Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Modřanský háj představuje svůj modelový byt a zahradu

Přední realitní společnost v regionu střední a východní Evropy, Avestus Real Estate, s potěšením oznamuje otevření svého modelového bytu, zahrady a prodejního centra, které jsou součástí rezidenčního projektu Modřanský Háj v Praze 12. První byty v Modřanském Háji budou k dispozici k nastěhování na podzim tohoto roku. Jedinečnost tohoto projektu spočívá v pestré nabídce nízkopodlažních domů a ve flexibilitě nabízeného bydlení, které zahrnuje široký výběr zahrad, balkonů, teras a parkovacích míst. Kromě toho se tyto domy nacházejí v blízkosti velkého lesa, který obyvatelům poskytne pocit, že žijí na venkově, avšak bez nepohodlí, které může provázet bydlení mimo Prahu. Hlavními partnery projektu jsou Adéla a Dalibor Gondíkovi, kteří se postarali o koncept a dokončení nové zahrady.

Modelový byt, zahrada a nové prodejní centrum

Modelový byt 4kk má celkovou rozlohu 91 metrů čtverečních. Jeho dispozice a vybavení podtrhují všechny standardy současné poptávky po rodinném a vysoce kvalitním bydlení. Interiér byl navržen Alexis Altridge ze společnosti A-square  a kuchyně byla vyrobena společností Hanák. Modelový byt je vybaven řadou jedinečných uměleckých fotografií a olejomaleb a celý prostor je charakteristický svým útulným vzhledem, který byl vytvořen s ohledem na životní prostředí. Hlavním rysem obývacího pokoje je ekologický krb s výměnným biopalivem, vestavěná knihovna a konferenční stůl pokrytý eco-kůží s pohodlnými křesly. Součástí modelového bytu je rovněž ložnice s vlastní koupelnou. Dále se zde nachází dětský pokoj určený pro dívku ve věku 10 let, který je vymalován levandulovou barvou a pracovna, tyto pokoje mají samostatnou koupelnu.

Nedílnou součástí bytu je terasa o velikosti 10 metrů a zahrada, která má velikost 96 metrů. Zahrada je vhodná pro každé roční období a nachází se zde mnoho různých druhů květin a stále zelených stromů a keřů. Modelový byt a zahrada byly připraveny v rámci první fáze výstavby projektu. Cena za metr čtvereční začíná na 42 000,- Kč (bez DPH). V současné době je téměř 50% první budovy již zarezervováno.

“Velmi nás těší, že jsme mohli spolupracovat na tomto projektu. Zaměření na zahrady a zelené prostory zvyšuje hodnotu tohoto projektu na trhu a rovněž nabízí jedinečný styl bydlení v Praze. Podíleli jsme se na přípravné fázi a zároveň pak na realizaci, což byla opravdu zábava! Naším cílem bylo vytvořit zajímavou kombinaci rostlin a stromů, které by se nejlépe hodily k tomuto projektu, a ze kterých by si jejich majitelé mohli těšit po celý rok. Využili jsme naplno zkušenosti a nasbírané tipy z našeho dosavadního zapojení do zahradních projektů v rámci pořadů a akcí, na kterých se podílíme.  Kromě toho nás baví tvořit něco nového, obzvláště když máme plnou podporu a důvěru celého týmu. Zkoušeli jsme si pohrát s různými barvami a velikostmi a věříme, že zahrada v této konečné podobě bude místem, kde její majitelé budou moci relaxovat a užívat si svého nového domova,“ řekli Adéla a Dalibor Gondíkovi, partneři rezidenčního projektu Modřanský Háj.

Otevírací doba nového prodejního centra, které bylo otevřeno společně s modelovým bytem a zahradou, je ve čtvrtek od 13 hod. do 19 hod. a v pátek, sobotu a neděli od 10 hod. do 17 hod. Rovněž je možné si dohodnout individuální schůzku. Toto centrum bude doplněním již existujícího prodejního centra projektu Modřanský Háj, které se nachází v centru Prahy v obchodní pasáži Černá růže. Toto centrum umožní budoucím obyvatelům si detailně prohlédnout modelový byt, zahradu, lokalitu a samotný projekt. Obě prodejní centra jsou součástí programu péče o zákazníky společnosti Avestus Real Estate, který je důležitou součástí její strategie na českém rezidenčním trhu.

“Jsme velmi potěšeni, že otevíráme modelový byt a zahradu, které jsou zároveň důležitým vzkazem pro naše potenciální zákazníky, výstavba projektu běží podle plánu. První rezidenty Modřanského Háje přivítáme na podzim tohoto roku. S našimi partnery jsme pečlivě připravovali také nové prodejní centrum, jsem velmi rád, že můžeme představit tak kvalitní výsledek. Velmi nás těší, že celková atmosféra projektu plně reflektuje přilehlé okolí a náš koncept rodinného bydlení,” řekl Stephen Haigh, Country Manager společnosti Avestus Real Estate pro Českou republiku.    

Charakteristika Modřanského Háje

Modřanský Háj nabízí několik rozdílných domů, které se budou nacházet na kopcovitém pozemku hned vedle rozsáhlého lesa, v blízkosti Vltavy. Většina budov bude mít pouze tři podlaží. Prvním typem budov jsou bytové domy, které budou nabízet bytové jednotky o velikosti 1+kk až 3+kk s možností balkónu, terasy nebo zahrady. Ke každému z bytů bude náležet také místo v podzemních garážích a sklep. V terasových domech budou k dispozici jednotky 3+kk s možností zahrady nebo terasy, se sklepem a parkovacím místem. Vilové domy jsou rozděleny do dvou kategorií: první bude mít k dispozici 2+kk s jednomístnou garáží, terasu anebo zahradu; druhá kategorie bude zahrnovat 4+kk s dvoumístnou garáží, skladovací místnost a zahradu. Dvojvily budou obsahovat 5+kk, dvoumístnou garáž, prostornou skladovací místnost a soukromou zahradu přímo naproti lesu. Nedílnou součástí projektu je komunitní infrastruktura, která zahrnuje maloobchodní prostory, park a dětské hřiště.

Projekt vzniká v několika fázích a ve výsledku bude zahrnovat 13 bytových domů, 9 terasových domů, 12 vilových domů a 20 dvojvil, které budou mít dohromady k dispozici 600 bytových jednotek.

Komplex se bude rozkládat na pozemku o velikosti 12 hektarů. Výstavba první fáze začala v srpnu 2009 a zahrnuje 122 bytů, modelový byt 4+kk, zahradu a prodejní centrum. Generální dodavatel stavby je GEMO OLOMOUC, spol. s.r.o.

Modřanský háj představuje svůj modelový byt a zahradu >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 27.10.2016 00:00 Zájem o nové byty ochabuje, ceny strmě stoupají. Blíží se zlom?

Zájem o nové bydlení v Praze ve třetím čtvrtletí 2016 polevil. Ceny však i nadále pokračují ve spanilé jízdě směrem vzhůru. Průměrná cena za metr čtvereční prodaného bytu se přiblížila hranici 70 tisíc korun. Dostává se trh s novými byty do zlomu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 26.10.2016 00:00 Budoucnost Čechů je ve vlastním bydlení

Příznivá ekonomická situace v kombinaci s nízkými úrokovými sazbami nahrává bydlení ve vlastním. Bydlení v pronájmu Češi navíc většinou nevnímají jako definitivní řešení. Svou budoucnost vidí pod vlastní střechou. Od nákupu bytů Čechy neodrazují ani rostoucí ceny nemovitostí. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

27.10.2016 16:01 U Václavského náměstí vyroste nový developerský projekt

Pražský magistrát stanovil podmínky, podle kterých se budou muset řídit úřady v průběhu stavebního řízení. Mezi těmito podmínkami je i předpoklad šetrného začlenění projektu mezi okolní historické budovy. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

26.10.2016 14:45 Praha hledá kompromis s majiteli pozemků pro stavbu metra D

Hlavní město Praha hledá dohodu s majiteli pozemků, které je potřeba získat pro stavbu metra D. Zvažované vyvlastňování již není na pořadu dne. Místo toho chce město najít kompromis.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (378)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 541 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »