Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


ČSOB rozšiřuje využití Konsolidace a Půjčky na lepší bydlení a přináší akční nabídku hypoték

05.09.2012 13:46 | Kategorie: Hypotéky | 0 komentářů
Tagy: konsolidace půjčka Hypotéka


ČSOB  od 3. září vylepšila dva retailové úvěry – Konsolidaci a Půjčku na lepší bydlení. Od tohoto dne vstoupila v platnost také nová akční nabídka hypotečních úvěrů.

ČSOB Konsolidace nově nabízí možnost sloučit více úvěrových produktů, např. půjčky bankovní i nebankovní, kreditní a splátkové karty nebo povolená přečerpání. Nově také banka vyřídí celou administrativu za klienta pro jeho větší pohodlí. Úrokové sazby u konsolidace začínají již na 8,9 % p.a.

ČSOB Půjčkou na lepší bydlení budou klienti moci nově financovat například koupi mobilního domu, parkovacího stání nebo pořízení projektové dokumentace. Navýšil se i podíl úvěru, který je možné využít neúčelově.

U hypoték do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti ČSOB snížila poplatek za zpracování úvěrů na 2 000 Kč. Zároveň klienti mohou využít výhodné úrokové sazby, které začínají na 3,19 % u fixace na 5 let. Nabídka je platná do odvolání.


ČSOB Konsolidace

ČSOB Konsolidace nabízí nové možnosti. Kromě stávající konsolidace spotřebitelských úvěrů nebo půjček nebankovních společností je možné nově zahrnout kreditní i splátkové karty a povolená přečerpání. Využít ČSOB Konsolidace již kromě stávajícího klienta ČSOB může i klient nový, banka tak rozšiřuje možnosti využití tohoto produktu.

Během akční nabídky od 3. září do 21. prosince 2012 klienti získají možnost kdykoliv v průběhu splácení konsolidaci v případě potřeby předčasně splatit. Navíc klienti, kteří si sloučí úvěrové produkty poskytnuté jinou bankovní nebo nebankovní společností, získají automaticky šest měsíců vedení běžného účtu zdarma.

„Pro klienty je při sjednávání konsolidace půjček nejdůležitější snížení měsíční splátky, poplatků a zároveň zpřehlednění jejich výdajů. Konsolidace jim ale přinese navíc i vyřízení administrativy spojenou s konsolidací, kterou nyní zcela zajistíme za klienta,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

ČSOB také rozšířila možnost konsolidace i pro podnikatele a nově ji nabídne i pro nové klienty ČSOB. Pro žadatele s jedním úvěrem nabídne ČSOB také možnost navýšení stávající půjčky pomocí tohoto produktu.

Další informace najdete na stránkách:
http://www.csob.cz/cz/Lide/Pujcky-a-uvery/Stranky/CSOB-Konsolidace.aspx


Změny u ČSOB Půjčky na lepší bydlení

Kromě financování rekonstrukcí bytů nebo vybavení domácnosti je nově možné koupit také mobilní dům, parkovací stání nebo volně stojící kuchyňské spotřebiče. Prostředky lze nyní použít i na dokumentaci: zaplacení architektonického návrhu, statického posudku nebo odhadu nemovitosti.

„Rozšířili jsme také možnost zpětného proplacení daňových dokladů, a to až na rok před podpisem úvěrové smlouvy. V případě párů je možné proplatit účtenky podepsané manželem či manželkou,“ vysvětluje dále Ivana Bohatcová.

„Protože průměrná výše Půjčky na lepší bydlení stále roste, vyšli jsme našim klientům vstříc a navýšili neúčelovou část půjčky. Nově nemusí klienti dokládat účel u pětiny úvěru až do výše 60 tisíc korun,“ doplňuje Ivana Bohatcová.

Další informace najdete na stránkách:
http://www.csob.cz/cz/Lide/Pujcky-a-uvery/Stranky/CSOB-Pujcka-na-lepsi-bydleni.aspx


Akční nabídka hypoték

„Po klidnějších prázdninových měsících se řada klientů vrací k řešení svého bydlení. Protože chceme našim klientům vyjít vstříc, snižujeme poplatek za zpracování úvěru a klienti tak mohou využít tuto slevu spolu s výhodnými úrokovými sazbami,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

Klienti i nadále získají slevu v případě sjednání pojištění k hypotéce nebo v případě, že si posílají výplatu na účet v ČSOB. Hypotéku lze využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení. Banka hypotéku vyřídí již za 5 pracovních dní po podání žádosti. Navíc klientovi šetří čas i peníze, neboť za něj vyřídí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí. Také během čerpání hypotéky klient ocení jak Expresní protokol o stavu stavby, tak i bezdokladovost faktur při výstavbě nebo rekonstrukci. Samozřejmostí je zajištění pojištění nemovitosti nebo schopnosti splácet.

ČSOB rozšiřuje využití Konsolidace a Půjčky na lepší bydlení a přináší akční nabídku hypoték >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypotéky

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

PR článek | 24.10.2016 00:00 Úrokové sazby aktuálně trhají rekordy. Je třeba se v blízké době bát radikálního navýšení?

V nízkých úrocích si libují všichni, kteří žádají o hypotéku či půjčku, ale pro banky, pojišťovny a penzijní fondy nejsou následky zas tolik příznivé. Mnozí finanční analytici proto varují, že je jen otázkou času, kdy začnou úrokové sazby opět stoupat nahoru a spolu s nimi i hypoteční splátky. Díky tomu se mnoho lidí dostane do problémů, dojde k vynuceným výprodejům a nastane krach cen na poli realit. Ale co když se úrokové sazby v následujících letech významněji nezvednou? Vyplatí se vzít si hypotéku nyní, nebo počkat? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Monika Hrušová | 19.10.2016 00:00 Fincentrum Hypoindex září 2016: Objemy za tři čtvrtletí skoro 160 mld. Kč

Objemy i počty uzavřených hypotečních úvěrů v září znovu rostly. Úrokové sazby naopak poklesly, a jak už je letos tradicí, atakovaly dosavadní rekord. Průměrná úroková sazba v září poklesla na 1,82 procenta. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 12.10.2016 00:00 Pojištění vkladů: O peníze z prodeje nemovitosti nepřijdete

Potíže ruské ERB Bank vedou až k výplatě náhrad vkladů. Nabízí se tak otázka: Co když mi na účet přijde vyšší částka a má banka bude mít obdobné problémy? Pojištění vkladů řeší i to. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Hypotéky

25.10.2016 13:05 Podíl hypoték na investiční byty roste

Poskytnutí hypotéky na investiční byt představuje pro banky větší riziko. Odráží se to i v úroku, který je vyšší než u hypotéky na vlastní bydlení.  Součástí posouzení hypotéky je i započtení budoucích příjmů z pronájmu, které musí majitel zpětně dokládat podepsanou smlouvou s nájemníkem. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.10.2016 16:23 Novela zákona o úvěru nebudí u lidí důvěru

Polovina Čechů nedůvěřuje novele zákona o spotřebitelském úvěru. Považují ji za příliš mírnou a nevidí ji jako efektivní. Vyplývá to i z průzkumu vypracovaného pro společnost Fair Credit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

18.10.2016 13:07 Češi mají nejvýhodnější podmínky pro financování nemovitostních obchodů

Levnější úvěry a zároveň delší doba splácení, takové jsou podmínky pro investory do nemovitostí. Podle dvou třetin českých bankéřů by se v příštím roce až roce a půl měl zvyšovat objem realitních úvěrů v jejich portfoliu.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

13.10.2016 13:17 Srbský soud zrušil hypotéku ve švýcarských francích

Srbský vyšší soud v Novém Sadu rozhodl, že hypoteční smlouva uzavřená mezi bankou a klientem ve švýcarských francích je neplatná. Dlužníka zbavil povinnosti zaplatit hypotéku v plné výši 13 milionů srbských dinárů (2,9 milionu korun), doplatit bude muset pouze tři miliony dinárů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.09.2016 15:20 ČNB plánuje legislativně omezit poskytování hypoték

Díky legislativnímu omezení hypoték by získala možnost, určovat bankám nejen částku, kterou budou moci půjčovat klientům ve vztahu k jejich příjmům. Zároveň ale také stanovit maximální výši zástavy.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (376)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (61)
 Celkem hlasovalo 538 čtenářů

Nejčtenější články z Hypotéky za posledních 14 dní

redakce | 14.10.2016 00:00 Luboš Smrčka: Insolvenční praxe soudů se značně liší

„Zabývali jsme se vědeckým zkoumáním věci a na jeho základě jsme dali řadu doporučení, jak by se věc dala řešit lépe, než je řešena nyní,“ říká v rozhovoru Luboš Smrčka, spoluautor knihy Insolvenční řízení. Výsledky vědeckého zkoumání se ale nebudou líbit všem… Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 12.10.2016 00:00 Pojištění vkladů: O peníze z prodeje nemovitosti nepřijdete

Potíže ruské ERB Bank vedou až k výplatě náhrad vkladů. Nabízí se tak otázka: Co když mi na účet přijde vyšší částka a má banka bude mít obdobné problémy? Pojištění vkladů řeší i to. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Monika Hrušová | 19.10.2016 00:00 Fincentrum Hypoindex září 2016: Objemy za tři čtvrtletí skoro 160 mld. Kč

Objemy i počty uzavřených hypotečních úvěrů v září znovu rostly. Úrokové sazby naopak poklesly, a jak už je letos tradicí, atakovaly dosavadní rekord. Průměrná úroková sazba v září poklesla na 1,82 procenta. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 11.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Dobrá rada nad doporučení

Od prosince začne platit nový zákon o spotřebitelském úvěru. Spotřebitelé se musí připravit na přísun nových informací. Kromě jiných mohou klienti dostávat i radu a doporučení. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jaké informace klient obdrží a jak s nimi může naložit? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »