Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Slavia pojišťovna spouští nové pojištění majetku a odpovědnosti občanů DOMOV+

Autor: | 08.02.2012 10:56 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Od února 2012 nabízí Slavia pojišťovna nové pojištění domácnosti, nemovitosti a odpovědnosti občanů nazvané DOMOV+. Oproti předchozí generaci pojištění majetku vyniká výrazně vyšší variabilitou, klient si proto může smlouvu nastavit tak, aby neplatil za nic, co nepotřebuje. V základním balíčku získává pojištění nejpravděpodobnějších rizik, ostatní si pak sjedná dle vlastní potřeby. Výsledná cena pojistného proto může být jednou z nejnižších na trhu. V základním balíčku služeb jsou kryty i škody vzniklé při loupeži a odcizení. Klientům může v nenadálé situaci zdarma pomoci telefonická asistence Slavia Asistenční služby.

V rámci základního balíku pojištěných rizik chrání pojištění DOMOV+ před živelnými událostmi jako jsou požár, výbuch, nepřímý úder blesku, přímý úder blesku, přepětí, vichřice, krupobití, sesuv půdy, skal, lavin, zemětřesení či náraz vozidla a zřícení letadla. Kromě častých škod, které na majetku způsobují živly, je již v základní nabídce služeb myšleno i na loupeže a odcizení. Navíc je pak možné sjednat tři příplatkové balíčky. První chrání před tíhou sněhu nebo námrazy, vodovodní a kanalizační škodou a únikem vody z akvária. Druhý balíček zabezpečí majetek před povodní a záplavou, třetí sníží újmu za vandalismus, graffiti, a to i pokud není zjištěn pachatel a ochrání všechny skleněné výplně.

 „Pojištění DOMOV+ je členěno tak, aby klient zbytečně neplatil za rizika, jejichž pravděpodobnost je pro jeho majetek velmi nízká. Například sníh a námraza sice způsobují nejvyšší škody, nicméně to se týká zejména některých regionů či typů nemovitostí. Tato skupina rizik si tak získala vlastní kategorii a v základním balíku služeb za ni klient neplatí. I přes velmi nízkou cenu pojištění se nám naopak už do základu podařilo přidat zdarma telefonickou asistenci. Operátoři zde obratem pomohou klientovi vyřešit nenadálou havárii a zajistí mu odbornou pomoc či řemeslníky bez dlouhých čekacích lhůt. To ocení zejména obyvatelé velkých měst, kteří vědí, jak těžké je získat rychle kvalitního řemeslníka,“ popisuje novinky v pojištění majetku Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny.

Počet klientů, kteří požadují pojistit také drahé příslušenství nemovitosti, jako jsou solární panely či tepelná čerpadla, nepřetržitě roste. Pojištění majetku od Slavia pojišťovny ochrání i tato nákladná zařízení před všemi výše uvedenými riziky.

V rámci jedné pojistné smlouvy lze nyní u Slavia pojišťovny pojistit nemovitost, domácnost, ale také odpovědnost za škodu v běžném občanském životě a odpovědnost držitele nemovitosti za škodu. Zdarma k pojištění klient získá telefonickou asistenci, která mu pomůže zajistit rychlou a odbornou pomoc. Za 99 Kč ročně si může sjednat i technickou asistenci, ta kromě samotné organizace pomoci, uhradí maximálně dvakrát za rok likvidaci havarijního stavu,

a to až do výše 2000 Kč.

Pojištění DOMOV+ je možné sjednat na pobočkách Slavia pojišťovny a u zprostředkovatelů. Více informací na www.slavia-pojistovna.cz.

Příklad pojištění :

Rodinný dům v Olomouci (povodňová zóna 1, trvale obývaný, roční frekvence placení)

Pojistná nebezpečí:

Základní pojištění + všechna připojištění (balíky č.1,2,3) + odpovědnost  z občanského života + Asistenční služby NADSTANDARD (technická asistence)

Pojistná částka:  Nemovitost  2 000 000 Kč / Domácnost  400 000 Kč

Pojistné:

Nemovitost                                                                                         3 621   Kč                                                      

Domácnost                                                                                         1 872   Kč

Odpovědnost z občanského života                                                          450    Kč

Asistenční služby NADSTANDARD                                                          99    Kč

Základní cena celkového ročního pojistného bez slev                              6 042   Kč

Celkové roční pojistné po započtení slev vč. slevy za propojištěnost         4 834   Kč

Slavia pojišťovna spouští nové pojištění majetku a odpovědnosti občanů DOMOV+ >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (378)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 541 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »