Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Nejprodávanější bytový projekt EKOCITY Hostivař nabízí k prodeji dalších 122 nových bytů

Autor: EKOSPOL | 05.01.2016 13:38 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: Hostivař EKOCITY Ekospol nové byty

Přepisování pražského developerského trhu pokračuje i v novém roce. Developerský lídr EKOSPOL ve středu 6. ledna 2016 pustí do prodeje další etapu nejprodávanějšího bytového projektu loňského roku EKOCITY Hostivař. Zájemci mohou vybírat ze 122 kvalitních moderních bytů s bezkonkurenční cenou. Byt s dispozicí 1+kk lze koupit už za 1,6 milionu korun, ceny bytů 2+kk začínají na 2,1 milionu korun a 3+kk mohou noví majitelé v projektu EKOCITY Hostivař pořídit už za 2,6 milionu korun. To je o stovky tisíc korun pod celopražským průměrem. EKOCITY Hostivař tak jistě opět výrazně zahýbá celou statistikou.

Zájem o předchozí etapy byl opravdu enormní. Z 558 bytů, které jsme pustili do prodeje, jsme na rezervační smlouvy prodali už 506 bytů. Například z prvních dvou etap A a B zbývají v nabídce pouhé tři byty. Byty mizely tak rychle, že prodeje několikrát přepsaly historické rekordy. První padl hned po týdnu od zveřejnění ceníku, za prvních sedm dnů jsme prodali rekordních 115 bytů,“ poznamenal Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice. Zájemci o bydlení ve vyhledávané lokalitě v Hostivaři si proto musí pospíšit. Při stejném tempu prodeje by se na ně už konci ledna nemuselo dostat.

Už před zahájením prodeje o přednostní informace požádalo několik desítek zájemců. Předpokládáme proto, že i tyto nové byty vyprodáme dlouho před kolaudací, jak je u EKOSPOLU zvykem. Drtivá většina bytů bude mít své majitele dokonce ještě před samotným zahájením stavby, což naši společnost odlišuje od ostatních firem na trhu. I někteří velcí developeři totiž mají ve svých cenících mnoho takzvaných ležáků, které neprodali ani dlouho po dokončení projektu,“ zdůrazňuje Korec.

Nové dispoziční řešení bytů 1+kk+sk je hitem roku

Dům E nabízí byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk, rozloha začíná na 33 metrech čtverečních. Největší byt 4+kk je nabídne novému majiteli 120 metrů čtverečních podlahové plochy. Byty mají buď předzahrádku, vlastní balkon nebo atraktivní střešní terasu. Pro budoucí majitele bude k dispozici také dostatečný počet podzemních či venkovních parkovacích stání.

Výraznou novinkou, která už loni ovlivnila celý realitní trh, jsou oddělené spací kouty u nejmenších bytů, jejichž dispozice proto označujeme jako 1+kk+sk. EKOSPOL přišel s touto inovací jako první a je jen otázkou času, kdy se toto členění stane standardní nabídkou i u konkurentů. Fakt, že právě tyto byty zmizely u minulých etap nejrychleji, dokazuje, že jsme se do požadavků lidí přesně trefili,“ vyzdvihuje jednu ze zásadních inovací Korec.

EKOCITY Hostivař, který celkem nabídne 802 nových bytů, láká kromě nejlepšího poměru ceny a kvality také vyhledávanou lokalitou. Hostivař totiž spojuje dobrou dostupnost do centra s bydlením v klidné lokalitě plné zeleně. Nedaleko projektu bude nové majitele lákat k procházkám Přírodní park Hostivař-Záběhlice, kde po malebných stezkách dojdou k písčitým plážím či dětským hřištím. Cyklisté využijí i hustou síť cyklostezek. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost a široké možnosti sportovního vyžití. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází mateřské, základní i střední školy, ordinace lékařů i veterinární stanice. Pěšky lze během pár minut dojít do plaveckého areálu, sportovní haly či na golfové hřiště. Nedaleké nákupní centrum Park Hostivař nabízí, kromě hypermarketu, restaurací a dalších obchodů, nejmodernější multikino v Praze.

Středeční zahájení prodeje etapy E projektu EKOCITY Hostivař je jen první fází letošní prodejní ofenzivy. EKOSPOL do konce roku plánuje pustit do prodeje na 700 nových bytů v několika atraktivních lokalitách. V následujících pěti letech uvede na trh zhruba 5000 bytů v celkové hodnotě 10 miliard korun.

Nejprodávanější bytový projekt EKOCITY Hostivař nabízí k prodeji dalších 122 nových bytů >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (343)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 495 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 03.10.2016 00:00 Ceny bytů rostou. Blíží se další realitní krize?

Ceny bytů od finanční krize rostou. Pražské byty se již dostaly na dosah historických úrovní z roku 2008. Vyplatí se rychle kupovat, nebo spíš počkat na splasknutí bubliny? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »