Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Stavební spořitelna České spořitelny zlevňuje překlenovací úvěry a snižuje měsíční platby

Autor: | 18.01.2011 12:14 | Kategorie: Stavební spoření | Komentáře zakázány komentářů

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) snižuje úrokové sazby překlenovacích úvěrů až o 0,4 % p. a. Součástí nabídky je také zvýšení úrokového zvýhodnění úvěrů s 10% akontací, a to o 0,1 % p. a.

Nově zavádí úrokové zvýhodnění pro klienty, kteří budou splácet překlenovací úvěr z Osobního účtu České spořitelny, a to 0,5 % p. a.  Kombinací současných a nových výhod mohou klienti získat úvěr s úrokovou sazbou již 4,20 % p. a. Současně SSČS snižuje i měsíční platby na úvěry. Klient tak může např. na rekonstrukci domu získat úvěr ve výši 1 mil. Kč za 5 tis. K č měsíčně.

„Nastavením výhodnějších podmínek překlenovacích úvěrů chceme podpořit zájem především těch klientů, kteří si chtějí prostřednictvím našich úvěrů financovat lepší bydlení. Navíc nabízíme klientům úvěry s možností mimořádných splátek úvěru nebo celkového splacení úvěru kdykoli a zdarma,“ uvedl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele SSČS.

SSČS snižuje úrokové sazby u překlenovacích úvěrů se zástavním právem k nemovitosti HYPO TREND s variabilní úrokovou sazbou (z 4,60 % p. a. na 4,20 % p. a.) i pevnou úrokovou sazbou (z 5,10 % p. a. na 4,70 % p. a.). U překlenovacího úvěru TREND snižuje sazby také u obou typů sazeb - u variabilní úrokové sazby (z 5,50 % p. a. na 5,40 % p. a.), u pevné úrokové sazby (z 6,00 % p. a. na 5,90 % p. a.).

SSČS nabízí úrokové zvýhodnění za 10% akontaci zvýšené nově z 0,25 % na 0,35 % p. a. bez časového omezení pro všechny typy překlenovacích úvěrů.

Nabídku úrokového zvýhodnění za splácení úvěru z Osobního účtu České spořitelny mohou využít klienti, kteří uzavřou smlouvu o poskytnutí překlenovacího úvěru se zástavním právem k nemovitosti HYPO TREND.

S úrokovým zvýhodněním 0,1 % p. a. za sjednání pojištění schopnosti splácet úvěr klient získá pojistné krytí pro případ smrti, invalidity, pracovní neschopnosti s možností pojistit se také proti ztrátě zaměstnání. 

Klient uzavřením smlouvy se všemi zvýhodněními získá nejen snížení úrokové sazby, ale také nižší měsíční platbu na úvěr. Při výši úvěru 1 mil. Kč tak klient ušetří 1 100 Kč měsíčně.

2. TREND

Nabídka překlenovacích úvěrů SSČS od 17. ledna 2011

1. HYPO TREND (zajištěný zástavním právem k nemovitosti)

Minimální

měsíční platba 1)

Úroková sazba

p. a.  2) 3)

Typ

úrokové sazby

Splatnost

úvěru

0, 50 % z cílové částky

4,20 %

variabilní (pevná na 3 roky)

až 28 let

0, 53 % z cílové částky

4,70 %

pevná (po celou dobu splatnosti)

2. TREND

Minimální

měsíční platba 1)

Úroková sazba

p. a.  2)

Typ

úrokové sazby

Splatnost

úvěru

0, 73 % z cílové částky

5,40 %

variabilní (pevná na 3 roky)

až 18 let

0, 78 % z cílové částky

5,90 %

pevná (po celou dobu splatnosti)

1)  Platba u překlenovacího úvěru zahrnuje úroky a úložku na účet stavebního spoření a její výše je shodná se splátkou následného úvěru ze stavebního spoření zahrnující úroky a splátku jistiny.

2)  Výše úrokové sazby je podmíněna:

a) sjednáním  pojištění splácet úvěr; při nesplnění této podmínky bude úroková sazba zvýšena o 0,1 % p. a;

b) zůstatkem na účtu min. 10 % cílové částky; při nesplnění této podmínky bude úroková sazba zvýšena o 0,35 % p. a. a minimální měsíční platba zvýšena o 0,08 % z cílové částky;

3)   Výše úrokové sazby je dále podmíněna splácením z Osobního účtu České spořitelny; při nesplnění této podmínky bude úroková sazba zvýšena o 0,50 % p. a. a minimální měsíční platba zvýšena o 0,03 % z cílové částky.

Stavební spořitelna České spořitelny zlevňuje překlenovací úvěry a snižuje měsíční platby >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Přidávání komentářů bylo zakázáno.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 24.10.2016 00:01 Stavební spořitelny se přetahují o klienty. Novou zbraní je refinancování

Úvěrům se stále nepřestává dařit a vědí to i stavební spořitelny. Proto vytahují nová esa z rukávů, aby získaly další úvěrové klienty. Potenciál vidí nyní v refinancování úvěrů od jiných stavebních spořitelen. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (379)
 
Spíše ano. (54)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (62)
 Celkem hlasovalo 542 čtenářů

Nejčtenější články z Stavební spoření za posledních 14 dní

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další články »