Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


QPG a Hyposervis startují inovaci v oblasti pojištění hypoték

23.06.2009 13:56 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Přední realitní a investiční společnost Quinlan Private Golub dnes na tiskové konferenci představila nové pojištění hypoték, které bude zajišťovat pro své klienty s okamžitou platností.

 

Zájemci o rezidenční projekt Modřanský Háj tak získávají nový bonus a jistotu v současné nelehké ekonomické situaci. Nové pojištění hypoték bylo připraveno společností Hyposervis jako odezva na konkrétní doporučení studie o rezidenčním trhu společností Hyposervis a Deloitte ze začátku tohoto roku. V druhé polovině tiskové konference bylo představeno nové prodejní centrum rezidenčních projektů společnosti Quinlan Private Golub v pasáži Černá růže v ulici Na Příkopě.

Pojištění hypoték SichrJob

Nový produkt pojištění hypoték SichrJob se svým pojetím podstatně odlišuje od všech dosavadních produktů na trhu zaměřených na pojištění schopnosti splácet úvěry. SichrJob v sobě kombinuje tři hlavní faktory. Zaměřuje se na eliminaci největšího aktuálního psychologického rizika klientů – ztráty práce a s tím spojeného rizika splácení hypoték, dále na maximální komfort produktu a minimální omezení a výluky z  pojistného plnění a nakonec nepředstavuje pro klienty žádný náklad, protože jej hradí jako benefit developer. Je to produkt, který je určen pro klienty developerských společností, kteří si kupují nové byty v bytových projektech. Společnost Quinlan Private Golub bude toto pojištění pro své klienty hradit na období tří let.

U hypotéky ve výši 3 milionů Kč bude pojištění na první tři roky, které uhradí developer, dosahovat částky v rozpětí 85 000 až 120 000,- Kč.

„Naše studie za začátku tohoto roku prokázala, že lidé omezili zájem o nové byty zejména proto, že se zvýšila jejich obava z hypoték, resp. z toho, že v případě ztráty práce nebudou mít z čeho hypotéku splácet. Při tvorbě produktu SichrJob jsme se tedy primárně zaměřili na odstranění tohoto psychologického problému a také na to, abychom minimalizovali obavy lidí týkající se potenciální ztráty zaměstnání a neschopnosti splácet hypotéku. Produkt, který jsme vyvinuli ve spolupráci s Pojišťovnou UNIQA, předčil naše očekávání. Je to nejen velmi pečlivě připraveným produkt, který může odbourat nejistotu klientů, ale je pro klienta i vysoce komfortní. Komfort podtrhuje i skutečnost, že náklad pojištění nenese klient, ale developer a to na dobu ideálně tří let, což se nám v případě projektu Modřanský Háj podařilo s developerem dojednat. Doba, po kterou můžeme očekávat nejvýraznější dopady krize je tak pro klienta pojištěním krytá a klienti si mohou vzít hypotéku s mnohem klidnějším srdcem,“ řekl Ing. Milan Roček, předseda představenstva Hyposervis. „Jsme velmi rádi, že toto nové pojištění je poprvé představováno se společností Quinlan Private Golub, která je naším významným partnerem a silným hráčem nabízející kvalitu a novou přidanou hodnotu na českém trhu,“ dodal Roček.

Prodejní centrum společnosti Quinlan Private Golub

Centrum je založené na konceptu služeb „vše pod jednou střechou“, zákazníci si tak budou moci na jednom místě vybírat z nabídky bytů a domů, ale i veškerých interiérů a využít služeb sjednání Quinlan hypotéky s novým pojištěním.  Prodejní centrum, nacházející se přímo v centru hlavního města, je další fází péče o zákazníky, kterou Quinlan Private Golub považuje za prioritu své strategie pro český rezidenční trh. Prodejní centrum je otevřeno každý pracovní den od 10h do 18h nebo dle dohody. Prodejní centrum v pasáži Černá růže začíná s projektem Modřanský Háj, který nabízí širokou škálu bytů a domů v Praze 12 Modřanech. Quinlan Private Golub v České republice disponuje 200h pozemků určených na výstavbu rezidenčních projektů, které budou postupně představovány veřejnosti. Mezi hlavní konkurenční výhody projektů patří jedinečná lokalita, vybudování infrastruktury, bohatá občanská vybavenost, koncept nízkopodlažních domů a flexibilní dispozice bytů a domů s důrazem na úložný prostor, garážové stání, výběr ze zahrad, teras či balkónů a maximální péče o zákazníka.                  

„Nové prodejní centrum umožní všem zájemcům se seznámit s projekty Quinlan Priavte Golub přímo v centru města, naše služby a nabídka se tak stávají dostupnější. Hlavní výhodou pro zákazníky je možnost vyřídit vše na jednom místě, ušetří tak čas a vydanou energii na shánění nabídek na interiéry či možnosti financování bydlení, to vše získají u nás zdarma. Naše projekty, včetně nově představeného projektu Modřanský Háj, vyplňují mezeru na trhu po kvalitních a konkurenceschopných projektech určených pro rodinné bydlení “, říká Mgr. Lenka Tučková, manažerka marketingu a prodeje Quinlan Private Golub.

QPG a Hyposervis startují inovaci v oblasti pojištění hypoték >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (349)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 501 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »