Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


CENTRAL GROUP zahajuje prodej poslední etapy Residence Garden Towers v centru Prahy. Letos společnost prodala již téměř 300 nových bytů

Autor: CENTRAL GROUP | 01.04.2015 13:50 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: Central Group nové byty

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej již poslední etapy projektu Residence Garden Towers v Praze 3 na Žižkově. V tomto prodejně nejúspěšnějším projektu v centru Prahy v novodobé české historii je tak k dispozici již kompletní nabídka všech jednotek, a to s více než pololetním předstihem oproti původnímu plánu. 

Termín dokončení projektu, jehož první etapu CENTRAL GROUP uvedl v září loňského roku, je totiž až v červnu 2016. Přesto je v Residenci Garden Towers z celkového počtu zhruba 630 bytů, které dohromady zamíří do volného prodeje, přesně rok a čtvrt před dokončením prodáno již bezmála 200 jednotek. Tedy zhruba třetina. 

„Již během prvního měsíce prodeje jsme na Žižkově prodali více než 100 bytů. I když jsme ceny záměrně nastavili o 20 % níže, než činil cenový průměr nových i starších bytů ve srovnatelných lokalitách širšího centra města, tak obrovský zájem jsme nečekali. Další etapu jsme proto pouštěli do prodeje se čtvrtletním předstihem oproti plánu a dnes, půl roku po zahájení prodeje, máme prodáno již dvě stovky bytů. Třetí etapu, která je poslední, proto uvádíme do prodeje dokonce o půl roku dříve, než jsme původně plánovali,“ pochvaluje si vynikající prodejnost Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP. 

Po doplnění nabídky bytů v Residenci Garden Towers o poslední etapu začínají ceny ALL INCLUSIVE včetně DPH, příslušenství a luxusního standardu provedení REZIDENCE již na 41.300 Kč za metr čtvereční. To znamená, že jednotky o dispozici 1+kk pořídí zájemci od 2,1 milionu Kč, ceny 2+kk startují na 2,8 mil. Kč, dispozice 3+kk jsou k mání od 4,9 mil. Kč a ceny bytů 4+kk začínají na 6,1 milionu korun.

CENTRAL GROUP prodal za letošní první kvartál již téměř 300 bytů 

Nejen díky prodejnímu úspěchu Residence Garden Towers, ale i dalších projektů v čele s Horními Měcholupy a Letňany, dosahuje CENTRAL GROUP v letošním roce zatím nejrychlejší prodejnosti a zcela se tak vzdaluje ostatním pražským developerům. Za první čtvrtletí letošního roku prodala společnost ve svých bytových projektech již 281 bytů. Nejedná se přitom o podpisy rezervací na „vzdušné zámky“ s nejasným termínem dokončení, které existují jen na papíře a v představách daného developera. Naopak, jde výhradně o byty ve výstavbě nebo již dokončené a připravené k okamžitému nastěhování.

„Prodejní výsledky potvrzují trend posledních zhruba 9 měsíců, kterým je nejen neustálý hlad po cenově dostupných bytech v okrajových lokalitách, ale i návrat části kupujících zpět do centra Prahy. Nové bydlení zde tak přestává být výsadou jen pro bohaté a díky přetrvávajícím rekordně nízkým úrokům hypoték si nový byt v centru může dovolit i domácnost s průměrnými příjmy. Proto je naším cílem uvést ještě v letošním roce na trh několik dalších projektů v širším centru města,“ vysvětluje Dušan Kunovský.

Již na podzim proto CENTRAL GROUP zařadí do své nabídky úplně nové projekty se stovkami bytů například na Břevnově, v Holešovicích nebo na Smíchově.

Residence Garden Towers: Luxusní bydlení a služby pro rezidenty za dostupné ceny 

Projekt Residence Garden Towers nabízí luxusní bydlení v centru Prahy za dostupné ceny. Nachází se přímo naproti parku Parukářka, v kompletně občansky vybavené lokalitě se spoustou zeleně v okolí domu a s nádherným výhledem na Pražský hrad z mnoha bytů. Dopravní dostupnost centra Prahy je jen 8 minut tramvají na Václavské náměstí, v docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra a obchodní a zábavní centrum Atrium Flora. 

Nejen cenami bytů a vynikající dopravní dostupností je tento projekt unikátní. Současné konvenční nabídce na trhu se vymyká i novým přístupem k bydlení s důrazem na komfort a bezpečí. Všichni obyvatelé domu budou moci využívat služeb centrální recepce, která jim bude nonstop k dispozici a zajistí i dohled nad bezpečností prostřednictvím kamerového systému. Co je však důležité, tento nadstandardní servis s akcentem na bezpečnost nebude vůbec drahý. Například u jedno a dvoupokojových bytů se výše poplatků za služby recepce bude pohybovat jen okolo 200–350 Kč za měsíc včetně DPH. Naopak o úsporu na provozních nákladech na bydlení se postará úsporná třída energetické náročnosti budovy B, v níž je celý projekt realizován. 

Výhradně rezidenti pak budou moci využívat vnitřní park v atriu a unikátní střešní zahrady s lavičkami a pergolami, které skvěle poslouží k relaxaci v zeleni. Právě podle tohoto unikátního systému střešních zahrad dostal projekt své jméno – Residence Garden Towers.

CENTRAL GROUP zahajuje prodej poslední etapy Residence Garden Towers v centru Prahy. Letos společnost prodala již téměř 300 nových bytů >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (368)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 527 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »