Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Společnost Aviva sjednotí své síly pod celosvětovou značkou

Autor: | 14.01.2009 16:51 | Kategorie: Pojištění | Komentáře zakázány komentářů

Společnost Aviva vstupuje do konečné fáze přechodu na jednotnou značku, která má podpořit její konkurenceschopnost v celosvětovém měřítku. Pod společným jménem Aviva tak budou do konce roku 2010 vystupovat i největší britská pojišťovna Norwich Union, Commercial Union v Polsku a Hibernian v Irsku.

Ve Velké Británii již probíhá rozsáhlá reklamní kampaň, která na rebrand upozorňuje prostřednictvím světových celebrit, které si na začátku své kariéry změnily jména.

Jedna Aviva, dvojnásobná hodnota

Pod názvem Aviva působí společnost na 27 trzích v Evropě, Severní Americe a v asijsko-tichomořské oblasti a průběžně významně rozšiřuje svou činnost také v mezinárodním měřítku. Od října 2007 probíhá transformace společnosti pod jednoduchým heslem „Jedna Aviva, dvojnásobná hodnota".

„Aby společnost Aviva i nadále prosperovala, musí být schopna v celosvětovém měřítku efektivně konkurovat dalším mezinárodním pojišťovnám," vysvětluje důvody transformace generální ředitel společnosti Aviva Andrew Moss. "Vytvoření celosvětově známé značky je významným krokem k nastolení globálního povědomí o naší společnosti v oblasti finančních služeb a důležitým mezníkem při naplňování naší vize ‚Jedna Aviva, dvojnásobná hodnota’."

Nová éra globální firmy

Přechod na společnou značku usnadňuje orientaci na globálním trhu s pojištěním, což má význam zejména při vzrůstající mobilitě klientů. Stejně tak je společná identita důležitým motivačním faktorem pro zaměstnance, kteří považují práci v celosvětově významné společnosti za atraktivní. Známá mezinárodní značka rovněž pomůže otevřít dveře na nové trhy a získat nové obchodní partnery, což potěší zejména akcionáře. Od poskytování služeb pod jednotnou značkou si společnost slibuje i vyšší efektivitu nákladů na reklamu a sponzoring v celosvětovém měřítku.

Bruce Willis v britské reklamě pro pojišťovnu Aviva 

O rebrandu britské Norwich Union informuje kreativní kampaň, na níž se podílejí světové celebrity. Společnost Aviva angažovala známé umělce, kteří si před vstupem do showbusinessu nechali změnit jméno. V reklamním spotu si tak zahráli herec Bruce Willis, modelka Elle Macphersonová nebo hudebníci Ringo Starr a Alice Cooper. Např. Ringo Starr se objeví v reklamě v jedné ze scén filmu Beatlemania a přemýšlí, jestli by něco podobného zažil, kdyby se jmenoval stále Richard Starkey. Celebrity jednotně komentují nejslavnější okamžiky své kariéry větou „Stalo by se něco takového, kdybych se jmenoval/a..?" a doplní své občanské jméno. Dokazují tak, že změna jména není jen formalita.

„Jednotná značka nám umožní sdílet své zkušenosti a znalosti s klienty na celém světě. Nová reklamní kampaň informuje o změně jména dynamickým způsobem, který signalizuje začátek nové éry v péči o zákazníky," uvádí Armanda Mackenzie, marketingová ředitelka společnosti Aviva.

Reklamní kampaň je plánována na šest měsíců a kromě TV bude zahrnovat také tisk, outdoor a digitální média.

Společnost Aviva sjednotí své síly pod celosvětovou značkou >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Pojištění

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 23.09.2016 00:00 Chalupářská sezóna končí. Na co si dát pozor

Češi jsou po Švédech v chataření a chalupaření světovými přeborníky. Majitelů letního bydlení je více než 400 tisíc a jejich počet neustále roste. Nejohroženější jsou letní příbytky během podzimního a zimního období, kdy se chataři a chalupáři vracejí do svých primárních rezidencí. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 23.09.2016 03:23

Petr Zámečník | 15.09.2016 00:00 Pojištění domácnosti: Nepodceňujte vloupání

Šetřit na pojištění domácnosti se nevyplácí. Minimální varianty sice pokryjí škody z požáru, vichřice či krupobití, na zloděje ale nestačí. Ve kterém kraji lidé bez pojištění pro případ vloupání riskují nejvíce a kde jsou naopak v relativním bezpečí? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 26.07.2016 00:00 Škody v domácnosti Čechy netrápí

Češi jsou nepoučitelní, pojištěné bydlení stále nemá více než čtvrtina Čechů. Slováci jsou na tom o chlup lépe, bez pojištění jich je „jen“ pětina. Nic na tom nemění ani jejich osobní zkušenost s vloupáním či prasklým potrubím. Co nejčastěji Češi podceňují při pojištění bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 22.07.2016 00:00 Žně zlodějů jsou v plném proudu. Nepodceňujte zabezpečení ani pojištění

Lidé si užívají v letních měsících volna u moře či na chalupě, příbytky nechávají bez dozoru a často i nezabezpečené. Zloděje ale na dovolené v této době rozhodně nenajdete. Počet vloupání v létě každoročně přibývá. Jak se co nejvíce vyvarovat nezvané návštěvě? Na co si dát pozor, aby vám pojišťovna případné škody proplatila?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »

Krátké zprávy z Pojištění

18.08.2015 14:35 Češi přicházejí ročně o tisíce korun

Téměř třetina Čechů má nějaký druh finančního produktu. Ať už se jedná o půjčku, úvěr, anebo hypotéku, tak zadlužení českých domácností každým rokem roste víc a víc. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

05.12.2014 15:06 Pojišťovny už se chystají na Vánoce. Počet požárů bývá dvojnásobný

Zvláště o Vánocích a na Silvestra dochází v domácnostech k mnha požárům. I pojišťovny v prosinci a lednu zaznamenávají velký nárůst požárů v domácnostech. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

02.09.2014 13:53 Životní pojistky nebude možné vybrat před šedesátým rokem

Podle chystané novely zákona o daních z příjmu nebude možné předčasně vybrat úspory z životního pojištění od příštího roku dříve než v šedesáti letech. Rozpočtový výbor sněmovny bude zítra novelu schvalovat. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.06.2014 14:02 Dovolené přicházejí, zloději se radují

V loňském roce bylo evidováno Policií ČR 4 446 případů krádeží bytů a 6 671 rodinných domů, z toho bylo v letních měsících vykradeno 1 225 bytů a 1 559 domů. Kromě dobrého zabezpečení bytu či domu a pojištění nemovitosti a domácnosti, je také nutné myslet na to, že zlodějům napomáhají sociální sítě, na kterých lidé sdílení informace o svých dovolených.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

19.02.2014 14:31 Češi dělají chyby při nastavení pojistné ochrany majetku

Podle aktuálního průzkumu České asociace pojišťoven se Češi se nejvíce obávají požáru a blesku, pojišťovny paradoxně nejčastěji řeší škody způsobené povodněmi a záplavami. Živelné pohromy ale v poslední době přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. Jenže lidé své pojistky většinou neaktualizují, a tak po pojistné události často přicházejí o peníze s pojistného plnění. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (355)
 
Spíše ano. (50)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (57)
 Celkem hlasovalo 509 čtenářů

Nejčtenější články z Pojištění za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 10.10.2016 00:00 Buďte odpovědní! Den blbec se může prodražit

Každému se může stát, že neúmyslně rozbije zboží v obchodě, poškodí kamarádovi počítač či vyplaví souseda, a to nemusí být nutně nemotora. Za škodu způsobenou jiné osobě na zdraví či na věci nesete odpovědnost a máte povinnost ji nahradit. Před následky možných rizik je ale možné se pojistit. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »