Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ OD DIRECTU PŘINÁŠÍ VYNIKAJÍCÍ PARAMETRY

Jako jediní v ČR: na jedné adrese a v jedné smlouvě pojistíme majetek, domácí mazlíčky nebo třeba riziko ušlého nájmu (Tisková zpráva: Direct pojišťovna)

DIRECT pojišťovna míří do segmentu pojištění staveb a domácnosti se zcela novými produkty, které v sobě kombinují nejširší výběr rizik na trhu s mimořádnou flexibilitou poskládání pojištění.  To vše doplňují originální připojištění a asistenční služby – některé na domácím trhu představené  v premiéře.
Direct v novém majetkovém pojištění (obsahuje jak pojištění staveb, tak pojištění domácnosti) přináší na český trh celou řadu inovací, které nesou DNA jednoduchosti, srozumitelnosti a perfektního poměru cena vs. výkon. „Pojištění jsme vytvořili tak, abychom mohli klientům dokázat, že na své adrese si mohou pojistit to, co potřebují. Žádné nesmyslné podmínky pro krytí rizik, žádná skrytá omezení – třeba v případě povodní,“ vysvětluje Ondřej Mašek, produktový manažer DIRECT pojišťovny.
Pojištění staveb i domácnosti charakterizují trojice variant, které mohou využít majitelé domů, bytů i rekreačních objektů a dále si je upravovat podle své konkrétní potřeby. 
Zcela originální je možnost zvolit si úhradu vzniklých škod tzv. v nových cenách, a to u všech variant pojištění! V takovém případě Direct vyplatí zničené věci v takové hodnotě, aby si jejich majitel mohl koupit zcela nové. Neřeší se jejich stáří.

POJIŠTĚNÍ PRO PRONÁJMY, KOLA I MAZLÍČKY
Kromě krytí standardních rizik jako jsou přírodní živly, vodovodní škody, odcizení a vandalizmus či pojištění skel nebo spotřebičů při zkratu nabízí Direct celou řadu připojištění, která jsou skutečně praktická. 
Patří mezi ně pojištění ztráty nájmu. Využití najde v případě, že se pronajímaný byt stane kvůli škodě neobyvatelným. „V takovém případě majiteli bytu uhradíme nájem po dobu jeho opravy. Pronajímatel má možnost si navíc pojistit i pouze svoji část vybavení, kterou v bytě dává k užívání,“ upřesňuje Ondřej Mašek.
Volitelné je pojištění (elektro)kol a (elektro)koloběžek, kdy je možné pojistit proti krádeži, dopravní nehodě a přírodním nebezpečím až čtyři kola/koloběžky. Týká se to situací, kdy jsou uložené nejen v bytě, garáži či sklepě, ale také kdekoliv na území celé Evropy. Podmínka je jediná – musí být zajištěné (pod) zámkem. 
Domov dělají domovem i mazlíčci. Direct nabízí pojištění psů a koček pro případy vynaložených nákladů za veterinární léčbu vč. hospitalizace.

ASISTENCE S PREMIÉROVÝMI SLUŽBAMI
Už v základní variantě toho majetkové asistenční služby Directu umí hodně – zajistí a uhradí zásah zámečníka i odborníků pro případy havarijní situace. Další skutečně užitečnou službou je oprava tzv. bílé techniky, na kterou se již nevztahuje záruka.
Když se byt stane po škodě snadno přístupný komukoli, v rámci asistence je zajištěný převoz a uskladnění zbylého vybavení. Samozřejmostí je proplacení náhradního ubytování, když je potřeba.

Rozšířené asistenční služby znamenají novou úroveň jejich poskytování. Mají dvojnásobné pojistné limity než základní varianta, ale především obsahuji právní asistenci v podobě právního poradenství.
Jako jediný v ČR Direct zajišťuje IT asistenci. Ta obstará vzdálenou pomoc při problémech s počítačem, notebookem nebo tabletem. Odborníci poradí i s nastavením mobilního telefonu. Rozsah této služby pak doplňuje zajištění záchrany dat z poškozených úložišť.

SROZUMITELNOST A ŽÁDNÉ PAPÍROVÁNÍ
Jako u všech nových pojištění Directu je standardem přehledná a srozumitelná smluvní dokumentace a pojistné podmínky jsou psané s důrazem na minimum „pojišťováckých“ výrazů. Direct od začátku klienty otevřeně informuje o tom, co jejich pojištění kryje i to, co naopak pojištěno není. „Neschováváme se za poznámky pod čarou, nezamlčujeme důležité detaily, které mají zásadní vliv na vnímání pojištění a jeho služeb. Chceme, aby lidé vždy věděli, na co a za kolik jsou pojištění,“ říká Ondřej Mašek.
 
Jako je to u jiných typů, i majetkové pojištění vzniká jeho zaplacením. Následně klient dostává poštou pojistku a asistenční kartu. Omezuje se tím mnohdy složité a zbytečné papírování.

MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ OD DIRECTU PŘINÁŠÍ VYNIKAJÍCÍ PARAMETRY >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (382)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 545 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »