Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Po bytových projektech zahajuje CENTRAL GROUP také prodej dalších dvou etap rodinných domů. Již v květnu navíc zařadí do nabídky další nové byty

Autor: CENTRAL GROUP | 15.04.2015 13:31 | Kategorie: Realitní makléř | 0 komentářů
Tagy: byt rodinné domy prodej reality

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP dnes zahajuje prodej dalších dvou nových etap úspěšných lokalit rodinných domů. Do prodeje tak míří další rodinné domy v Praze 10 – Pitkovicích a v Brandýse. CENTRAL GROUP tím reaguje na velkou poptávku nejen po nových bytech, ale právě i po cenově dostupných domech, jejichž aktuální nabídka je krátce po dokončení téměř kompletně vyprodaná.

Z obou lokalit rodinných domů, které CENTRAL GROUP v současnosti nabízí, je z celkem dokončených 125 domů aktuálně volných jen posledních 8. Poslední etapa výstavby v obou lokalitách přitom byla dokončena v prosinci 2014, tedy před pouhými 4 měsíci.

„Oživování realitního trhu a rostoucí poptávka po nemovitostech se netýká jen nových bytů, ale zejména v posledním roce také rodinných domů. Hlavním důvodem jsou rekordně nízké úroky hypoték. Platí to ale samozřejmě pouze za předpokladu, že jsou rodinné domy prodávány za dostupné ceny pro kupující,“ vysvětluje změnu poměrů na realitním trhu Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP. „Na vlastní rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a pozemkem stačí dnes u nás kupujícím jen necelých půl milionu korun z vlastních zdrojů a schopnost splácet hypotéku ve výši 14.200 korun měsíčně. Přitom před pěti roky by za totéž v Praze nekoupili ani větší byt 3+kk,“ uvádí Kunovský praktický příklad.

Nová etapa lokality Pražská čtvrť v Brandýse nabízí celkem 10 rodinných domů o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů mají od 126 do 185 m2, výměry pozemků se pohybují od 216 do 888 m2. Ceny rodinných domů včetně DPH, pozemku a vysokého standardu provedení KOMFORT začínají dokonce pod hranicí 4 milionů korun, přesně na 3,95 mil. Kč.

Další etapa lokality Májovková v Pitkovicích pak nabízí celkem 13 rodinných domů taktéž o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů se pohybují v rozmezí od 126 do 174 m2 s pozemky od 274 do 785 m2. Ceny pak sahají od 5,5 do 9,9 milionu korun včetně DPH.

Jak je u CENTRAL GROUP zvykem, obě nové etapy rodinných domů se již staví a termín jejich dokončení je stanoven na říjen, resp. v případě Pitkovic na prosinec 2015. O kvalitě nového bydlení od CENTRAL GROUP se mohou zájemci na vlastní oči přesvědčit v ukázkových rodinných domech, které jsou pro ně otevřeny v obou lokalitách vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin.

CENTRAL GROUP dominuje pražskému trhu, další nové byty uvede již v květnu

V letošním – pro prodej nových nemovitostí zatím rekordním roce – se tak jedná již o třetí přírůstek do nabídky největšího českého developera, který kromě rodinných domů aktuálně v Praze nabízí i bytové projekty v celkem 8 lokalitách čítajících přesně 2465 jednotek. Všechny nemovitosti v nabídce CENTRAL GROUP jsou právě ve výstavbě nebo jsou již dokončené a připravené k nastěhování.

Takovýmto rozsahem lokalit a nemovitostí v nabídce a ve výstavbě i celkovým objemem prodejů se s CENTRAL GROUP nemůže srovnávat žádný jiný rezidenční developer v zemi. Přesto ale společnost chystá uvedení další nové lokality do nabídky, a to v horizontu čtrnácti dnů.

V květnu CENTRAL GROUP zařadí do prodeje nový projekt Park Zahradní Město v Praze 10 – Záběhlicích, který je již ve fázi hrubé stavby a bude dokončen již v prosinci 2015. Projekt nabídne celkem 76 cenově dostupných bytů a komerční prostory vhodné pro provoz obchodů, showroomů nebo nerušících reprezentativních služeb.

Díky tramvajové zastávce přímo před domem nabízí Park Zahradní Město vynikající přímé dopravní spojení na metro i do centra Prahy. V docházkové vzdálenosti projektu se nachází oblíbené nákupní a zábavní centrum Park Hostivař. Pro aktivní relaxaci pak lze využít možností, které nabízí nedaleký rekreační areál Hostivařská přehrada.

„Park Zahradní Město bude posledním novým projektem v nabídce v prvním pololetí letošního roku. Velkou vlnu zcela nových projektů v zavedených i úplně nových lokalitách, a to i v centru Prahy, ale chystáme již na září. Zájemci o nové bydlení se tak mají na co těšit, již nyní největší výběr lokalit nových bytů a domů totiž ještě rozšíříme,“ uzavírá Dušan Kunovský.

 

Po bytových projektech zahajuje CENTRAL GROUP také prodej dalších dvou etap rodinných domů. Již v květnu navíc zařadí do nabídky další nové byty >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Realitní makléř

Jana Zámečníková | 21.10.2016 00:00 Spolubydlící opravují cizí byty na své náklady

Spolubydlení již není pouze doménou studentů. Společnému bydlení dávají stále častěji přednost i mladí lidé s ukončeným vzděláním. Důvodem jsou nejen nižší výdaje za nájem, ale také touha nebýt sám. Někteří lidé jsou dokonce ochotni opravit a zvelebit cizí byt i na vlastní náklady. Do čeho nejčastěji investují a na kolik je to přijde?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Zbyněk Drobiš | 20.10.2016 00:00 Může nájemce dát byt do podnájmu i bez souhlasu pronajímatele?

Může nájemce dát třetí osobě do podnájmu byt, aniž by potřeboval souhlas pronajímatele? V jaké situaci může nastat domněnka souhlasu pronajímatele s podnájmem bytu? A jaké sankce hrozí nájemci při porušení ustanovení o podnájmu bytu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 18.10.2016 00:00 Pozor na podvodné nabídky na odkup zemědělské půdy!

Ceny zemědělské půdy rok od roku stoupají. Situace využívají spekulanti, kteří majitelům rozesílají nejrůznější nabídky na odkup zemědělské půdy. Nabídky přímých zájemců ale obvykle nepatří k těm nejvýhodnějším. Před podvodnými nabídkami již varovalo i ministerstvo zemědělství. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 18.10.2016 08:24

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Realitní makléř

21.10.2016 15:43 Antimonopolní úřad prověřuje akvizici realitní skupiny CPI Radovana Vítka

Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka převezme společnost CPI Hotels, která provozuje hotely vlastněné skupinou. Akvizici začal prošetřovat Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.10.2016 15:08 Paneláky jdou na dračku. Ceny vzrostly již o pětinu

Ceny bytů v panelových domech zdražily za poslední dva roky o 21 procent. Ceny nových bytů přitom vzrostly „pouze“ o 14,3 procenta. Byty v panelácích i přesto zůstávají stále levnější než v cihlových domech či novostavbách. Vyplývá to z údajů portálu Cenovamapa.org. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 14:57 Ceny bytů v Praze mají největší výkyvové rozdíly mezi ostatními srovnatelnými městy

Ceny nových bytů v centru Prahy jsou dvakrát i třikrát dražší než ceny bytů na okraji Prahy. Mezi ostatními srovnatelnými městy se tak v žebříčku umístila Praha na prvním místě. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.10.2016 10:24 Letošní ročník staveb roku vyhrál tunelový komplex Blanka

Letošního vyhlášení 24. ročníku soutěže o stavbu roku, kterou pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelstvíse v druhém kole zúčastnilo 29 staveb. Porota vybrala za letošní stavbu roku tunelový komplex Blanka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

12.10.2016 11:23 Inženýrská firma Centroprojekt má nového majitele

Novým majitelem inžnýrské společnosti Centroprojekt, která provádí projektovou dokumentací k novým stavbám se stal holding Andreje Babiše. Hodnota celé transakce nebyla zveřejněná. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (346)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 498 čtenářů

Nejčtenější články z Realitní makléř za posledních 14 dní

Zbyněk Drobiš | 06.10.2016 00:00 Sousedské právo: Přestavek v novém občanském zákoníku

Stavba je postavená tak, že přesahuje na malou část cizího sousedního pozemku? Jakým způsobem zákon řeší takovou situaci a jak se mají vypořádat vlastníci sousedních pozemků? Pomoci nám může právní úprava přestavku, kterou vymezuje nový občanský zákoník. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Zbyněk Drobiš | 13.10.2016 00:00 Nejsilnější dědický titul? Sepište dědickou smlouvu…

Dědická smlouva je nejsilnějším dědickým titulem, který je opět součástí našeho právního řádu s účinností nového občanského zákoníku. Tento staronový institut dědického práva představuje vhodné řešení dědických vztahů za života zůstavitele. Jaké jsou zákonné podmínky pro uzavření dědické smlouvy? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 05.10.2016 00:00 Dostupnost bydlení v Praze je horší než v Mnichově či Vídni

Dostupnost nového bydlení v Praze se zhoršuje. Rostoucí prodeje v kombinaci s klesající developerskou nabídkou bytů ženou ceny vzhůru. Deset průměrných ročních platů na koupi bytu v Praze již nestačí, v Mnichově, Vídni či Bratislavě stále ještě ano. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.10.2016 00:00 Nabídka nových bytů nebezpečně klesá, ceny rostou

Prodeje nových bytů v letních měsících bývají tradičně slabší. Jinak tomu nebylo ani letos. Ve třetím čtvrtletí bylo prodáno o téměř třicet procent bytů méně než ve čtvrtletí předchozím. Přesto se nabídka developerů ztenčila na historická minima a ceny mírně vzrostly.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 03.10.2016 00:00 Ceny bytů rostou. Blíží se další realitní krize?

Ceny bytů od finanční krize rostou. Pražské byty se již dostaly na dosah historických úrovní z roku 2008. Vyplatí se rychle kupovat, nebo spíš počkat na splasknutí bubliny? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Další články »