Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Česká pojišťovna uvádí na trh program plný slev – kartu PREMIA

19.06.2008 14:09 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

(Praha, 19. června 2008) Česká pojišťovna přichází s novým projektem – Premia kartou České pojišťovny, která umožní stávajícím klientům České pojišťovny získávat speciální výhody a slevy. Je společným dílem České pojišťovny, Penzijního fondu ČP, ČP ZDRAVÍ a společnosti Home Credit. S Premia kartou mohou klienti pouhým nakupováním ušetřit na pojištění a navíc využívat i okamžitých slev až do výše 20 %.

 „Odměnit zákazníky za jejich důvěru a věrnost a nabídnout jim další důvod, proč být i nadále spokojeným klientem České pojišťovny, to byla a je hlavní vize našeho nového a dlouhodobého projektu s názvem Premia karta České pojišťovny,“ uvedl při zahájení akce Pavel Řehák, náměstek pro marketing ČP.


Mechanismus používání Premia karty ČP, kterou klienti mohou získat na přepážce ČP nebo u svého pojišťovacího poradce, je velmi jednoduchý. Pokud klient používá kartu při běžném nakupování v jakémkoliv obchodě u nás nebo v zahraničí, získává 1 % z hodnoty každého nákupu zpět na své prémiové konto. Dalších výhod pak dosáhne v síti obchodů smluvních partnerů označených logem Premia. Ti nabízejí držitelům karet 2–10 % zpět z hodnoty nákupu na prémiové konto a dále i okamžitou slevu ve výši 2 – 20 %. „Mezi partnery sítě Premia jsou prodejci oblečení, hraček, elektrospotřebičů, sportovních potřeb, nábytku, ale i zahraničních zájezdů nebo automobilových náhradních dílů. Síť je otevřená a postupně se bude rozrůstat o další subjekty, jejichž aktuální seznam najdou klienti na našich internetových stránkách,“ vysvětluje manažer projektu Martin Picek.

Kromě standardní nabídky v rámci programu budou moci klienti využívat i sezónních akcí. Premiérovou je zpětné započítání 3 % z každé platby kartou u jakékoliv čerpací stanice v České republice i v zahraničí. Při současných cenách pohonných hmot tak klienti s kartou ušetří kolem 1 Kč na litru benzínu či nafty a speciální benefit „na dovolenou“ mohou čerpat až do 30. září.

Koruny nasbírané na prémiové konto mohou pojištění libovolně použít na úhradu svých pojištění u ČP nebo ČP ZDRAVÍ. Stejně tak mají příležitost navýšit své penzijní připojištění u PF ČP. Nabídka se vztahuje na všechny základní produkty životního i neživotního pojištění, například Dynamik, Sluníčko, ale i povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti či domácnosti. „Pokud náš klient měsíčně utratí za potraviny, drogistické výrobky a další zboží denní potřeby 5000 Kč, za občasné nákupy, jako jsou hračky, sportovní potřeby nebo knihy, zhruba 1600 Kč a jednorázově jednou ročně za rodinnou dovolenou 32 000 Kč, pak pouhým nakupováním s Premia kartou ročně nasbírá 3000 prémiových korun. Tím si může uhradit část nebo i celou roční platbu třeba za povinné ručení, pojištění domácnosti nebo si zvýšit úspory na penzi,“ doplňuje Martin Picek.

Premia karta je koncipována jako kreditní, což ale automaticky neznamená, že zákazníci platí za každou platbu kartou nějaké úroky. „Držitel karty má možnost pravidelně využívat až 51denní bezúročné období, které patří k nejdelším na trhu. Zcela ojedinělé je pak vedení karty zcela zdarma, při pravidelném používání dokonce bez poplatku za zasílání měsíčních výpisů. Vydání karty není vázáno na založení běžného účtu a je možné je doplnit pojištěním schopnosti klienta splácet své závazky,“ vypočítává výhody karty Vít Růžička, produktový manažer pro karty společnosti Home Credit a. s.  

 

Parametry PREMIA karty České pojišťovny

Vydání karty

zdarma

Vedení karty

zdarma

Kreditní limit

individuální na základě bonity klienta v rozmezí 10 000–100 000 Kč, při řádném splácení jej lze postupně navyšovat

Zasílání měsíčních výpisů při aktivním používání karty (při dosažení ročního bezhotovostního obratu alespoň 36 000 Kč)

zdarma, jinak 49 Kč

Bezúročné období

až 51 dnů

Úroková sazba

1,99 % měsíčně, pokud klient nevyužije bezúročné období

Nákup v obchodech v ČR i v zahraničí

zdarma

Poplatek za výběr z bankomatu v ČR

49 Kč

Poplatek za výběr z bankomatu v zahraničí, na přepážce

1 % z vybrané částky, min. 100 Kč

Minimální měsíční splátka

4 % z vyčerpané částky, min. 400 Kč

Předčasné splacení čerpaného úvěru

zdarma

Platnost karty

3 roky, po 3 letech dochází k automatické obnově karty

Síť PREMIA

Do sítě Premia jsou zapojeny obchody známých značek z mnoha segmentů. Nechybí mezi nimi prodejci módy, nábytku, zahradní techniky, sportovních potřeb, zájezdů, elektroniky, hudby, hraček či automobilů. Síť se bude dále rozšiřovat.

Partneři v síti PREMIA

Při platbě kartou

Při předložení karty

Sleva z výše platby převedená na prémiové konto

Okamžitá sleva z ceny zboží

Okamžitá sleva
z ceny zboží

Mountfiled

Největší specializovaný prodejce zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a potřeb pro volný čas v České republice.

10 %

3 %

V období mimořádných akcí

 

7 %

Sportisimo

Největší síť maloobchodních prodejen zabývající se prodejem sportovního vybavení, textilu a obuvi v České republice.

2,5 %

2,5 %

2,5 %

Sunny days

Významná cestovní kancelář specializující se na zájezdy do destinací jako Djerba, Rhodos, Kréta, Kypr, Tunisko, Egypt či Turecko.

6 %

Z katalogové

ceny

4 %

Last minute

6 %

Z katalogové ceny

4 %

Last minute

6 %

Z katalogové

ceny

4 %

Last minute

OP Prostějov

Síť prodejen pánské, dámské a jeansové konfekce.

5 %

5 %

5 %

Asko Nábytek

Jeden z největších a nejznámějších prodejců nábytku a bytových doplňků v České republice

5 %

20 %

20 %

Hele

Největší aliance nezávislých prodejců elektro v České republice.

5 %

-

 

Fokus optik

Největší síť provozoven oční optiky v České republice.

10 %

-

5 %

Bontonland

Síť prodejen Bontonland je největší specializovanou maloobchodní sítí prodejen hudby, filmu a her v České republice.

5 %

na pobočce

3 %

při platbě
v e-shopu

   

Pompo

55 prodejen Pompo a Pompo Maxi nabízí sortiment hraček, kojeneckého zboží, kočárků a dětských oděvů.

2,5 %

2,5 %

2,5 %

Orea Hotels

Sleva se počítá z pultové ceny ubytování se snídaní.

Největší český hotelový řetězec s více než 30 hotely v nejatraktivnějších lokalitách České republiky a na Slovensku.

 

10 %

10 %

Auto Kelly

Největší síť s náhradními díly a autopříslušenstvím v České republice.

3 %

10 %

10 %

AAA Auto

Největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě.

Povinné ručení na 1 rok zdarma při koupi vozu

Povinné ručení na 1 rok zdarma při koupi vozu

Česká pojišťovna uvádí na trh program plný slev – kartu PREMIA >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (382)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 545 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »