Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


ČSOB Pojišťovna uvedla na trh nové životní pojištění FORTE

Autor: | 02.03.2010 14:11 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Finanční zajištění celé rodiny proti všem možným životním rizikům, maximální flexibilita při výběru rozsahu pojištění, možnost nadprůměrného zhodnocení osobních úspor, a to vše za transparentních podmínek a velmi příznivou cenu – to jsou v kostce jen některé z výhod, které přináší FORTE, nové rodinné životní pojištění ČSOB Pojišťovny.

Pojištění FORTE je běžně placené životní pojištění, které umožňuje jednou pojistnou smlouvou pojistit na vysoké pojistné částky dva dospělé a až pět dětí, každý člen rodiny si přitom může pojistit rizika přesně podle svých konkrétních potřeb. FORTE samozřejmě pamatuje na možnost úmrtí v rodině, ale zajišťuje finanční ochranu také v případě diagnózy některé z 25 vážných chorob, při úrazu, pracovní neschopnosti, pobytu v nemocnici a dalších nenadálých životních událostech.

Kromě této finanční ochrany lze pojištění FORTE využít také k pravidelnému spoření. Své peníze mohou klienti investovat prostřednictvím pěti investičních podílových fondů bez garance zhodnocení, ale s perspektivou vysoce nadprůměrného výnosu, ti opatrnější si pak mohou vybrat Garantovaný fond se zaručeným zhodnocením 2,4 procenta ročně, k němuž jsou navíc připisovány podíly na zisku ČSOB Pojišťovny.

Svou koncepcí se FORTE řadí mezi nejzajímavější produkty svého druhu na domácím trhu. Nejenže zajišťuje maximální finanční ochranu celé rodiny před všemi myslitelnými životními riziky, ale představuje i výhodnou možnost pravidelného ukládání a zhodnocování finančních prostředků. Je přitom jednoduché na sjednání, poplatkově vysoce transparentní a zároveň velmi flexibilní – rozsah pojistné ochrany a způsob investování lze kdykoli měnit,“ shrnul přednosti nového pojištění Vladimír Šimeček, ředitel odboru řízení produktů životního pojištění ČSOB Pojišťovny.

Charakteristiky a přednosti životního pojištění FORTE

1) Kvalitní zajištění celé rodiny

 • Zajištění dvou dospělých a až pěti dětí před všemi životními riziky
 • Výplata dvojnásobku sjednané pojistné částky při smrti následkem úrazu při dopravní nehodě
 • Pojistné plnění za úrazy s trvalými následky až 10 milionů Kč
 • Zajištění pro případ diagnózy některé z 25 vážných chorob
 • Denní dávky až 4000 Kč v případě úrazu či pracovní neschopnosti
 • Při pobytu v nemocnici výplata denní dávky už od prvního dne

2) Flexibilita

 • Pojištění ušité „na míru” každého člena rodiny, lze je kdykoli přizpůsobit aktuálním životním potřebám

3) Výhodné spoření s  nadprůměrným zhodnocením

 • Pravidelně lze ukládat i menší částky, od 300 Kč měsíčně
 • Klienti si sami určují, jak budou jejich peníze zhodnocovány, mohou zvolit negarantované, ale potenciálně vyšší zhodnocení v investičních fondech, nebo jistotu garantovaného výnosu
 • S naspořenými prostředky lze disponovat už během pojistné doby

4) Transparentnost

 • Klienti vždy přesně ví, za co platí – kolik je stojí pojistná ochrana a kolik peněz si spoří

5) Nízká cena

 • Cenou pojistné ochrany i výší poplatků se FORTE řadí mezi nejlevnější životní pojištění na trhu

6) Jednoduché sjednání

 • Jednoduchý zdravotní dotazník a jednoduchý formulář pro pojištění celé rodiny.

7) Daňové výhody

 • Možnost odpisovat zaplacené pojistné ze základu daně z příjmů.

8) Pohodlí

 • Pomocí internetové aplikace mohou klienti zjišťovat stav svého pojištění a měnit investiční strategii

ČSOB Pojišťovna uvedla na trh nové životní pojištění FORTE >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (377)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 540 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »