Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Nová kampaň RSTS šetří přírodu i peněženku

Autor: | 20.07.2009 10:19 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

Slovo „ekologie“ se dnes skloňuje ve všech pádech, ale Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) nechce jen mluvit. Jako první spořitelna na trhu přichází s komplexní a fungující podporou financování úspor energií. Nová ekologická kampaň přináší výhodné Zelené úvěry na financování úsporných řešení, mimořádné Zelené bonusy, slevovou kartu Více domova a další výhody pro všechny, kdo chtějí šetřit přírodu i svou kapsu. Akce platí od 20. července.

RSTS přináší konkrétní podporu pro financování energeticky úsporných řešení, která šetří peníze klientů a současně i životní prostředí. Úvěry, které si klienti vezmou na financování moderních úsporných řešení, RSTS nazvala „zelenými“, nejedná se ale o žádné „záhadné“ nové úvěry se spoustou komplikovaných podmínek. Specialisté v RSTS dobře vědí, že všechna moderní řešení bydlení jsou úsporná, ať už se jedná o zateplení, výměnu oken či alternativní zdroje energie. Nechtějí proto omezovat klienty zbytečně složitými parametry úvěrů a vybírat za ně ta „jediná správná“ řešení.


Široké využití

Zelené úvěry lze využít na financování široké škály bytových potřeb, jako je výměna oken, kotle či střechy, zateplení, pořízení fotovoltaických systémů či alternativních zdrojů energie. Financovat s nimi je možné také projekty, které splňují podmínky získání dotace z programu Státního fondu životního prostředí „Zelená úsporám“. A protože RSTS svým klientům důvěřuje, k získání všech výhod spojených se Zeleným úvěrem stačí pouze čestné prohlášení, že klient použije polovinu zapůjčených finančních prostředků na ekologický účel, tj. na rekonstrukci moderními technologiemi, alternativní zdroje energie, respektive na jakýkoli účel z programu Zelená úsporám.

Maximální jednoduchost

RSTS chce vždy přinášet řešení, která jsou nejen výhodná, ale také srozumitelná, jednoduchá a odpovídající reálným potřebám klientů. Kromě absolutní jednoduchosti v účelovosti úvěrů a  podmínkách jejich získání tedy kampaň zahrnuje i další opatření k maximálnímu usnadnění celého procesu. Pro realizaci projektu si klient zvolí dodavatele zcela dle své volby, kterou RSTS neomezuje žádným seznamem speciálně certifikovaných firem. Navíc RSTS zájemcům zdarma poskytne ucelené poradenství specialistů školených na financování energeticky úsporných řešení (včetně programu Zelená úsporám).

Zelená prémie

Ke každému Zelenému úvěru obdrží klient na svůj účet u RSTS bonus v podobě mimořádné „zelené prémie RSTS“ ve výši 3 000 Kč. Zároveň ke každému Zelenému úvěru s ekologickou účelovostí klient získá certifikát, stvrzující, že se jeho držitel rozhodl chránit přírodu a jednat ekologicky.

Odklad splátek u úvěrů na FV

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční záření na elektrickou energii a přinášejí tak více než jen úsporu. Fotovoltaiku, tedy technologii pro čistou a ekologickou výrobu elektřiny, mají specialisté z RSTS důkladně prověřenu a pokládají ji za moderní opatření s obrovským potenciálem. Proto RSTS zájemcům o pořízení fotovoltaiky poskytne právě nyní unikátní výhodu – možnost odkladu splátek až do spuštění zařízení do provozu. Splácet úvěr tedy klienti začnou až tehdy, kdy již budou využívat všech výhod svého nového zařízení!

Karta Více domova nazeleno

Navíc klienti od RSTS k Zelenému úvěru získají kartu Více domova, se kterou mohou čerpat zajímavé slevy u partnerů akce, renomovaných odborníků z oblasti úsporných řešení. Pro ještě další ulehčení uzavřela RSTS v každé kategorii moderních řešení bydlení spolupráci s jedním partnerem. Každý z partnerů přináší klientům RSTS zajímavou nabídku s vysokou nadhodnotou a slevami až 40 %.

Nová kampaň RSTS šetří přírodu i peněženku >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Jana Zámečníková | 19.08.2016 00:00 Rekonstrukce ze svého, nebo s půjčkou?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 19.08.2016 18:09

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (359)
 
Spíše ano. (50)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (57)
 Celkem hlasovalo 513 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »