Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Komerční banka a Modrá pyramida jsou připraveny na účast v Programu Zelená úsporám

Autoři: , | 23.04.2009 13:27 | Kategorie: Státní podpora | Komentáře zakázány komentářů

Komerční banka podporuje maximální využití dotací z Programu Zelená úsporám. Jako první banka na trhu připravila novou řadu atraktivních úvěrových produktů „EKO úvěry“.

Komerční banka a Modrá pyramida stavební spořitelna společně uspěly ve výběrovém řízení pro realizaci procesu distribuce dotací v Programu Zelená úsporám organizovaném Státním fondem životního prostředí. Ihned po plném spuštění programu pro pověřené banky budou obě instituce zajišťovat distribuci základních informací žadatelům o dotace, sběr jejich žádostí, zpracování i výplatu dotace.

Podpora státu je velmi důležitým faktorem pro realizaci projektů v oblasti úspory a využívání obnovitelných zdrojů energie,“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví KB. Dotace je vždy vyplácena až po uskutečnění investice a v žádném z programů nekryje její plnou výši. Žadatel tedy vždy musí část prostředků vložit ze svého. „Proto nabízíme účastníkům Programu Zelená úsporám možnost spolufinancování investice formou cenově zvýhodněných EKO úvěrů. Neméně zajímavou možností je prostřednictvím EKO úvěrů realizaci investice podstatně urychlit, a dotaci tak získat co nejdříve“, dodal Radko Belada.

Žadatelům o dotace Komerční banka nabízí tyto speciální typy účelových půjček:

• EKO Osobní úvěr se splatností až 6 let

• EKO Úvěr na nemovitost se splatností až 10 let

• EKO Hypoteční úvěr se splatností až 30 let

Všechny EKO úvěry Komerční banka poskytuje za zvýhodněných úrokových podmínek a bez poplatku za zpracování úvěru!

EKO úvěry samozřejmě obsahují i všechny další výhody, které jsou v Komerční bance běžně dostupné:

  • Zdarma pojištění schopnosti splácet úvěr poskytované na celou dobu splácení úvěru pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost

  • Možnost kdykoliv úvěr předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost
  • Možnost flexibilní úpravy splátek pro EKO hypoteční úvěr, pokud žadatel tuto funkčnost při sjednání úvěru využije

Stejný komfort, tedy vyřízení žádosti a získání půjčky na jednom místě, mohou po plném spuštění programu pro pověřené banky získat také žadatelé o dotaci, kteří zamíří do Modré pyramidy stavební spořitelny. „Do Programu Zelená úsporám se zapojí celkem 166 kanceláří Modré pyramidy. Věříme, že přibližně 1200 našich flexibilních úvěrových poradců bude skvěle doplňovat pobočkovou síť Komerční banky“, uvedl Miroslav Hiršl, člen představenstva Modré pyramidy.

Komerční banka a Modrá pyramida jsou připraveny na účast v Programu Zelená úsporám >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Státní podpora

Jana Zámečníková | 03.08.2016 00:00 Obchodu s chudobou má zabránit omezení počtu nájemníků v bytě

Vláda schválila návrhy ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD) na zlepšení situace sociálně vyloučených lidí žijících v ghettech a jejich okolí. Návrh by měl zabránit rostoucím dluhům nájemníků, ale počítá také s omezením počtu nájemníků v bytech. Vyřeší restrikce tíživou situaci sociálně vyloučených lidí? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 03.08.2016 17:33
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 29.04.2016 00:00 Mladí na hypotéky nestačí, pomáhají rodiče i stát

Začátky jsou těžké a stejné je to i u hypotečních úvěrů. Pro získání nejvýhodnějších úrokových sazeb je potřeba disponovat alespoň minimální finanční hotovostí, kterou mladí často nemají. Pomoc pak hledají především u rodičů. V pozadí nechce zůstat ani stát, který sice v posledních letech na mladé trochu zanevřel, ale nyní se to snaží napravit. Celá zpráva »

Komentářů: 3 / 3 Poslední komentář: 03.05.2016 07:52

Petr Zámečník | 11.04.2016 00:00 Vlastní bydlení za státní peníze? Mladí mají šanci

Státní fond rozvoje bydlení (SRFB) nabízí nejednu státní podporu. Mladí do 36 let dosáhnou hned na dvě. Mohou si s levným úvěrem od státu vlastní bydlení pořídit, a s dalším ho levně opravit. Za jakých podmínek? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 15.03.2016 00:00 Mladí se dočkají nové podpory bydlení

Mladé rodiny s dětmi dostanou příležitost zlepšit svou bytovou situaci. Vláda schválila návrh ministerstva pro místní rozvoj, který zpřístupní bydlení osobám mladším 36 let pečujících o dítě do šesti let. Za jakých podmínek mohou mladí nízkoúročený úvěr do výše až 600 tisc korun získat? Nejsou tyto půjčky v době nízkých úrokových sazeb zbytečné? Komu mohou pomoci nejvíce? Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 15.03.2016 09:58

Jana Zámečníková | 18.02.2016 00:00 Pražským bytovkám se otvírají nové možnosti

Pražské bytové domy se dočkaly kontinuální výzvy nejen na zateplení a výměnu kotle. Vlastníci bytovek v Praze budou mít možnost od 15. března 2016 až do konce roku 2021 zažádat o dotace v programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Dveře se bytovým domům otevřou s 250 miliony korun, další prostředky pak budou přibývat s prodejem emisních povolenek. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Státní podpora

19.10.2016 14:24 Stát začne od listopadu přispívat na stěhování za prací

Od 1. listopadu začnou úřady práce vyplácet příspěvek na stěhování za prací. Nová paušální dávka ve výši 50 tisíc korun bude poskytována lidem, kteří se přestěhují za prací alespoň o padesát kilometrů od původního bydliště. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

29.03.2016 14:07 NKÚ: Dotované byty jsou pronajímány i lidem bez znevýhodnění

Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) prověřil devět náhodně vybraných projektů státem dotovaných bytů. Zjistil, že byly pronajímány i lidem bez zdravotního nebo sociálního znevýhodnění. Ministerstvo pro místní rozvoj uživatele bytů nekontroluje. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.03.2016 14:17 Mladé rodiny budou moci žádat o půjčku na bydlení až do 600 tisíc korun

Vláda dnes schválila možnost čerpání půjček na bydlení pro lidi do 36 let pečující o dítě do 6 let. Půjčky bude poskytovat Státní fond rozvoje bydlení (SFRB) a program pro čerpání bude vyhlášen nařízením vlády. Celkové výdaje budou pro tento rok přibližně 100 milionů korun.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

03.12.2015 13:43 Obnovitelné zdroje budou příští rok bez podpory

Energetický regulační úřad (ERÚ) před dvěma týdny rozhodl, že většině obnovitelných zdrojů v ČR nebude pro příští rok vyplacena podpora. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

24.11.2015 13:24 MMR dá na obnovu památek tři miliardy korun

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) vyhlásilo dotace na obnovu památek. Do dotačního programu, ve kterém jsou připraveny tři miliardy korun, se mohou zájemci přihlásit od 30. listopadu do 31. března. Peníze půjdou na památky zapsané v seznamu světového dědictví UNESCO nebo na seznam nominované . Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (372)
 
Spíše ano. (53)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 532 čtenářů