Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Nová kreditní karta bene+ nabízí odměny a vrací část peněz z každého nákupu

24.06.2008 12:25 | Kategorie: Nezařazeno | Komentáře zakázány komentářů

Unikátní kreditní kartu bene+, která vrací peníze za každý nákup, přináší na trh GE Money spolu se svými partnery. „Karta bene+ je na českém trhu revoluční novinkou. Jako jediná na trhu nabízí možnost získat minimálně procento z utracených peněz zpět za každý uskutečněný nákup. Navíc, u partnerů programu, s ní lze zpět získat až deset procent. Účel použití vrácených peněz přitom není nijak specifikován, záleží pouze na klientovi, jak je využije,“ říká Charlie Coode, generální ředitel a předseda představenstva společnosti GE Money Multiservis.

 

Na českém trhu existuje několik desítek věrnostních programů. Žádný z nich však nenabízí reálné peníze zpět jejich majiteli k volnému použití. Obvykle klienti ve věrnostních programech získávají body, které lze vyměnit za odměny. Pokud nabízejí zpět peníze, jsou navázány na konkrétní účel využití. „Pouze bene+ je plně flexibilní a přináší českým uživatelům kreditních karet takový bonus, který si většina z nich přeje a který je nijak neomezuje, “ komentoval Charlie Coode. „Rozhodli jsme se bene+ představit jako zcela novou značku, která má vlastní charakteristiky i osobnost. Tato značka reprezentuje celou partnerskou síť a jako taková oslovuje naší cílovou skupinu. Tedy ty, co mají rádi novinky, zábavu, něco navíc a rádi chytře nakupují,“ dodal Charlie Coode. 

S novou kreditní kartou bene+ lze platit všude v České republice, ale i v zahraničí. Za každý nákup přitom získává její majitel odměnu v podobě vrácených peněz. Ty potom může použít podle svých představ. bene+ tak přináší svým majitelům maximální flexibilitu, protože je neomezuje ve výběru míst nákupu a dává jim možnost získanou odměnu volně využít.

Kromě odměny za každý nákup nabízí bene+ rovněž až 10 procent z ceny zpět za nákup zboží  u partnerů programu, kterými jsou přední společnosti na českém trhu. V současné době se jedná o těchto šest partnerů: AGIP, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports či NeoLuxor.

Naším záměrem je nabídnout klientům vždy to nejlepší. Proto jsme se spojili s předními společnostmi na českém trhu, jako je Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports či NeoLuxor. S těmito partnery jsem si jist, že vyhovíme přáním a požadavkům většiny spotřebitelů,“ uvedl Charlie Coode. „Navíc naši partnerskou síť chceme neustále rozšiřovat, a tak brzy do věrnostního programu přibudou i další členové,“ dodal Charlie Coode, generální ředitel a předseda představenstva společnosti GE Money Multiservis.

Kreditní karta bene+ nabízí kromě odměn za každý nákup také standardní výhody kreditních karet, jako například až 50 denní bezúročné období. Ke kartě nejsou vázány žádné měsíční poplatky, navíc je v prvním roce karta poskytována zdarma. Poté stojí její roční vedení 499 korun. Kartu lze získat z pohodí domova, bez nutnosti navštívit pobočku. Stačí požádat telefonicky na zelené lince 800 13 11 11 nebo prostřednictvím webových stránek www.beneplus.cz. Poté se již GE Money postará o doručení veškeré potřebné dokumentace. 

 

Podrobnější informace o partnerech bene+


Agip   

V síti čerpacích stanic Agip jsou držitelům karty bene+ z každého nákupu vrácena 3 %.

Agip je komerční značkou divize Refining&Marketing   italské skupiny Eni S.p.A, jedné z předních světových společností v oblasti pohonných hmot. Na českém trhu působí již od roku 1991. Nedávno rozšířil Agip svoji síť akvizicí společnosti ESSO. Prodejní síť Agip nyní zahrnuje 124 čerpacích stanic. V současnosti zaujímá 11 % podíl na trhu.

Pro partnerství s bene+ jsme se rozhodli, protože našim zákazníkům a členům věrnostního Agip Premium Clubu přináší přidanou hodnotu. Oceňujeme také synergii sítě partnerů, kteří patří mezi důležité hráče na trhu,“ komentoval   Silvio Gulli, obchodní ředitel společnosti Agip.

CineStar

V síti multiplexů CineStar jsou držitelům karty bene+ z každého nákupu vrácena 3 %.

Na českém trhu působí CineStar od roku 2001. CineStar provozuje 7 multiplexů  v největších českých městech vyjma Prahy. Ve většině z nich má přední postavení. Do konce roku 2008 připravuje další dvě otevření. Desátý multiplex CineStar chystá své otevření během roku 2009.

Pro bene+ jsme se rozhodli, protože věříme, že díky spojení s GE Money budeme moci efektivně oslovit velkou základnu zákazníků. Doufáme také,         že k nám budou zákazníci chodit častěji. Spojení s bene+ a ostatními partnery pro nás představuje dobré spojení silných,“ řekl Jan Bradáč, generální ředitel společnosti CineStar.


Datart

V síti prodejen Datart jsou držitelům karty bene+ z každého nákupu vrácena 2%.

Datart na českém trhu působí od roku 1990. Je jednou z franšíz mezinárodní společnosti KESA Electricals plc. V současnosti provozuje Datart 23 prodejen v České republice a 9 prodejen na Slovensku. Na českém trhu specializovaných prodejen elektra zaujímá 16% tržní podíl.

Jako jedna z předních značek na českém trhu přinášíme našim zákazníkům novinky, které jim přinesou kvalitnější služby. Chceme proto budovat dlouhodobé strategické vztahy a GE Money je našim dlouhodobým strategickým partnerem. Pravidelně zkvalitňujeme naše služby tím, že zákazníkům přinášíme nové výhody,“ uvedl Pavel Sláma, generální ředitel společnosti Datart.


LifeStyle Sport

V síti prodejen Lifestyle Sport je držitelům karty bene+ z každého nákupu vráceno  10 %.

Nedávno proběhla akvizice sítě City Sport v České republice. City Sport působil na českém trhu od roku 1999. Lifestyle Sport v tuto chvíli v ČR provozuje         22 prodejen situovaných na předních místech ve všech velkých českých městech a do budoucna plánuje ještě další expanzi.

Hledali jsme ten nejlepší věrnostní program pro naše zákazníky, a protože      GE Money věříme jako hlavnímu partnerovi, zvolili jsme bene+. Očekáváme také, že spojení s bene+ nám umožní zviditelnit naši značku,“ komentoval Michal Pospíšil, generální ředitel společnosti Lifestyle Sport. 
 

NeoLuxor

V síti knihkupectví NeoLuxor je držitelům karty bene+ z každého nákupu vráceno 5 %.

Na českém trhu působí NeoLuxor od roku 1994. V Praze provozuje NeoLuxor 7 obchodů s knihami. Představuje také jednoho z nejsilnější hráčů na pražském trhu.

Partnerství s bene+ jsme zvolili z toho důvodu, že se chceme odlišit od konkurence a posílit naše vztahy se zákazníky. Díky bene+ tak máme možnost zlepšit naše vztahy s nimi,“ řekl  Jiří Bílek, manažer společnosti NeoLuxor.

Village Cinemas

V síti multiplexů jsou držitelům karty bene+ z každého nákupu vrácena 3 %.

Na českém trhu působí Village Cinemas od roku 1999. Village Cinemas provozuje v České republice 2 multiplexy, a to v Praze. Kromě tradičních kin provozuje také „Gold Class“, což je unikátní koncept komfortních kin v České republice.

bene+ je jedinečný a lehko pochopitelný věrnostní program, přesně takový, jaký chceme našim zákazníkům nabídnout. U tohoto programu nás nejvíce zaujala synergie silných partnerů,“ uvedl Tomáš Palička, generální ředitel společnosti Village Cinemas.

Nová kreditní karta bene+ nabízí odměny a vrací část peněz z každého nákupu >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Nezařazeno

Cházod Ranuby | 01.04.2013 00:00 Záporné sazby hypoték? Do deseti let

Fincentrum Hypoindex klesá způsobem, který byl ještě před několika lety těžko představitelný. Jen v období února 2012 až 2013 průměrné sazby klesly o čtyři desetiny procentního bodu. Nejedná se přitom o pokles náhodný, ale vše nasvědčuje tomu, že se jedná o trend, který jen tak neskončí.   Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

| 04.02.2011 01:02 5 tipů na zajímavé webové stránky

Potřebujete informace z katastru nemovitostí. Přemýšlíte, jak uspořit na energiích nebo si chcete ověřit, zda vaše nemovitost neleží v záplavovém území? Všechny tyto informace naleznete na internetu. Zdarma a dokonce i bez nutnosti registrace. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.07.2013 15:58

Další články »

Krátké zprávy z Nezařazeno

08.03.2016 12:13 Největší položkou výdajů domácností zůstává bydlení

Až 21 % výdajů tvoří náklady na bydlení včetně energií a vody z celkových výdajů domácností. U osob důchodového věku je to dokonce až 28 % výdajů.   Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 09.03.2016 15:55

08.02.2012 15:37 Prohlášení k zadržení šéfredaktora Fincentrum Media

Skupina Fincentrum přijala se znepokojením zprávu o zadržení šéfredaktora divize Fincentrum Media Petra Zámečníka indonéskou policií. Petr Zámečník je šéfredaktorem Fincentrum Media od roku 2007, pod jeho vedení spadají v České republice odborné portály Hypoindex.cz, Investujeme.cz nebo ČeskéReformy.cz. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

26.10.2009 15:01 Britský realitní trh pomalu ožívá

Ceny rezidenčních nemovitostí začaly po dlouhé době pomalu stoupat. Realitní makléři pozorují nárůst poptávky po bydlení především v Londýně a jižní Anglii. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.05.2008 09:38 Výstavbu výrobního areálu společnosti Kemper financovala UniCredit Leasing

UniCredit Leasing financovala náklady na výstavbu výrobního objektu společnosti Kemper. Celkové náklady dosáhly hodnoty 160 milionů Kč. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.04.2008 14:55 URBIS INVEST veletrh investičních příležitostí

Letošní ročník veletrhu URBIS INVEST se uskuteční v termínu od 22. do 26. 4. na brněnském výstavišti. Jedná se o jednu z největších přehlídek investičních příležitostí v oboru real estate. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (346)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 498 čtenářů