Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


EKOSPOL děkuje pražským strážníkům

Autor: EKOSPOL | 16.04.2013 15:03 | 0 komentářů
Tagy: strážníci Ekospol

Generální ředitel developerské společnosti EKOSPOL Evžen Korec dnes osobně poděkoval strážníkům městské policie, kteří dopadli pachatele, jenž zničil fasádu sídla společnosti v ulici Dukelských hrdinů.

Když se strážníci Pohotovostního útvaru Městské policie hl. m. Prahy Petr Reif a Jiří Šulc v noci z 22. na 23. února 2013 vraceli z cvičení na svou domovskou základnu v Českobrodské, všimli si vandala, který sprejoval na zeď činžovního domu v ulici Dukelských hrdinů u Strossmayerova náměstí. Přestože toho času měli již po službě, povinnost jim nedovolila zůstat lhostejnými a i přes nepříznivé okolní podmínky pachatele zadrželi.

Evžen Korec, generální ředitel společnosti EKOSPOL, která je majitelem poničeného domu v ulici Dukelských hrdinů, ocenil špičkovou práci strážníků a oba pozval, aby jim mohl osobně poděkovat.

„Oba pánové prokázali svým okamžitým a příkladným zásahem, že jsou muži na správných místech a především že jim není lhostejné, jak naše město vypadá a jak se nám v něm žije,“ řekl Evžen Korec a dodal: „S vandalismem ze strany sprejerů jsme se již několikrát setkali a víme, že jsou v podstatě nepolapitelní. Chycení přímo při činu je velkým úspěchem.“

 

EKOSPOL děkuje pražským strážníkům >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (343)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 495 čtenářů