FINEP kupuje Maxima Reality, čímž vstupuje na trh sekundárních nemovitostí a posiluje tak svou pozici na realitním trhu

24.09.2014 09:09 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Společnost FINEP dnes oznámila zásadní investici, která dále prohloubí její působení na trhu nemovitostí a umožní jí další rozvoj především v oblasti sekundárního prodeje a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Koupí Maxima Reality doplní své služby, které v posledních letech rozvíjela ve vlastní realitní kanceláři. Obě značky zůstanou zachované.

„Spojením dvou velkých hráčů na trhu, kteří oba patří mezi největší ve svém oboru na území Prahy, umožní další rozvoj poskytovaných služeb. Společnost FINEP dosud působila především v oblasti výstavby a prodeje bytů a rodinných domů. Nákup velké realitní kanceláře nám umožní realizaci nových obchodních cílů a plánů. Obě společnosti budou i nadále působit pod svým vlastním jménem,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP. 

„Naše vlastní realitní kancelář FINEP bude i nadále pokračovat ve své práci a bude se soustředit na klienty, kteří přichází s potřebou prodeje současného bydlení a nákupu nového bytu či domu v rámci některého z projektů od FINEPu. V Maxima Reality chceme rozvíjet nový přístup k prodeji nemovitostí, který je zaměřen na práci s klientem,“ vysvětluje Tomáš Pardubický. Hlavním cílem je poskytovat klientům nadstandardní služby spojené s nákupem či prodejem nemovitostí, a to i v oblastech jako je financování nebo odborné posouzení vybrané nemovitosti. V tomto ohledu získají klienti Maxima Reality významnou výhodu v podobě know-how odborníků ze společnosti FINEP. „Stejně jako tomu je u FINEPu, i v případě naší nové akvizice pro nás bude zásadní kvalita poskytovaných služeb a zodpovědný proklientský přístup,“ dodává Pardubický. 

Realitní kancelář Maxima Reality poskytuje své služby již 18 let. Nabízí komplexní, profesionální realitní služby. Hodnota v roce 2013 zprostředkovaných prodaných a pronajatých nemovitostí činila 1,5 miliardy korun. „Věříme, že se nám podaří pozici Maxima Reality v následujícím období posílit a přijít s novým přístupem v její činnosti,“ uzavírá generální ředitel FINEP, Tomáš Pardubický. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *