Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Modrá pyramida rozšiřuje služby, nabídku produktů i týmy svých poradců

Autor: | 07.04.2011 10:00 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

S ohledem na změny ve stavebním spoření, na své postavení na trhu a především ve Skupině Komerční banky, rozšiřuje Modrá pyramida služby, nabídku produktů a týmy svých poradců tak, aby mohla svým klientům poskytovat komplexní finanční poradenství.

Začátkem dubna zařadila Modrá pyramida do své nabídky další produkty ze Skupiny Komerční banky a to: balíček služeb MůjÚčet, zvýhodněný účet pro studenty  G2.2, Kreditní karty (Kreditní karta VISA Elektron, A karta a Lady karta), Perfektní půjčku - neúčelový hotovostní nebo bezhotovostní úvěr a především Vital Invest - moderní investiční životní pojištění s možností dosažení vyššího zhodnocení než u tradičních finančních produktů. Vital Invest flexibilně kombinuje investiční a pojistnou složku a  nabízí možnost změn většiny parametrů v průběhu pojištění v závislosti na přání a potřebách klienta.

Modrá pyramida postupně rozšiřuje  nabídku o možnosti pojištění, bankovní služby, spotřebitelské úvěry, na podzim bude nabízet také hypotéky Komerční banky a doplní další dlouhodobé spořící a investiční produkty tak, aby do konce letošního roku změnila svůj obchodní model z experta na stavební spoření v poskytovatele komplexního finančního poradenství – samozřejmě včetně stavebního spoření a s důrazem na financování bydlení.

S tím souvisí rozšiřování a zkvalitňování vlastní distribuční sítě finančních poradců, ale i posilování značky, protože kvalitní finanční poradenství Modrá pyramida staví především na vztahu klient - finanční poradce. Zároveň je i nadále kladen důraz na financování bydlení – nejen, že se rozšíří nabídka o hypotéky Komerční banky, ale Modrá pyramida postupně otevírá další Hypocentra  s komplexními službami v oblasti nemovitostí. Nyní už úspěšně působí Hypocentra v Praze, Hradci Králové, Brně a Českých Budějovicích.     

Zkvalitňování nabídky pokračuje i v oblasti stavebního spoření.

Od pondělí 11. dubna spouští Modrá pyramida velkou jarní kampaň , založenou na konceptu Moudrého spoření s akční nabídkou „2 % + 2 %“. Základem je nadstandardní zhodnocení prostředků, které klient vloží na svůj účet v době tzv. upisovacího období.  V průběhu jarní kampaně získají  „extra úrok 2 % + 2 %“ všichni klienti s novou smlouvou o stavebním spoření, tedy k běžným  2 % úroku z vkladu Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši 2 %. Klient může počítat s tím, že částka, kterou vloží na svůj účet v průběhu tzv. upisovacího období, které trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy, bude úročena bezkonkurenční úrokovou sazbou 4 % po dobu jednoho roku. Podmínky pro kampaň klient splní tak, že si založí stavební spoření u Modré pyramidy v době od 11. dubna  do 31. července 2011 s maximální cílovou částkou 1 000 000 Kč a vloží na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč.

Součástí jarní mediální kampaně jsou dva nové televizní spoty, které budou umístěny vždy v jednom reklamním bloku.  Třicetisekundový spot je zaměřen na image – poprvé se zdůrazněním: „Modrá pyramida, váš finanční rádce“, následující desetisekundový spot zdůrazňuje hlavní výhodu jarní nabídky Moudrého spoření „2 + 2“.   

Hypoúvěr s akční úrokovou sazbou do 25. dubna

Až do 25. dubna 2011 poskytuje Modrá pyramida slevu z úrokové sazby všech typů Hypoúvěrů až 0,4 %. Tato sleva se odvíjí takto: ke slevě 0,1 % určené pro všechny Hypoúvěry může mít klient slevu 0,2 % při splácení úvěru z běžného účtu vedeného u Komerční banky a dále slevu 0,1 % při sjednání Rizikového životního pojištění PYRAMIDA od Komerční pojišťovny.

Hypoúvěr lze nyní získat s úrokovou sazbou   4,39 % p.a., a to bez nutnosti počáteční akontace. Pro klienty, kteří mají u Modré pyramidy naspořeny již určité prostředky, začíná úroková sazba dokonce již od 4,09 % p.a.

Modrá pyramida stále nabízí klientům Hypoúvěry ve výši až 100 % hodnoty nemovitosti, s možností rozložení splátek až na 28 let.  Hypoúvěr je vhodný na koupi nebo stavbu nemovitosti nebo na větší rekonstrukci bydlení.

Modrá pyramida rozšiřuje služby, nabídku produktů i týmy svých poradců >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (364)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (58)
 Celkem hlasovalo 521 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »