Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Pojištění domácnosti prodlouží záruku všech spotřebičů na 5 let. Dokáže vám opatřit i deratizátora

S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo,  nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše. Součásti pojištění tak je například 5letá záruka  na veškeré spotřebiče, služby deratizátora nebo třeba elektrikáře či úhrada  i zapůjčených věcí při jejich krádeži. A tímto směrem se ubírá nová kampaň ČSOB Pojišťovny s podtitulem „čekáme nečekané“, která je součástí dlouhodobějšího konceptu společnosti, na kterém chce do budoucna stavět mediální obraz svých produktů a služeb. 

Vytopení sousedů, vloupání, vyhoření zásuvky nebo třeba rozbití oken jsou události, které se dějí často. A většina pojištění domácnosti je zahrnuje. Když vám vyteče pračka nebo myčka, pojišťovna obvykle uhradí náklady na nápravu vzniklých škod. Už ale nepočítá s tím základním, z čeho celá škoda vznikla – s porouchaným spotřebičem. Pojištění ČSOB Pojišťovny nabízí prodlouženou pětiletou záruku na veškeré spotřebiče a při jakékoliv poruše proplatí náklady na jejich opravu nebo případně i na koupi nových. A zcela nečekaný je fakt, že se pojistka vztahuje i na případy, kdy si přístroj rozbijete sami.

„Naše zkušenosti ukazují, že vedle nejčastějších pojistných událostí, jako jsou vodovodní škody či zkraty elektřiny, se objevují i nečekané situace. Snažíme se vcítit
do všech možných i nemožných událostí, abychom nabízenými produkty pokryli skutečně veškerá rizika, která hrozí a z kterých by mohli mít naši klienti obavu. Pojištění domácnosti Náš domov je výsledkem tohoto snažení a pátrání i po tom, co je téměř nepravděpodobné, ale přesto to může jednou za čas někomu způsobit nemalé starosti,“
uvádí Michael Neuwirth, ředitel Odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny.

Zajímavostí nového pojištění je například i možnost objednat si přes asistenční službu a na náklady pojišťovny deratizátora, pokud vás obtěžuje dotěrný pavouk nebo se k vám nastěhují mravenci. Totéž platí pro zámečníka, elektrikáře nebo například opraváře zmíněných spotřebičů.

Čekáme nečekané jako dlouhodobý koncept

Všechny pojišťovny na trhu počítají s pomocí klientům v situacích, které lze očekávat. Že vytopíme sousedy, že nám zloděj vykrade byt, že nám vyhoří zásuvka…

ČSOB Pojišťovna počítá i se situacemi, které by v pojištění nikdo neočekával, a jsou pro všechny překvapivé. Očekáváme, že se pračka může rozbít až po zákonné dvouleté záruce, že bude ukraden notebook z kufru auta, že bude ukradeno kolo před hospodou, že bude ukraden tablet půjčený od kamaráda, že se klienti budou potřebovat zbavit pavouka v koupelně nebo myši na půdě, že se zabouchnou dveře, že se rozbije topení…

Prostě čekáme nečekané. A z toho vyplývá nový slogan ČSOB Pojišťovny. V komunikaci budeme vyzdvihovat právě takové situace a takové výhody našich produktů, které klienty překvapí, a které nabízíme jenom my,“ doplnil David Roček, specialista marketingu ČSOB Pojišťovny.

Informace o kampani

Marketingová kampaň vyzdvihuje inovativní produkt Náš domov, který jako jediný na trhu nabízí prodlouženou záruku na 5 let na domácí spotřebiče. Tento benefit výborně pasuje do konceptu „čekáme nečekané“, protože je to přesně ta oblast, kterou klient ve svém pojištění v žádném případě nečeká.

Termín kampaně: 3. 10. – 30. 11.

Sdělení kampaně: Nečekala bych, že mi pojištění domácnosti opraví i pračku

Produktový benefit: Záruka 5 let na spotřebiče

Použitá média:

  • 135 billboardů na dálničních tazích a velkých městech
  • PR články v novinách
  • Internetové bannery
  • Microsite – speciální internetové stránky
  • Obálky a přílože k výročním dopisům
  • Letáky a plakáty na prodejních místech

Nový vizuální styl

S marketingovou kampaní také zavádíme nový vizuální styl. Změnou vizuálního stylu chceme posílit vnímání ČSOB Pojišťovny jako moderní společnosti, která zná potřeby současného člověka a umí mu poradit. Díky novým prvkům vizuálního stylu komunikace působí více lidsky a přátelsky. Hlavními prvky jsou akvarelové tahy štětcem, které jsou zároveň nositeli firemních barev. Nový styl nás výrazně oddělí od konkurence, působí moderně a inovativně. Nově se také objeví psaná forma našeho loga ČSOB Pojišťovna. Tato forma se bude objevovat v marketingových kampaních, protože dobře ladí s novým vizuálním stylem.

Pojištění domácnosti prodlouží záruku všech spotřebičů na 5 let. Dokáže vám opatřit i deratizátora >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Hypoindex

Monika Hrušová | 07.04.2015 00:00 Ve vztahu k financím jste pečovatelé nebo tradicionalisté? Zjistěte to

I když většinou mají Češi na všechno odpověď a vypadá to, že často nejsou spokojeni se svým životem, ani se svými financemi, opak je pravdou. Patříme mezi nejspokojenější obyvatele střední a východní Evropy. Ve srovnání se Slováky, Poláky, Maďary a Rumuny jsme spokojenější nejen s kvalitou života, ale také s životním standardem a finanční situací. Ukázal to mezinárodní průzkum TNS AISA pro společnost Provident Financial. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Petr Zámečník | 21.08.2013 00:00 Fincentrum Hypoindex červenec 2013: Úrokové sazby stouply na 3 %

Pokles úrokových sazeb se v červenci zastavil. Průměrné sazby dle Fincentrum Hypoindexu stouply na 3 %. Jedná se o přestávku před dalším propadem, nebo již bylo nalezeno úrokové dno? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Petr Zámečník | 17.07.2013 00:00 Fincentrum Hypoindex červen 2013: Rekordní rok pokračuje

Úrokové sazby nezastavily svůj pokles ani v červnu. Fincentrum Hypoindex ubral další setinku procentního bodu a zakotvil na 2,95 %. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 25.07.2013 12:48

Další články »

Krátké zprávy z Hypoindex

24.10.2016 16:00 Škodův palác v novém

Praha plánuje do budoucna přesunout své zaměstnance ze Škodova paláce do nové radnice. Smlouvu s vlastníkem nemovitosti, společností Škodův palác, má město až do roku 2028. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

22.09.2016 10:40 Novela stavebního zákona byla schválena

Od poloviny příštího roku nebude zapotřebí povolení kupříkladu ke stavbě skleníku nebo bazénu na pozemku rodinného domu. Novela stavebního zákona, která prošla vládou má ulehčit především drobným stavebníkům. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

20.09.2016 14:31 Finanční úřady poprvé udělili pokuty za nepřiznané majetky

Nejvyšší vybraná pokuta byla 2,7 milionů korun, bohužel finanční správa nesmí uvádět za jaký prohřešek tato pokuta byla udělená. Celkem loni na příjmech osvobozených od daně přiznali lidé 82 miliard korun. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

06.09.2016 11:49 Chátrající budovy pomůžou odstranit státní dotace

27 míst v České republice dostane nový vzhled. Stát vyčlenil na demolice chátrajících budov do roku 2018 celkem 300 milionů korun. Jenom letos se budou bourat stavby ve výši za 69 milionů korun. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

25.08.2016 13:31 Profi Credit poskytl důchodci nemravnou půjčku

Finanční arbitr nařídil úvěrové firmě Profi Credit miliardáře Davida Berana vrátit důchodci úroky, které po něm požadovala při uzavření revolvingového úvěru. V rozporu s dobrými mravy totiž firma poskytla úvěr, kde dlužná částka už při podpisu smlouvy vyrostla o více než 60 procent. Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 16:58

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (365)
 
Spíše ano. (52)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (59)
 Celkem hlasovalo 523 čtenářů