Fincentrum a.s.
Investujeme.cz Investujeme.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.sk InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk Ověření poradců Ověření poradců

Děkujeme našim partnerům:

logo fincentrum-mensi-nove ceska-bankovni-asociace logo-fctr-real-hypoindex

 


Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky

Autor: Monika Hrušová | 15.12.2011 00:00 | Kategorie: Stavební spoření | 0 komentářů
Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky

I stavební spořitelny se chystají na Vánoce a tak se rozhodly svým klientům něco nadělit. Získat můžete například zvýhodněné podmínky u stavebního spoření, sportovní tašku nebo snížení úrokových sazeb u překlenovacích úvěrů na bydlení.

Českomoravská stavební spořitelna

Pokud si jako nový klient uzavřete smlouvu o stavebním spoření s Liškou do 31. prosince, získáte prémii odpovídající stoprocentní slevě z úhrady prvotní smlouvy, maximálně 2 000 korun . Úhradu za uzavření smlouvy však musíte zaplatit do 31. 1. 2012, prémie bude připsána v únoru 2012.

Další nabídkou je Bonusový vklad. Jestliže si uzavřete novou nebo prodloužíte starou smlouvu o stavebním spoření do 31. Prosince 2011, bude vám připsán bonus ve výši 1,1 % z vložené částky 100 tisíc Kč a více, 1 % z vložené částky 50 tisíc Kč a více a v edení účtu v prvních dvou letech zdarma . Navíc vám nebudou účtovány úhrady (0,5 % z cílové částky) při předčasném ukončení smlouvy ve vázací době.

Tím však akce u Lišky nekončí. Při zvýšení cílové částky konce letošního roku až o 200 000 Kč, může klient získat prémii až 2 000 Kč, která odpovídá stoprocentní slevě z úhrady za zvýšení cílové částky. Zvýšením cílové částky přechází pak klient do aktuálně platného tarifu stavebního spoření.

Modrá pyramida

Do konce ledna roku 2012 si můžete založit Moudré spoření s akční nabídkou „2 % + 2 %“ s prémií až 2 000 korun. K běžným 2 procentům úroku z vkladu Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši dalších 2 procent. Částka, kterou klient vloží na svůj účet v průběhu upisovacího období (to trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy), bude úročena úrokovou sazbou čtyři procenta po dobu jednoho roku.

Podmínky jsou velice jednoduché - stačí si založit stavební spoření u Modré pyramidy do 31. ledna příštího roku s maximální cílovou částkou 1 000 000 Kč a vložit na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč pro úrokové zvýhodnění, resp. 20 000 Kč pro optimální využití úrokového zvýhodnění a finanční prémie,“ uvádí Hana Vaněčková, tisková mluvčí Modré pyramidy.

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna prodloužila až do konce ledna příštího roku akční nabídku snížení úrokových sazeb u překlenovacích úvěrů Nízká hyposplátka a Horizont. U této stavební spořitelny tedy můžete získat úvěry zajištěné nemovitostí od 3,9 procenta a nově bez poplatku za uzavření smlouvy o úvěru. Překlenovací úvěr je možné čerpat například na koupi nemovitosti, rekonstrukci stávajícího bydlení, případně jako investici do řešení energeticky úsporného bydlení, a to i bez vlastních finančních úspor.

Raiffeisen stavební spořitelna ve vánočním čase také nabízí možnost získat ke každé smlouvě pojištění pobytu v nemocnici na jeden rok zdarma. Každý, kdo si do 31. 12. 2011 uzavře smlouvu o stavebním spoření nebo navýší cílovou částku na stávající smlouvě, popř. požádá o úvěr prostřednictvím poradců RSTS, dostane pojištění pobytu v nemocnici v hodnotě 500 Kč na jeden rok zdarma ,“ popisuje Lukáš Kopecký, ředitel odboru PR a marketingu z Raiffeisen stavební spořitelny.

Čím vyšší částku klient vloží, tím vyšší prémii získá. Celkově tak klient ke garantované úrokové sazbě 2 % p. a. může v rámci Turbo spoření v následujících letech získat prémii až 4 000 Kč a za každý rok spoření státní podporu až 2 000 Kč.

Stavební spořitelna České spořitelny

Do 31. prosince 2011 nabízí Stavební spořitelna České spořitelny zvýhodněné podmínky při uzavření smlouvy o stavebním spoření.  Zdarma bude uzavření smlouvy pro klienty, kteří si zvolí cílovou částku do 150 000 Kč.  Klienti, kteří uzavřou smlouvu s cílovou částkou nad 150 000 Kč, obdrží finanční prémii 750 Kč s výjimkou smluv sjednaných prostřednictvím internetu, takto uzavřené smlouvy budou rovněž zdarma.     

"Zvýhodněné podmínky při uzavření smlouvy o stavebním spoření získají klienti, kteří budou spořit šest let, tj. nepodají předčasně výpověď a poukáží na svůj účet stavebního spoření 5 000 Kč nejpozději do 31. ledna 2012. SSČS připíše klientovi finanční prémii na účet stavebního spoření zpětně k poslednímu dni měsíce, v němž splnil podmínky pro přiznání prémie,“ upřesňuje Zdenka Blechová ze Stavební spořitelny České spořitelny.

Wüstenrot stavební spořitelna

Uzavřete-li si smlouvu o stavebním spoření pro fyzické osoby do 31. ledna 2012, získáte úrok z úspor 3 % p.a. Navíc do 20. prosince jsou žádosti o překlenovací úvěry bez poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru.

W ü stenrot stavební spořitelna také snížila úrokové sazby u překlenovacího úvěru PARTNER na 5 % p.a. a u překlenovacího úvěru REVIT na 4,9 % p.a. Snížené úrokové sazby platí do konce tohoto roku.

Stavební spořitelny nadělují a prodlužují akční nabídky >> sdílejte na sociálních sítích

 
Reklama

 

 

Související subjekty

Komentáře


K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář. Buďte první a okomentujte tento článek.

Přidejte komentář

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.


Články z Stavební spoření

Jana Zámečníková | 27.07.2016 00:00 Stavební spoření: Zájem roste i přes klesající úroky

První polovina letošního roku byla pro stavební spořitelny úspěšná. Výsledky všech pěti tuzemských spořitelen ukazují, že zájem o nové smlouvy ani o poskytnuté úvěry nepolevil. Největší stavební spořitelna snížila úroky spořících produktů, další spořitelny ji budou zřejmě následovat. Podepíše se to na zájmu o stavební spoření?  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0
Reklama
hypostroj

Jana Zámečníková | 28.06.2016 00:00 Stavební spoření: Nová doba si žádá nové tarify

Úrokové sazby hypotečních úvěrů padají jako listí na podzim. V pozadí nezůstávají ani stavební spořitelny, které jsou vzhledem k současné situaci velmi nízkých úrokových sazeb nuceny snižovat úroky z vkladů, a tudíž i úroky z úvěrů ze stavebního spoření.  Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 01.07.2016 09:55

PR článek | 22.06.2016 00:00 Letní Půjčka ProBydlení je zdarma

Potřebujete opravit byt nebo se konečně pustit do plánované rekonstrukce? V takových situacích je klíčové, zda máte potřebné finanční prostředky. Když ne, nezbývá než si půjčit. Zajímavé podmínky nabízí Půjčka ProBydlení od Wüstenrotu. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Jakub Mokroš | 14.06.2016 00:00 Vyplatí se spořit na stavebku? Raději ne

Stavební spoření je i po změnách a poklesech úroků nejpopulárnější spořící produkt. V Česku je uzavřeno přibližně 4 miliony smluv a domácnosti v nich mají uloženo zhruba 400 miliard korun. Ale dobrá historie produktu neznamená, že bychom zde měli spořit i nyní. Celá zpráva »

Komentářů: 3 / 3 Poslední komentář: 15.06.2016 07:31

Jana Zámečníková | 25.05.2016 00:00 Stavební spoření udrží nad vodou už jen státní příspěvek

Propad úrokových sazeb začíná pronikat už i na pole stavebního spoření. Některé stavební spořitelny hodlají od léta snížit úrokové sazby spořících produktů. Jiné vyčkávají na kroky svých konkurentů. Klientům mohou přinést nižší sazby i určité výhody. Proč zatím některé spořitelny nechtějí sazby měnit? Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 25.05.2016 17:25

Další články »

Krátké zprávy z Stavební spoření

27.06.2016 11:39 ČMSS nabízí zajištěné meziúvěry od 1,9 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zlevnila meziúvěry zajištěné nemovitostí podle typu a výše meziúvěru až o 0,4 procentního bodu. Úrokové sazby zajištěných úvěrů lze tedy získat již od 1,9 %. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

10.05.2016 13:55 Stavební spořitelny sníží od léta úroky

Úroky na stavebním spoření mohou klesnout i o více než polovinu. Stavební spořitelny by ke změně mohly přistoupit již od léta. „Budeme to muset udělat. Předpokládáme, že to bude od července," potvrdil Vladimír Staňura, šéf Českomoravské stavební spořitelny. Celá zpráva »

Komentářů: 1 / 1 Poslední komentář: 11.05.2016 19:21

12.04.2016 15:03 Stavební spoření odstraní diskriminaci registrovaných partnerů

Vláda se shodla na změně zákona o stavebním spoření, který dosud dikriminoval registrované páry. Zákon nově umožní čerpání úvěru ze stavebního spoření i na bytové potřeby registrovaného partnera. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

17.03.2016 12:43 Dojde ke zjednodušení výpovědi stavebního spoření nezletilých dětí

Senátoři rozhodli, že po ukončení zákonné šestileté vázací doby spoření nebude potřeba souhlas soudu pro výpověď stavebního spoření nezletilých dětí.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

14.03.2016 13:21 Klienti si nenechávají líbit rušení stavebních spoření

Nízké úrokové sazby nejsou výhodné pro stavební spořitelny, jelikož prodražují služby, které jsou výhodné především pro klienty. Proto smlouvy jednostranně ruší. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Další krátké zprávy »

Anketa

Ubytovali byste u sebe doma uprchlíky?

Ano. (1219)
 
Ne. (1500)
 
Nevím. (52)
 Celkem hlasovalo 2771 čtenářů