Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Generali spouští reklamní kampaň na pojištění majetku Vario, které se sjednává opačným způsobem než je na trhu běžné

Autor: | 10.05.2011 15:45 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Generali dnes zahajuje reklamní kampaň na nový produkt pojištění majetku Vario, která je dalším komunikačním počinem dlouhodobé tržní strategie. Generali je pojišťovnou, která respektuje jedinečnost každého klienta a přináší řešení na základě analýzy individuálních potřeb. Cílem kampaně je posílení image pečující pojišťovny, kde klient není jen číslo a produktová podpora pojištění majetku Vario. Jeho prostřednictvím lze na jedné smlouvě pojistit dům, domácnost i odpovědnost. Způsob sjednání je opačný, než je na trhu běžné. Klient si sám vyloučí předměty a nebezpečí, které nechce do smlouvy zahrnout. Vše ostatní je v rozsahu smlouvy automaticky pojištěno.

Hlavní sdělení kampaně je totožné napříč všemi použitými komunikačními kanály. Průměrného člověka potká škoda na majetku jednou za 10 let. My v Generali ale víme, že žádná průměrná škoda neexistuje, proto nabízíme flexibilní pojištění majetku Vario. V rámci kampaně je ve spojení s logem Generali použit slogan „PROTOŽE KAŽDÝ JE JEDINEČNÝ“, který navazuje na hlavní sdělení kampaně a podporuje asociaci pečující pojišťovny, která respektuje jedinečnost každého klienta.

„Cílem dlouhodobé strategie pojišťovny Generali je maximální přiblížení našim klientům a jejich potřebám,“ říká Filip Kahoun, marketingový ředitel pojišťovny Generali. „Proto se snažíme odlišit nejen komunikačně, ale především nabídkou služeb a produktů, které vycházejí z pečlivé analýzy potřeb našich klientů,” dodává Filip Kahoun.

V nadcházející kampani bude Generali až do konce června komunikovat pomocí TV, internetu, tištěných POS materiálů a regionálních eventů. Televizní spot je natočený ve třech variantách s různými konci. Kreativní koncept kampaně postavila reklamní agentura Hullabaloo, jmenovitě její Creative Partner Jiří Pleskot. Pro posílení zásahu v cílové skupině doplní ATL aktivity v měsících červen až září PR kampaň. Na jedinečnosti jako protipólu průměrnosti bude poukazovat na fakt, že individuální přístup potřebuje při pojištění majetku každý z nás.

  • Pojištění majetku VARIO

Pojištění majetku Vario. Na jedné smlouvě je možné pojistit trvale obývaný rodinný dům či bytovou jednotku společně s domácností včetně odpovědnosti (nemovitost + škody v běžném občanském životě + domácí zvířata). Zdarma je k němu poskytována také Domovní asistence. Při jeho sjednání je postup velice jednoduchý a především opačný než je na trhu běžné. Klient má totiž možnost si z pojištění podle vlastní úvahy vyloučit nebezpečí a předměty, jejichž zahrnutí do smlouvy nepožaduje. Vše ostatní je v rozsahu smlouvy automaticky pojištěno.

Vario se vztahuje na nemovitost včetně všech stavebních součástí a v případě bytové jednotky včetně podílu na společných částech domu. Pojistit lze rodinný dům nebo bytovou jednotku již od počátku stavby a toto pojištění je zvýhodněno slevou, která zůstává i po kolaudaci nemovitosti. Pojištění domácnosti se vztahuje na veškeré zařízení domácnosti, věci sloužící jejímu provozu i na věci osobní potřeby jejích členů. Růst cen stavebních prací je možné pohlídat automatickou indexací. V případě pojistné události je spoluúčast stanovena na  1000,- Kč.

  • Reklamní spoty ke stažení

http://www.generali.cz/stranky/ke-stazeni/reklamy

  • Perličky z natáčení

Spot se natáčel ze 23. na 24. dubna v domě ve Velvarské ulici na Praze 6. Během šestnáctihodinového  natáčení padlo 250 klapek. Režisérem spotu byl Kanaďan David Popescu,  kameru měl na starosti Tomáš Sysel.

Pro natočení speciálních efektů bylo použito 12 propan-butanových hořáků, 20 hasicích přístrojů, 5 výrobníků mlhy, 2 stroje na kouř, 4 věže na déšť a jeden přístroj na simulaci větru.

Během natáčení vizuálně náročných scén vzala za své řada rekvizit:

1x TV, 2x Televizní ovladač, 2x  Koberec, 1x Pohovka, 1x Křeslo, 1x Vypínač, 5x Závěs, 1x TV skřínka, 1x Vodovodní baterie, 4x Fotografický rámeček, 2x Polička, 1x Jídelní stůl, 2x Hasící přístroj a 1x Větrák.

V průběhu natáčení zkonzumoval celý štáb včetně herců 8 kartonů neperlivé vody, 5 kartonů limonád, 4kg kávy, 8kg kuřecího masa, 8kg kebabu, 8kg hovězího masa, 4kg těstovin, 12kg brambor a 5 litrů smetany.

Generali spouští reklamní kampaň na pojištění majetku Vario, které se sjednává opačným způsobem než je na trhu běžné >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (382)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 545 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »