Hypoteční banka chystá od pondělí novou akční nabídku

Hypoteční banka uvádí od pondělí na trh časově omezenou nabídku.

Ve dnech od 18.2. do 18.3. 2008 bude u hypoték s pětiletou a delší fixací účtován nulový poplatek za zpracování úvěru, čímž mohou klienti ušetřit až 25 000 korun. Tato nabídka bude platit pro všechny produkty kromě předhypotečního úvěru a hypotéky bez doložení příjmu.

„Po úspěšné Vánoční hypotéce, která se setkala s velkým ohlasem u našich klientů, představujeme obdobně koncipovanou akční nabídku. Dlouho platil trend, že v zimě lidé řešili zcela jiné otázky než své bydlení. V posledních letech se nám však potvrzuje, že bydlení se dostává do centra zájmu také v zimních měsících. Nabídka realit je bohatá, možnosti sjednat dodavatele stavebních prací jsou větší,“ vysvětluje Bohdan Suchánek, ředitel marketingu a PR Hypoteční banky.

„Právě proto jsme se rozhodli nabídnout našim klientům výhodu v podobě stoprocentní slevy na poplatku za zpracování úvěru. Zvýhodnění pětiletých a delších fixací úrokové sazby jsme zvolili s ohledem na jejich stále vyšší popularitu. Akční nabídku podpoříme i reklamní kampaní s novým komunikačním konceptem hypotečních specialistů.“

Zdroj: Investujeme.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *