SOGEPROM vstupuje na český trh. Nabízí projekt Oáza Michle

Developerská společnost SOGEPROM zahájila prodej bytů nového rezidenčního projektu Oáza Michle, jenž je prvním rezidenčním projektem společnosti v České republice.

Rezidence Oáza Michle je šestipodlažní bytový dům se dvěma samostatnými vchody a 60 byty různých velikostí (od 25,88 m2 do 118,69 m2) s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk včetně mezonetů. Všechny byty zahrnují ve svém základním vybavení řadu nadstandardních a luxusních prvků. Součástí každého bytu je terasa či balkón a sklepní kóje. Projekt zahrnuje také 71 vnitřních parkovacích stání. Rezidenční projekt se nachází uprostřed zeleně v pražské čtvrti Michle.

„Sogeprom se orientuje zejména na výstavbu rodinných a bytových domů, kanceláří a nákupních center. Jeho cílem je realizovat projekty komfortního bydlení dostupného všem. Velký důraz je kladen na soukromí jako nedílnou součást kvalitního bydlení, proto společnost staví bytové projekty spíše menšího rozsahu, s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Dne 21. 2. 2009 nabylo Stavební povolení pro Rezidenci Oáza Michle právní moci, a proto nic nebrání zahájení stavby,“ říká Eliška Sedláčková, PR manažerka společnosti Sogeprom.

Developerská společnost Sogeprom patří do finanční skupiny Societé Générale.

Zdroj: Tisková zpráva Sogeprom

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *