Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP zahajuje prodej poslední etapy prodejně nejúspěšnějšího projektu historie. Ideální byty pro mladé nabízí nově s dotovanou hypotékou

Autor: CENTRAL GROUP | 22.09.2014 11:28 | Kategorie: Hypotéky Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: byty pro mladé Hypotéka

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej poslední etapy bytového areálu Javorová čtvrť v Praze 10 – Horních Měcholupech. Ten je prodejně nejúspěšnějším bytovým projektem novodobé české historie, za pouhé dva roky zde bylo prodáno téměř 500 bytů. Poslední etapa nabízí dalších celkem 375 jednotek a bude dokončena v závěru příštího roku. 

Třetí etapa projektu Javorová čtvrť sestává ze čtyř bytových domů a nabízí celkem 375 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Ceny nového bydlení od CENTRAL GROUP zde začínají na 25.700 Kč za metr čtvereční včetně DPH, průměrná cena všech bytů v projektu pak dosahuje 38.400 Kč za metr čtvereční včetně DPH. To je o 35 % méně, než činí aktuální cenový průměr nových i starých bytů v celé Praze (podle statistik serveru Realitymix.cz). 

Konečné ceny bytů ALL INCLUSIVE včetně DPH, příslušenství a ve vysokém standardu provedení KOMFORT pak začínají na 1,3 mil. Kč za 1+kk a na 2,2 milionu korun za 2+kk. Ceny obytných ateliérů 1+kk pak startují již na 1,2 milionu korun a ateliérů 2+kk na 1,7 mil. Kč včetně DPH.

Bydlení pro mladé s DOTOVANOU HYPOTÉKOU CENTRAL GROUP   

Přes 80 procent všech jednotek v poslední etapě projektu Javorová čtvrť je malometrážních o dispozicích 1+kk a 2+kk. Jedná se tedy o ideální a cenově dostupné bydlení především pro mladé singles a páry, případně jako skvělá investice pro realitní investory za účelem pronájmu. Zejména na ně proto plánuje společnost CENTRAL GROUP cílit.

„Kromě bezkonkurenční ceny nových bytů v celé Praze jsme ve spolupráci s Hypoteční bankou vyvinuli pro zájemce o nové bydlení unikátní produkt. Tím je DOTOVANÁ HYPOTÉKA CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou ve výši pouze 2,19 % ročně. Věříme, že díky spojení nízkých úroků s nízkými cenami zvýšíme dostupnost vlastnického bydlení v Praze pro mladou generaci a zároveň vytvoříme atraktivní produkt pro realitní investory. Naším cílem je prodat zhruba polovinu celé poslední etapy ještě do konce letošního roku,“ říká Dušan Kunovský, šéf společnosti CENTRAL GROUP.  

Poslední etapa = poslední možnost využít bezkonkurenčních cen nových bytů

Bytový areál Javorová čtvrť se dostal do obecného povědomí okamžitě poté, co společnost CENTRAL GROUP začala prodávat jeho první etapu na podzim roku 2012. Nabídka mnoha bytů za ceny pod hranicí 1 milionu korun tehdy v Praze doslova zahájila cenovou revoluci. 

„Díky bezkonkurenčním cenám se během pouhých dvou let Javorová čtvrť stala jednoznačně nejprodávanějším rezidenčním projektem novodobé české historie. Dokazují to čísla – za pouhé dva roky jsme v této lokalitě reálně prodali téměř 500 bytů, což se nikomu jinému na jednom místě v tak krátkém čase nepodařilo. Vzpomínám si, že jsme museli pracovat s pořadníky, kdy na jeden byt bylo až pět zájemců,“ připomíná Dušan Kunovský.

Přesně po dvou letech společnost zahajuje prodej již třetí, poslední etapy v této lokalitě. Ta navazuje na již dokončenou a téměř vyprodanou první fázi s 304 jednotkami a na druhou etapu s 264 byty, které budou dokončeny v prosinci letošního roku. Celkem tedy v Horních Měcholupech během pouhých tří let vznikne téměř 950 bytů, což činí z lokality největší a nejrychleji se rozvíjející developerský projekt v celé Praze. 

Ukázkový byt v lokalitě

Všichni zájemci o nové bydlení se mohou na vlastní oči přesvědčit o vysoké kvalitě provedení bytů od CENTRAL GROUP přímo v ukázkovém bytě, který je pro ně v lokalitě Javorová čtvrť otevřen vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin.

Generálními dodavateli stavby byly vybrány společnosti GEMO Olomouc a MOTA-ENGIL, které již pro CENTRAL GROUP v minulosti několikrát stavěly. Dokončení celého bytového areálu je naplánováno na čtvrté čtvrtletí příštího roku.

CENTRAL GROUP zahajuje prodej poslední etapy prodejně nejúspěšnějšího projektu historie. Ideální byty pro mladé nabízí nově s dotovanou hypotékou >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypotéky

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Monika Hrušová | 19.10.2016 00:00 Fincentrum Hypoindex září 2016: Objemy za tři čtvrtletí skoro 160 mld. Kč

Objemy i počty uzavřených hypotečních úvěrů v září znovu rostly. Úrokové sazby naopak poklesly, a jak už je letos tradicí, atakovaly dosavadní rekord. Průměrná úroková sazba v září poklesla na 1,82 procenta. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Hypotéky

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.10.2016 16:23 Novela zákona o úvěru nebudí u lidí důvěru

Polovina Čechů nedůvěřuje novele zákona o spotřebitelském úvěru. Považují ji za příliš mírnou a nevidí ji jako efektivní. Vyplývá to i z průzkumu vypracovaného pro společnost Fair Credit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

18.10.2016 13:07 Češi mají nejvýhodnější podmínky pro financování nemovitostních obchodů

Levnější úvěry a zároveň delší doba splácení, takové jsou podmínky pro investory do nemovitostí. Podle dvou třetin českých bankéřů by se v příštím roce až roce a půl měl zvyšovat objem realitních úvěrů v jejich portfoliu.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (346)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 498 čtenářů

Nejčtenější články z Hypotéky za posledních 14 dní

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 12.10.2016 00:00 Pojištění vkladů: O peníze z prodeje nemovitosti nepřijdete

Potíže ruské ERB Bank vedou až k výplatě náhrad vkladů. Nabízí se tak otázka: Co když mi na účet přijde vyšší částka a má banka bude mít obdobné problémy? Pojištění vkladů řeší i to. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »