Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Spolupráce LBBW Bank a Wüstenrot

Autor: | 19.04.2011 14:49 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

LBBW Bank CZ navázala začátkem dubna spolupráci s Wüstenrot - stavební spořitelnou a.s. a nově svým klientům nabízí zprostředkování stavebního spoření Wüstenrot.

„Dosavadní spolupráci s  Allianz pojišťovnou a investiční společností Conseq doplňujeme nyní o spolupráci s Wüstenrot - stavební spořitelnou a.s. Naším cílem je poskytovat stávajícím i potenciálním klientům komplexní služby pod jednou střechou tak, aby byli maximálně spokojeni. Věříme, že i přes legislativní úpravy stavebního spoření zůstává tento produkt jednou z cest k získání financí na vlastní bydlení a je atraktivní a zajímavou alternativou ke spořicím produktům. Výhodou je i možnost vhodně jej doplnit naší hypotékou,“ uvedl ke spolupráci Pavel Šuranský, ředitel Individuálního bankovnictví LBBW Bank.

„Velice se těšíme na spolupráci s LBBW Bank. Je kvalitním partnerem, který nám umožní rozšířit naši distribuční síť. Věříme, že toto partnerství bude úspěšné a osloví jak dosavadní, tak i potenciální klientelu obou stran,“ okomentovala partnerství Kateřina Bílá, tisková mluvčí Wüstenrot - stavební spořitelny a.s.

Stavební spoření výhodně zhodnocuje úspory a je zároveň i vhodnou cestou k financování vlastního bydlení. Zaručuje bezpečné uložení peněz, státní podporu, pevné a výhodné úrokové sazby úvěrů a širokou nabídku zajímavých překlenovacích úvěrů. Při sjednání stavebního spoření Wüstenrot v kterékoli pobočce LBBW Bank si klient zvolí variantu, která vyhovuje jeho potřebám, a jako bonus může zvolenou variantu spoření kdykoliv bezplatně změnit.

Výhody stavebního spoření

  • volitelná kombinace úrokových sazeb z úspor ve vazbě na výši úrokové sazby z úvěru ze stavebního spoření
  • nejvyšší garantovaný úrok z úspor 2,2 % ročně
  • státní podpora 10 % z ročně uspořené částky, maximálně však 2 000 Kč za kalendářní rok
  • po 6 letech volné použití úspor včetně státní podpory
  • zákonné pojištění vkladů až do výše 100 000 EUR

Výhody úvěru ze stavebního spoření

  • úvěr ze stavebního spoření ve výši až 70 % cílové částky
  • pevná úroková sazba garantovaná po celou dobu jeho splácení
  • možnost odpočtu zaplacených úroků od základu daně z příjmu
  • rychlejší splacení úvěru díky možnosti mimořádných splátek a úložky

Spolupráce LBBW Bank a Wüstenrot >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Jana Zámečníková | 19.08.2016 00:00 Rekonstrukce ze svého, nebo s půjčkou?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 19.08.2016 18:09

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (355)
 
Spíše ano. (50)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (57)
 Celkem hlasovalo 509 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »