Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Kam pro stavební spoření? Třeba k Vodafonu

Autor: Monika Hrušová | 01.12.2011 00:00 | Kategorie: Stavební spoření | 0 komentářů
Kam pro stavební spoření? Třeba k Vodafonu

Raiffeisenbank spolupracuje s operátorem již delší dobu. Nově však bude možně si na čtyřech pobočkách Vodafone sjednat například stavební spoření, eKonto nebo kreditní kartu.

Vodafone začne na čtyřech svých pobočkách nabízet kromě telekomunikačních také bankovní služby Raiffeisenbank pod názvem „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“. Součástí této nabídky bude i stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny. „Zákazníci díky tomu získají nonstop kontrolu nad svým bankovním účtem přes SMS, možnost využití vkladových bankomatů a služby navíc zdarma,“ uvádí Tomáš Kofroň, tiskový mluvčí Raiffeisenbank.


Brány poboček  „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“ se budou otevírat hlavně v menších městech s dvaceti až padesáti tisíci obyvateli. První pilotní prodejny budou moci zákazníci využít v Chrudimi, Vyškově, Klatovech a Valašském Meziříčí. Tato čtyři města si banka pro svůj projekt zvolila záměrně. Není tam totiž klasická pobočka Raiffeisenbank, například v Praze totiž banka letos otevřela několik klasických poboček.  

V každé takové prodejně budou pracovníci Vodafonu certifikováni jako bankéři. Měli by tedy poskytnout zákazníkům stejně kvalifikované služby jako zaměstnanci banky.

Otevřením prvních prodejen navazujeme na nedávné spuštění společné partnerské platební karty. Portfolio společných produktů a výhod pro zákazníky budeme nadále rozšiřovat. Zároveň nám tato spolupráce umožní otestovat nové služby, na pilotních pobočkách např. budou k dispozici vkladové bankomaty,“ uvedl Jiří Čapek, výkonný ředitel pro retail  Raiffeisenbank.

Pilotní projekt poběží několik měsíců a pak se rozhodne, co bude dál. Zatím se na pobočkách bude nabízet například kreditní karta a spotřebitelský úvěr. Hypotéku si v dohledné době zákazníci Vodafon Banky nesjednají.

Za stavební spoření internet zdarma

Výhodou spolupráce jsou také různě propojené bonusy. Když si například sjednáte stavební spoření ve Vodafone Bank od Raiffeisenbank, získáte k němu tři měsíce internetu v mobilu zdarma. Klienti si také na pobočce budou moci sjednat Vodafone eKonto a Vodafone Podnikatelské eKonto u Raiffeisenbank, ke kterému při obratu 15 000 korun dostanou zákazníci každý týden jeden den volání zdarma v rámci sítě Vodafone. Těchto služeb a výhod budou moci využít jak noví, tak i stávající zákazníci Vodafone.

S bankami spolupracují všichni operátoři

Raiffeisenbank společně s Vodafone již nabízí kreditní kartu, která umožňuje získat volání o víkendu zdarma v rámci sítě. Vydání kreditky je zdarma, stejně tak i její vedení, ale jen tehdy, když s ní utratíte alespoň pět tisíc korun za měsíc. Pokud bude vaše útrata nižší, vyjde vás karta na 45 korun měsíčně, tedy na 540 korun ročně.

Spojení služeb Raiffeisenbank a Vodafonu přinese zákazníkům kromě výhod za věrnost v podobě produktů zdarma a kontroly každé transakce přes bezplatné SMS také úsporu času, protože budou mít poprvé služby operátora i banky na jednom místě,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafone.  

Ani ostatní operátoři se nedají zahanbit. „T-Mobile již od roku 2008 spolupracuje s Komerční bankou a nabízí svým zákazníkům T-Mobile Bonus kreditní kartu. Další možnosti na trhu pochopitelně monitorujeme,“ uvádí Jiří Janeček z externí komunikace T-Mobile.

O2 zase spolupracuje se Citibank a vydávají O2 Citi kreditní kartu. V rámci této kreditky můžete získat až 20 % sleva na služby O2, 20 % kreditu navíc ke každému dobití a automatická platba vyúčtování za mobilní služby.

"Také ve spolupráci s Komerční bankou a Citibank testujeme projekt platební karty v mobilu s bezkontaktní technologií NFC, který by zákazníci již od příštího roku mohli komfortně používat k platbám namísto klasické kreditní karty," doplnila Lucie Policarová z firmy Telefónica Czech Republic.

Anketa

Považujete stavební spoření za výhodné pro spoření?

Ano. (45)
 
Ne. (29)
 Celkem hlasovalo 74 čtenářů

Kam pro stavební spoření? Třeba k Vodafonu >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Související subjekty

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (377)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 540 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »