základě přání klientů jsme navíc navýšili podíl větších bytů určených pro rodiny s dětmi,“ přibližuje nový projekt Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Ceny bytů ALL INCLUSIVE včetně DPH, veškerého příslušenství a vysokého standardu provedení KOMFORT zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční. To znamená, že byty 1+kk pořídí zájemci již za 1,4 milionu Kč, byty 2+kk startují na 2,4 mil. Kč, dispozice 3+kk jsou k mání od 2,9 mil. Kč a ceny bytů 4+kk začínají na 3,9 milionu korun. Díky bezkonkurenční Hypotéce CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou 1,99 % ročně si tak vlastní nové bydlení mohou zájemci pořídit již od 4.700 Kč měsíčně.

Úsporné rodinné bydlení v přírodě a blízko stanice metra 

V první etapě projektu Letňanské zahrady vzniknou celkem čtyři atraktivní nízkopodlažní domy se 131 byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk a s komerčními prostory v přízemí vhodnými pro zřízení kavárny a obchodu. U bytů v horních ustupujících podlažích jsou navrženy atraktivní střešní terasy. Zajímavou alternativou pro rodiny s dětmi mohou být byty v přízemí s velkorysými předzahrádkami o výměře až 355 m2, podle nichž dostal projekt svůj název.

Byty v Letňanských zahradách nabízejí vysoký standard provedení KOMFORT. Úsporu nákladů na bydlení zajistí rezidentům třída energetické náročnosti budovy B. Výstavba první etapy projektu již probíhá a bude dokončena v červnu 2016. Generálním dodavatelem stavby byla v náročném pětikolovém výběrovém řízení vybrána osvědčená stavební společnost PP 53 a.s.

Atraktivní lokalita s tradicí a kompletní občanskou vybaveností 

Lokalita projektu Letňanské zahrady vyniká kompletní občanskou vybaveností, blízkostí stanice metra C – Letňany a oblíbeného nákupního a zábavního centra OC Letňany s mnoha restauracemi, multikinem, plaveckým bazénem, ledovou arénou a dalšími službami.

V bezprostředním sousedství projektu se nachází nový Lesopark Letňany se stezkami pro běžce, bruslaře, cyklisty i běžkaře. Letňanské zahrady jsou tak ideální volbou pro všechny, kdo hledají moderní a cenově dostupné bydlení v přírodě a přitom se všemi výhodami města na dosah.

CENTRAL GROUP zahajuje prodej nového projektu Letňanské zahrady se zaváděcí slevou - 5 %. Ceny bytů zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (343)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 495 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 03.10.2016 00:00 Ceny bytů rostou. Blíží se další realitní krize?

Ceny bytů od finanční krize rostou. Pražské byty se již dostaly na dosah historických úrovní z roku 2008. Vyplatí se rychle kupovat, nebo spíš počkat na splasknutí bubliny? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »