Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

wustenrot-logo-no-claim-a5-prechod

fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky

Autor: Monika Hrušová | 15.12.2011 00:00 | Kategorie: Stavební spoření | 0 komentářů
Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky

I stavební spořitelny se chystají na Vánoce a tak se rozhodly svým klientům něco nadělit. Získat můžete například zvýhodněné podmínky u stavebního spoření, sportovní tašku nebo snížení úrokových sazeb u překlenovacích úvěrů na bydlení.

Českomoravská stavební spořitelna

Pokud si jako nový klient uzavřete smlouvu o stavebním spoření s Liškou do 31. prosince, získáte prémii odpovídající stoprocentní slevě z úhrady prvotní smlouvy, maximálně 2 000 korun . Úhradu za uzavření smlouvy však musíte zaplatit do 31. 1. 2012, prémie bude připsána v únoru 2012.

Další nabídkou je Bonusový vklad. Jestliže si uzavřete novou nebo prodloužíte starou smlouvu o stavebním spoření do 31. Prosince 2011, bude vám připsán bonus ve výši 1,1 % z vložené částky 100 tisíc Kč a více, 1 % z vložené částky 50 tisíc Kč a více a v edení účtu v prvních dvou letech zdarma . Navíc vám nebudou účtovány úhrady (0,5 % z cílové částky) při předčasném ukončení smlouvy ve vázací době.

Tím však akce u Lišky nekončí. Při zvýšení cílové částky konce letošního roku až o 200 000 Kč, může klient získat prémii až 2 000 Kč, která odpovídá stoprocentní slevě z úhrady za zvýšení cílové částky. Zvýšením cílové částky přechází pak klient do aktuálně platného tarifu stavebního spoření.

Modrá pyramida

Do konce ledna roku 2012 si můžete založit Moudré spoření s akční nabídkou „2 % + 2 %“ s prémií až 2 000 korun. K běžným 2 procentům úroku z vkladu Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši dalších 2 procent. Částka, kterou klient vloží na svůj účet v průběhu upisovacího období (to trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy), bude úročena úrokovou sazbou čtyři procenta po dobu jednoho roku.

Podmínky jsou velice jednoduché - stačí si založit stavební spoření u Modré pyramidy do 31. ledna příštího roku s maximální cílovou částkou 1 000 000 Kč a vložit na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč pro úrokové zvýhodnění, resp. 20 000 Kč pro optimální využití úrokového zvýhodnění a finanční prémie,“ uvádí Hana Vaněčková, tisková mluvčí Modré pyramidy.

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna prodloužila až do konce ledna příštího roku akční nabídku snížení úrokových sazeb u překlenovacích úvěrů Nízká hyposplátka a Horizont. U této stavební spořitelny tedy můžete získat úvěry zajištěné nemovitostí od 3,9 procenta a nově bez poplatku za uzavření smlouvy o úvěru. Překlenovací úvěr je možné čerpat například na koupi nemovitosti, rekonstrukci stávajícího bydlení, případně jako investici do řešení energeticky úsporného bydlení, a to i bez vlastních finančních úspor.

Raiffeisen stavební spořitelna ve vánočním čase také nabízí možnost získat ke každé smlouvě pojištění pobytu v nemocnici na jeden rok zdarma. Každý, kdo si do 31. 12. 2011 uzavře smlouvu o stavebním spoření nebo navýší cílovou částku na stávající smlouvě, popř. požádá o úvěr prostřednictvím poradců RSTS, dostane pojištění pobytu v nemocnici v hodnotě 500 Kč na jeden rok zdarma ,“ popisuje Lukáš Kopecký, ředitel odboru PR a marketingu z Raiffeisen stavební spořitelny.

Čím vyšší částku klient vloží, tím vyšší prémii získá. Celkově tak klient ke garantované úrokové sazbě 2 % p. a. může v rámci Turbo spoření v následujících letech získat prémii až 4 000 Kč a za každý rok spoření státní podporu až 2 000 Kč.

Stavební spořitelna České spořitelny

Do 31. prosince 2011 nabízí Stavební spořitelna České spořitelny zvýhodněné podmínky při uzavření smlouvy o stavebním spoření.  Zdarma bude uzavření smlouvy pro klienty, kteří si zvolí cílovou částku do 150 000 Kč.  Klienti, kteří uzavřou smlouvu s cílovou částkou nad 150 000 Kč, obdrží finanční prémii 750 Kč s výjimkou smluv sjednaných prostřednictvím internetu, takto uzavřené smlouvy budou rovněž zdarma.     

"Zvýhodněné podmínky při uzavření smlouvy o stavebním spoření získají klienti, kteří budou spořit šest let, tj. nepodají předčasně výpověď a poukáží na svůj účet stavebního spoření 5 000 Kč nejpozději do 31. ledna 2012. SSČS připíše klientovi finanční prémii na účet stavebního spoření zpětně k poslednímu dni měsíce, v němž splnil podmínky pro přiznání prémie,“ upřesňuje Zdenka Blechová ze Stavební spořitelny České spořitelny.

Wüstenrot stavební spořitelna

Uzavřete-li si smlouvu o stavebním spoření pro fyzické osoby do 31. ledna 2012, získáte úrok z úspor 3 % p.a. Navíc do 20. prosince jsou žádosti o překlenovací úvěry bez poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru.

W ü stenrot stavební spořitelna také snížila úrokové sazby u překlenovacího úvěru PARTNER na 5 % p.a. a u překlenovacího úvěru REVIT na 4,9 % p.a. Snížené úrokové sazby platí do konce tohoto roku.

Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Související subjekty

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 17.10.2016 00:00 Nový zákon o úvěru: Změny se dotknou i stavebních spořitelen

S příchodem prosince začne platit nový zákon o úvěru pro spotřebitele. Všechny úvěry poskytované stavebními spořitelnami budou nově v tomto zákoně sjednoceny. Stavební spořitelny čeká ale i celá řada dalších změn. Přípravy stavebních spořitelen jsou v plném proudu. Modrá pyramida je ale v předstihu a úvěry podle nových pravidel začne poskytovat dokonce dříve. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Komerční sdelení
br2016-300-300

Jana Zámečníková | 13.09.2016 00:00 Zastaralý bytový fond nahrává stavebním spořitelnám

Bytový fond v České republice je poměrně zastaralý. Není proto divu, že investice směřují právě převážně do jeho obnovy. Téměř polovina poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření byla vloni použita na modernizace a údržby bytů a domů. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 07.09.2016 00:00 Nové bydlení s půjčkou od stavební spořitelny

Potřebujete půjčit na nové bydlení nebo postavit dům? Se zástavou nemovitosti vám půjčí nejen banky, ale i stavební spořitelny. Jsou úvěry na nové bydlení výhodnější u stavebních spořitelen? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jana Zámečníková | 25.08.2016 00:00 Stavební spořitelny lákají na úvěry bez zajištění

Klienti stavebních spořitelen letos uzavírají více smluv než v loňském roce, na druhou stranu ale zpomaluje tempo úvěrování. Stavební spořitelny proto hledají způsoby, jak klienty na úvěry nalákat, úvěry zlevňují. Neváhají ani hledat další způsoby, jak klientovi nabídnout ještě výhodnější podmínky. (Aktualizováno) Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 25.08.2016 13:05

Jana Zámečníková | 19.08.2016 00:00 Rekonstrukce ze svého, nebo s půjčkou?

Většina Čechů nemá změny příliš v lásce, ani do rekonstrukce se nevrhají po hlavě. Zásadnější přestavbu řeší až ve chvíli, kdy je to opravdu nutné. Rozhodnutí o rekonstrukci je ale pouze prvním krokem, důležité je také vyřešit vhodné financování. Kde berou Češi peníze na vylepšení svého bydlení? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 19.08.2016 18:09

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

03.10.2016 13:32 Poradci Stavební spořitelny České spořitelny míří do terénu

Nová služba ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) chce nabídnout klientům finanční i nefinanční produkty spojené s bydlením v terénu. SSČS hodlá do konce roku 2018 spolupracovat s 250 poradci. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Přijdou do České republiky záporné úrokové sazby hypoték?

Rozhodně ano. (352)
 
Spíše ano. (50)
 
Spíše ne. (47)
 
Rozhodně ne. (56)
 Celkem hlasovalo 505 čtenářů