Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Letní Půjčka ProBydlení je zdarma

Letní Půjčka ProBydlení je zdarma

Potřebujete opravit byt nebo se konečně pustit do plánované rekonstrukce? V takových situacích je klíčové, zda máte potřebné finanční prostředky. Když ne, nezbývá než si půjčit. Zajímavé podmínky nabízí Půjčka ProBydlení od Wüstenrotu.

Její hlavní předností je, že se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a možnostem. Pokud chcete půjčku splatit co nejdříve, můžete zvolit variantu Expres se splatností šest nebo deset let. V případě, že nechcete zatížit rodinný rozpočet vysokou splátkou, můžete si vybrat o poznání delší splatnost – čtrnáct, osmnáct nebo dvacet dva let. Díky tomu dosáhnete na takovou splátku, která vám do měsíčních nákladů bez problémů zapadne. Splátka je pak po celou dobu neměnná.

U Půjčky ProBydlení určitě oceníte i její rychlé posouzení. Už během čtyřiadvaceti hodin od podání žádosti budete vědět, zda úvěr dostanete. Úvěrové prostředky vám Wüstenrot vyplatí po splnění podmínek předem. Jejich účelové použití doložíte následně. Navíc až do výše 1 milion korun nepotřebujete řešit zajištění úvěru nemovitostí.

Bez poplatku

Uzavřete-li si Půjčku ProBydlení v PÚ tarifu OF, nebudete platit žádné poplatky – ani za uzavření smlouvy a poskytnutí úvěru, ani za správu úvěru. Dobu splácení úvěru si navíc můžete zkrátit formou mimořádných vkladů.

Atraktivní úroková sazba

V letním období Wüstenrot nabízí Půjčku ProBydlení za sníženou úrokovou sazbu a navíc lze získat další úroková zvýhodnění – slevu Wüstenrot ve výši 0,3 % p. a., slevu 1 % p. a. za zajištění úvěru nemovitostí a slevu 1 % za naspoření 40 % cílové částky.

Státní podpora, úspora na daních

Ke smlouvě o stavebním spoření, ke kterému vám stavební spořitelna poskytla Půjčku ProBydlení, můžete navíc získat státní podporu až 2 000 korun ročně. A také ušetříte na daních! Zaplacené úroky lze totiž odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu.

Hlavní výhody Půjčky ProBydlení

Bez zajištění

Zcela bez zajištění až 500 000 Kč pro jednotlivce a 700 000 Kč pro dva a více žadatelů, bez zajištění nemovitostí až 1 milion korun.

Konstantní splátka

 Po celou dobu trvání úvěrového vztahu platíte stejnou měsíční splátku.

Volitelná splatnost

Můžete se rozhodnout, jak dlouho budete splácet a jak vysoká bude měsíční splátka. Splatnost může být 6 či 10 let v rychlejší variantě, případně 14, 18 nebo 22 let.

Žádná akontace

Nepotřebujete své prostředky, abyste si mohli půjčit.

Zdarma

Jak poskytnutí a zpracování úvěru, tak i vedení účtu je bezplatné.

Daňové výhody

Úroky zaplacené za  Půjčku ProBydlení lze odečítat od daňového základu.

Bez starostí

Díky službě Rychlý úvěr je zpracování a vyřízení žádosti o úvěr velmi rychlé a bez velkého papírování.


Spočítali jsme vám příklad financování rekonstrukce bytu 

  • Půjčka ProBydlení Expres: 500 000 Kč
  • Doba splatnosti: 10 let
  • Měsíční splátka: 5 488 Kč
  • Úroková sazba překlenovacího úvěru po dobu 6 let a 4 měsíců: 4,89 % p. a.
  • Úroková sazba úvěru ze stavebního spoření po dobu 2 roky a 5 měsíců 2,99 % p. a.
  • RPSN: 5,81 %
  • Celkem zaplaceno: 655 218 Kč

wustenrot-logo-prechod-noclaim-cmyk

Letní Půjčka ProBydlení je zdarma >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Související subjekty

Wüstenrot - stavební spořitelna

Poslední přidané komentáře (celkem 1 komentář)

manojyidi@gmail.com Manoj Yidi | 28.10.2016 06:16

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Komerční sdělení

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

PR článek | 24.10.2016 00:00 Úrokové sazby aktuálně trhají rekordy. Je třeba se v blízké době bát radikálního navýšení?

V nízkých úrocích si libují všichni, kteří žádají o hypotéku či půjčku, ale pro banky, pojišťovny a penzijní fondy nejsou následky zas tolik příznivé. Mnozí finanční analytici proto varují, že je jen otázkou času, kdy začnou úrokové sazby opět stoupat nahoru a spolu s nimi i hypoteční splátky. Díky tomu se mnoho lidí dostane do problémů, dojde k vynuceným výprodejům a nastane krach cen na poli realit. Ale co když se úrokové sazby v následujících letech významněji nezvednou? Vyplatí se vzít si hypotéku nyní, nebo počkat? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

PR článek | 06.10.2016 00:00 Hypotéky stále zlevňují. Dočkáme se do konce roku ještě poklesu úroků?

Mít vlastní bydlení je lákavou představou, kterou ještě více zatraktivňují nízké úrokové sazby úvěrů na bydlení. Za posledních osm let velmi rapidní pokles úroků hypoték se dle prognóz ekonomů blíží ke svému konci. Je opravdu nejvyšší čas na sjednání hypotečního úvěru? A jaké úrokové sazby aktuálně banky nabízí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Komerční sdělení

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (386)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (63)
 Celkem hlasovalo 550 čtenářů

Nejčtenější články z Komerční sdělení za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »