Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Navštivte největší veletržní a prodejní akci v Plzni - trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT, MODERNÍ ŽENA a festival dobrého jídla a pití EX Plzeň

Od pátku 16. října do neděle 18. října se promění nová Městská sportovní hala TJ Lokomotiva na Úslavské ulici v Plzni ve velký veletržní areál. Brány veletrhu budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin. Celkem bude nová hala a venkovní prostory hostit více než stovku firem z celé ČR.

Stěžejní část trojlístku veletrhů tvoří veletrh stavebnictví a bydlení pod výstižným názvem Moderní dům a byt. Na veletrhu si budete moci vybrat pohodlný a elegantní nábytek nejen do obývacího pokoje. Protože kuchyň je místem, kde trávíme poměrně hodně času, je lehce splnitelným snem každého nechat si vyrobit kuchyňskou linku na zakázku. I to můžete vyřešit přímo na veletrhu.

Do ložnice patří pohodlná postel. Opět si na veletrhu vyberete z nabídky postelí z masivu, spacích anatomických systémů a polštářů a také lůžkovin např. z ovčí vlny. Hned několik firem zde předvede různé druhy matrací mezi které patří i latexové matrace ze Srí Lanky nebo ortopedické vakuové matrace vyrobené z přírodních materiálů. Na veletrhu naleznete vše pro váš pohodlný a zdravý spánek.

Letošní novinkou veletrhu jsou bidetová sedátka, které ideálně splňují dnešní nároky na intimní hygienu. Elektronické bidety lze velice snadno nainstalovat na stávající WC mísu. Dalším zajímavým zařízením pro domácnost je nabídka opět několika firem s centrálním vysavačem a drtiči odpadků, které ulehčí práci hospodyňkám, které jistě zaujme i nabídka žehlících systémů. O náš klid se postará elektronické a zabezpečovací systémy a také kamerové systémy, hlídající náš dům či byt.

Pokud stojíte před rozhodnutím postavit si nový dům nebo rekonstruovat starší nemovitost, návštěva veletrhu Vás bude jistě inspirovat. Letošním hitem je program „Zelená úsporám“. Proto se na veletrhu představí několik firem s nabídkou tepelných čerpadel, která slouží k vytápění objektu a ohřevu teplé užitkové vody nebo ke klimatizaci vnitřních prostor. Další novinkou jsou fotovoltaické elektrárny umístěné přímo na rodinných domech, které lze s úspěchem využít pro pokrytí vlastní potřeby elektrické energie. Také nabídka solárních termických systémů sloužících k ohřevu bazénové vody a teplé užitkové vody jistě zaujmou  většinu z vás. Program „Zelená úsporám“ podporuje také vystavovatele – výrobce tepelných izolací nástřikem  nebo litím tvrdé pur pěny na místě přímo u zákazníka. Tendencí každého stavebníka je využít možnosti snížení nákladů na energie. Proto se na veletrhu představí firmy s nabídkou litinových otopných těles a litinových kotlů na pevná, plynná a kapalná paliva.

Pro ty, co chtějí rychle bydlet je ideální půdní vestavba. Na veletrhu se můžete blíže seznámit s podmínkami realizace půdních vestaveb a nástaveb a to od projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby „na klíčů. Návštěva veletrhu vás inspiruje také k výstavbě zděných rodinných domků.

V jedné z největších expozic se můžete seznámit se značkovými střešními materiály a krytinami, novinkami v izolačních materiálech a dalších stavebních doplňcích. Jistě si vyberete z velké škály dřevěných oken, interiérových i vstupních dveří včetně garážových vrat, předokenních rolet, posuvných a rolovacích vrat, plotů a bran.

Každý dům se liší barvou své fasády. Na veletrhu si vyberte z nepřeberné nabídky fasádních a interiérových barev, omítkovin, barev na beton a kov.

Pokud zápasíte s vlhkostí v domě, můžete tento problém vyřešit poradou s firmou zabývající se vysušováním vlhkého zdiva a jeho izolací pomocí chrom-niklových desek.

Na venkovní ploše před vstupem do haly si budete moci koupit okrasné dřeviny do svých zahrad a zahrádek.

Veletrh Moderní žena jistě potěší především návštěvnice, které si zde mohou koupit módní konfekci, doplňky a především si budou moci vybrat z nepřeberného množství bižuterie, ruční skleněné bižuterie a magnetických šperků. Na veletrhu naleznete rehabilitační i zdravotní pomůcky, dětské a kojenecké zboží.

Novinkou, která jistě zaujme jsou neoprenové oblečení pro děti do bazénu. Se zdravím je spojena i expozice, ve které si můžete provést analýzu ohrožení svého zdraví a více se dozvědět o trvalé úpravě váhy a prevenci civilizačních chorob. Také si jistě vyberete z nabídky relaxačních a lázeňských pobytů. Příjemné prostředí doma si můžete dotvořit relaxačními polštářky z Austrálie nebo zapálením krásných vonných svící.

Krásu ženy podtrhnou nabízené parfémy nebo jednoduchá pomůcka pro úpravu vlasů do loken. Nevěsty si vyberou ozdoby do vlasů a doplňky ke svatebním a společenským šatům.

Součástí veletrhu MODERNÍ ŽENA je každoročně oblíbená EZOTERICKÁ PORADNA. Letos můžete proniknout do tajů automatické kresby a automatického písma, nechat si vyložit karty nebo své sny a budoucnost se dozvědět z čar na svých dlaních.

Festival dobrého jídla a pití EX Plzeň je pro návštěvníky příjemnou chutnou třešinkou na veletržním dortu. Jistě si každý nenechá ujít ochutnávku a prodej pravých holandských farmářských sýrů Gouda a nákup pomůcek na servírování sýrů. V další expozici ochutnáte uzeninu, další druhy sýrů, koření, sušenky a čaje ze Srí Lanky. Nejen do kanceláře, ale i do moderní domácnosti patří švýcarský expresso kávovar. Ochutnávky kávy z tohoto kávovaru přesvědčí o jeho kvalitě každého. Pro podzimní chladné večery je vhodný ovocný kompotovaný čaj, který také ochutnáte přímo na veletrhu. Občerstvit se můžete i pamlskovými koblížky a mléčnými koktejly.

VELETRŽNÍ TOMBOLA

Novinkou tohoto třetího ročníku je veletržní tombola pro prvních pět tisíc návštěvníků. Veletržní los naleznete jednak na volné vstupence nebo ho obdržíte při zakoupení vstupenky. Vstupné na veletrh činí 40 Kč pro dospělé, 20 Kč pro děti a. Los odevzdáte u veletržní tomboly a můžete si z osudí vytáhnout výhru. Každý druhý návštěvník má možnost vyhrát drobný dárek nebo i větší ceny od vystavovatelů.

Spojte příjemné s užitečným a navštivte trojlístek veletrhů od 16. do 18. října v Plzni. Každý člen rodiny si zde najde to své. Pro zpestření veletržní atmosféry se na veletrhu přestaví také skupina mažoretek Maršálky z Plzně.

Navštivte největší veletržní a prodejní akci v Plzni - trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT, MODERNÍ ŽENA a festival dobrého jídla a pití EX Plzeň >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Realitní makléř

Petr Zámečník | 25.10.2016 00:00 Daň z nabytí se mění… pozor na smlouvy o prodeji nemovitosti

S účinností od 1. 11. 2016 dochází k významné změně. Daňovým poplatníkem bude nabyvatel. To s sebou ale může přinést komplikace ve smlouvách o prodeji nemovitostí. Jak se vyhnout problémům? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (367)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (60)
 Celkem hlasovalo 526 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »