Betaverze nového Sreality zatím nenadchla

Podle hodnocení serveru Lupa.cz je nová verze realitního serveru Sreality.cz velmi skoupá na novinky. Nová verze přitom měla zaujmout právě novými službami.

Server Sreality se v poslední době dostal do povědomí mnohých čtenářů nejenom svými službami, ale také bojem s některými realitními kancelářemi, které reagovali na jeho nově avizovaný obchodní model.

Inovace se týkají především vyhledávání, a to jak co se týče lokality, rozměrů, stavu nemovitosti, tak i ukládání vyhledávacích výrazů. Co se týče vyhledávání v určité oblasti, definované vybranou ulicí, musí na něj uživatelé zapomenout.

Stejně jako původně existující vyhledávací políčko pro zadání textu, v němž bylo možná například zadat balkon a vyhledat byty s balkonem. Není také možné vyhledávat ve více lokalitách najednou a spojení vyhledávaných nemovitostí s mapami také nefunguje.

Zdroj:
Lupa.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

2 komentářů k článku “Betaverze nového Sreality zatím nenadchla”

 1. Vojtík napsal:

  Je to bída
  Já jsem hlavně hýčkal myšlenku,že nebudu muset vyhledávat nemovitosti ulici po ulici,nýbrž že zabodnu ukazováček do mapy.cz a řeknu:najdi mi byt požadovaných parametrů do (např.)700 metrů vzdušnou čarou od tohoto bodu,lhostejno jestli je to v téhle,nebo sousední ulici…

  Vzhledem k tomu,že seznam vlastní mapy.cz,tato funkce by se dala pořídit skoro zadarmo.Na sreality.cz jsou jednoduše hlupáci.

  Přitom by tato funkce byla vítána všemi.Zná někdo někoho,kdo mermomocí chce bydlet v nějaké ulici a nezajímají ho byty ve vedlejší?

  1. Radek napsal:

   RE: Je to bída
   Je-li tou ulicí nábřeží, pak ano ;-).
   Ale jinak naprosto souhlasím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *