Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Podzimní novinky Modré pyramidy: Moudré spoření, Rychloúvěr a nový komunikační koncept

Autor: | 05.10.2010 16:56 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

Modrá pyramida přichází s unikátní nabídkou v oblasti spoření, Rychloúvěrem bez zajištění až do výše 300 000 Kč a novým komunikačním konceptem.

Moudré spoření, ojedinělá novinka na trhu stavebního spoření

Moudré spoření je určeno jak stávajícím klientům Modré pyramidy, tak i novým zájemcům, kteří se rozhodují uzavřít smlouvu o stavebním spoření. Základem Moudrého spoření je totiž nadstandardní zhodnocení prostředků, které klient vloží na svůj účet v době tzv. upisovacího období.  V průběhu podzimní kampaně získají  „extra úrok 2 % + 2 %“ všichni klienti s novou smlouvou o stavebním spoření, tedy k běžným  2 % úroku z vkladu Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši 2 % p.a. Pokud tedy klient zvolí Moudré spoření, může počítat s tím, že částka, kterou vloží na svůj účet v průběhu tzv. upisovacího období, které trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy, bude úročena bezkonkurenční úrokovou sazbou 4 % p.a. po dobu jednoho roku. Podmínky pro kampaň „extra úrok 2 % + 2 %“ klient splní tak, že si založí stavební spoření u Modré pyramidy v době od 4. října 2010 do 31. ledna 2011 s maximální cílovou částkou 1 000 000 Kč a vloží na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč.

Rychloúvěr bez zajištění až do výše 300 000 Kč

Po zkušenostech s poskytováním Rychloúvěru pro dlouholeté klienty, rozšiřuje nyní Modrá pyramida tuto nabídku i pro nové klienty. Rychloúvěr nabízí rychlé a jednoduché řešení běžných modernizací a rekonstrukcí bydlení, jako je například zateplení fasády, výměna oken, modernizace koupelny nebo kuchyně. Klient si může půjčit až 300 000 Kč, úvěr bude mít rychle vyřízen a to    s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele či zástavy nemovitostí. Klienti Modré pyramidy, kteří již pravidelně spoří nemusejí dokonce ani dokládat své příjmy. Úroková sazba Rychloúvěru je od 6,49 % p.a. (při splácení úvěru prostřednictvím běžného účtu v Komerční bance).   

Informace „jak financovat“, ale hlavně „jak rekonstruovat“ byt, střechu, bytové jádro, nebo jak modernizovat koupelnu či zateplit fasádu jsou veřejně dostupné v rubrice „Radíme“ na webové televizi: www.mopytv.cz. Modrá pyramida tak poskytuje společně s finančním poradenstvím také  praktické rady, jak nejlépe Rychloúvěr využít.    

Nový komunikační koncept s důrazem na logo v podobě pyramidy

Od 4. října přichází Modrá pyramida s novým komunikačním konceptem, na kterém se podílela reklamní agentura EURO RSCG. Opouští symbol rodinky a psa Mopyho (ten bude využíván pouze ve spojení s produkty pro děti). Nově bude v popředí logo v podobě pyramidy a v komunikaci bude kladen důraz na spolehlivost, profesionalitu a inovativnost. Logo bude doplněno novým mottem „Vezměte to za dobrý konec“.

Podzimní novinky Modré pyramidy: Moudré spoření, Rychloúvěr a nový komunikační koncept >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Jana Zámečníková | 19.08.2016 00:00 Rekonstrukce ze svého, nebo s půjčkou?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 19.08.2016 18:09

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (360)
 
Spíše ano. (51)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (58)
 Celkem hlasovalo 516 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »