Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


FINEP zahajuje prodej bytů v projektu Bydlení Kytlická

Autor: | 07.05.2008 09:41 | Kategorie: Nástroje | Komentáře zakázány komentářů

Nový bytový projekt společnosti FINEP „Bydlení Kytlická“ nabízí komfortní bydlení v jedné z nejvyhledávanějších pražských lokalit s komplexním zázemím. Přidanou hodnotou bohaté občanské vybavenosti se zanedlouho stane také otevření nové stanice metra „Prosek“.

 

„Jako všechny naše projekty má i tento moderní architektonický výraz s dynamickým členěním a barevným odlišením fasád, který doplní nové zelené plochy v podobě trávníků a keřů v okolí objektu. Od přilehlé komunikace Kytlická bude objekt opticky oddělen gabiónovou zídkou, také doplněnou zelení,“ uvedla Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP.

Projekt Prosek Kytlická tvoří bytový dům rozdělený do tří bezbariérových objektů se dvěma podzemními, pěti nadzemními a šestým ustoupeným podlažím. Nabízí 237 bytů o dispozicích a velikostech od 1+kk o rozloze 33 m2 až po luxusnější 4+kk o rozloze 100 m2. Každá bytová jednotka větší než 1+kk bude disponovat terasou, balkonem nebo lodžií, byty v 1NP a 6NP většími terasami s několika vstupy z různých místností. Parkovací místa poskytnou podzemní garáže s vjezdem zabezpečeným čipovou kartou. V současnosti se ceny bytů v projektu Prosek Kytlická pohybují v rozmezí od 42.000,-Kč/m2 do 58.000,-Kč / m2.

Pražský Prosek nabízí perfektní zázemí především pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde jesle, jedna mateřská a dvě základní školy, střední průmyslová škola, gymnázium a také poliklinika s lékařskou pohotovostí. Pro volný čas je možno využít hřiště, tenisové kurty, fitness centrum, letní bobovou dráhu. Díky prodloužení trasy metra C se stane jednoduše dostupným obchodní a zábavní centrum Letňany s přilehlým aquaparkem.

Pavla Temrová,
PR manažerka, tisková mluvčí
FINEP

FINEP zahajuje prodej bytů v projektu Bydlení Kytlická >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (372)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 532 čtenářů