Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Colliers International je na pátém místě v žebříčku IAOP® 2014 100 Top globálních outsourcingových společností

Společnost Colliers poskočila o 12 míst oproti loňskému pořadí a zůstává dlouhodobě uznávaným partnerem  IAOP® pro firemní řešení. (Tisková zpráva: Colliers International)

Colliers International se umístila na pátém místě v žebříčku 100 globálních outsourcingových společností pro rok 2014, který sestavuje asociace International Association of Outsourcing Professionals' (IAOP®) (Mezinárodní asociace outsourcingových profesionálů). V minulém roce Colliers patřilo 17. místo. Výborné umístění Colliers International je výsledkem jejího výkonného vedení, globální přítomnosti, řízení zaměstnanců, uznání a certifikátů. Společnost se v žebříčku 100 globálních outsourcingových společností asociace IAOP® umístila podeváté v řadě, tedy od roku 2006, kdy byl seznam vydán poprvé.

„Jsme nadšeni, že jsme byli asociací IAOP® vyhlášeni jako pátá nejlepší globální outsourcingová společnost. Je to uznání našeho pokračujícího rozvoje inovativních strategií, které lépe slouží našim korporátním klientům,“ řekl Doug Frye, prezident a generální ředitel Colliers International a dodal: „Jsme  připraveni i nadále posilovat naši nabídku podnikových technologií za účelem zachování pozice předního hráče v oboru komerčních realit a průkopníka v odvětví jako celku.“

„Celá řada nejlepších světových značek se obrací na Colliers, abychom jim pomohli nasměrovat jejich potřeby v oblasti realit, a my jsme hrdí na to, že IAOP® stále uznává hodnotu, kterou našim klientům přinášíme,“ řekl Scott Nelson, prezident korporátních řešení ve Spojených státech a dodal: „Poskočit nahoru v žebříčku o tolik míst oproti minulému roku ukazuje rostoucí vliv Colliers jako outsourcingového partnera pro mezinárodní koroporace.“

Asociace IAOP® zařadila Colliers na páté místo v žebříčku 100 globálních outsourcingových společností, který zahrnuje 75 velkých firem a 25 menších společností. IAOP® také ocenilo řadu dalších dílčích vítězů. Colliers si tak zajistila další ocenění, včetně:

 • Lídři v počtu center po celém světě

 • Ocenění pro firmy umísťující se pravidelně

 • TOP 10 lídrů

  • Služby v oblasti realit a řízení finančních aktiv

  • Technická správa

  • Korporátní služby

 • 20 nejlepších společností:

  • Služby

  • Oblast Kanady

 • TOP 20 lídrů:

  • Maloobchod a spotřební zboží

  • Technologie (Hardware a Software)

  • Působnost v západní Evropě

  • Působnost ve Spojených státech

  • Nejvíce zaměstnanců ve Spojených státech

   Žebříčky jsou založeny na přihláškách obdržených a vyhodnocených nezávislou porotou sestavenou asociací IAOP®, která má více než 120 000 členů a spolupracovníků po celém světě. Porotu pro rok 2014 vedl hlavní poradce IAOP®, myšlenkový vůdce Jagdish Dalal, který je také COP a prezidentem JDalal Associates, LLC.

   Společnosti byly IAOP® posuzovány na základě čtyř rozhodujících ukazatelů: velikost a růst; reference zákazníků, uznání a certifikace společnosti; organizační schopnosti a schopnosti řízení; výkonné vedení. Další podrobnosti o relativním pořadí, procesu výběru a silných stránkách jednotlivých společností jsou představeny ve speciální inzertní sekci asociace IAOP® ve vydání Fortune 500 magazínu FORTUNE® z 16. června.

   „Soutěž se každoročně jmenuje The Global Outsourcing 100 a seznamy nejlepších světových outsourcingových poradců dosahují nejvyšších úrovní,“ řekl Jagdish Dalal a dodal: „Vzhledem k silné konkurenci je přítomnost v těchto seznamech velkým uznáním a oceněné společnosti by měly být hrdé na dosažení excelentních výsledků v této oblasti.“

   Úplný seznam Top 100 globálních outsourcingových společností je k vidění v magazínu FORTUNE® z 16. června a na odkazu: http://www.IAOP.org.

Colliers International je na pátém místě v žebříčku IAOP® 2014 100 Top globálních outsourcingových společností >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

11.10.2016 12:13 Čeští boháči si chystají miliardy na podnikové byty ČEZu

Energetická skupina ČEZ se rozhodla prodat více než sedm set podnikových bytů v Praze-Písnici. Tendr vyvolal velký zájem českých miliardářů, protože by byty měla až dvouciferně zhodnotit chystaná výstavba trasy metra D.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (340)
 
Spíše ano. (48)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 491 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 03.10.2016 00:00 Ceny bytů rostou. Blíží se další realitní krize?

Ceny bytů od finanční krize rostou. Pražské byty se již dostaly na dosah historických úrovní z roku 2008. Vyplatí se rychle kupovat, nebo spíš počkat na splasknutí bubliny? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »