Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Stavební spořitelna České spořitelny uvádí na trh zajištěný Hypoúvěr od Buřinky – novinku se sazbou již od 3,05 %

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) uvádí od 25. dubna 2013 na trh novinku – Hypoúvěr od Buřinky. K atraktivním parametrům nového zajištěného úvěru patří mj. to, že si klient volí ze tří variant fixace úrokové sazby (3, 6 či 10 let). Hypoúvěr od Buřinky mohou klienti získat díky slevám z úrokové sazby a úrokovému zvýhodnění se sazbou již od 3,05 % p.a. Úroková sazba po celou dobu trvání úvěru bude maximálně 5 % p.a. SSČS vychází vstříc požadavkům klientů a poskytuje úvěr zcela bez poplatků.

Loni jsme představili nový nezajištěný Úvěr od Buřinky, který se u klientů setkal s dobrým ohlasem, proto nyní přicházíme také s novým zajištěným Hypoúvěrem od Buřinky. Při jeho přípravě jsme vycházeli z podnětů klientů, pro které je důležitá hlavně jednoduchost a srozumitelnost,“ říká Jan Diviš, náměstek generálního ředitele Stavební spořitelny České spořitelny. „Věřím, že klienti si nový Hypoúvěr od Buřinky oblíbí a začnou ho ve velké míře využívat jako ideální nástroj pro jednoduché a rychlé řešení větších investic do bydlení,“ dodal Jan Diviš.

Atraktivitu dodávají Hypoúvěru od Buřinky další inovativní změny, např. anuitní forma splácení úvěru hned od počátku splácení; lhůta k čerpání úvěru až 24 měsíců; neomezený počet čerpání a žádné sankce za nedočerpání úvěru; zvýšení limitu pro čerpání formou 30% záloh, a to do výše 500 000 Kč a nově prodlužení lhůty pro jejich doložení na 12 měsíců. Dále pak nový systém úrokových sazeb, který mj. odměňuje stávající klienty využívající některý úvěrový produkt, ale i zachování některých výhod, např. splácení úvěru již druhý měsíc po prvním čerpání úvěru (klient ušetří na úrocích a neprodlouží se mu doba trvání úvěru). 

Způsob úročení překlenovacího úvěru

a úvěru ze stavebního spoření

Typ úrokové sazby

Pevná         na 3 roky 

Pevná           na 6 let

Pevná        na 10 let

pevná úroková sazba překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření p.a.

5 %

úrokové zvýhodnění od SSČS p.a.

–1,3 % 

–1,1 %

–0,4 %

sleva za splácení úvěru z účtu vedeného u České spořitelny p.a.

–0,15 %

sleva za zůstatek na účtu min. 10 % cílové částky nebo za řádně splácený úvěr

u SSČS, který trvá alespoň 2 roky p.a.

–0,2 %

sleva za splatnost do 20 let včetně p.a.

–0,3 %

výsledná úroková sazba p.a.1)

3,05 %

3,25 %

3,95 %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Výsledná úroková sazba je závislá na typu úrokové sazby, který určuje výši úrokového zvýhodnění poskytovaného SSČS a dále na slevách poskytovaných SSČS. Jiné parametry úvěrového obchodu její výši neovlivňují.

Hypoúvěr od Buřinky slouží k okamžitému financování bydlení. Vhodný je zejména na koupi nemovitosti, financování družstevního bytu, větší modernizace nebo výstavbu rodinného domu. Maximální splatnost je 28 let. SSČS bude úvěr nabízet stávajícím i novým klientům prostřednictvím externí prodejní sítě České spořitelny.

Stavební spořitelna České spořitelny uvádí na trh zajištěný Hypoúvěr od Buřinky – novinku se sazbou již od 3,05 % >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Jana Zámečníková | 19.08.2016 00:00 Rekonstrukce ze svého, nebo s půjčkou?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 19.08.2016 18:09

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (346)
 
Spíše ano. (49)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 498 čtenářů