Grandreality.cz s propracovanou aplikací a novým portálem

06.06.2012 08:06 Tisková zpráva:

Vydavatelství GRAND PRINC MEDIA, které je známé především jako největší vydavatelství bezplatných časopisů, představilo novou mobilní aplikaci pro vyhledávání realit. Spolu s novou podobou realitního portálu Grandreality.cz tak poskytuje široké portfolio řešení nejen pro realitní kanceláře, ale hlavně pro fyzické osoby a tím posiluje svoji pozici mezi nejvýznamnějšími realitními portály na českém trhu. (Tisková zpráva Grandreality.cz)

Vycházeli jsme z filozofie našeho vydavatelství, kdy zdarma nabízíme stejné služby, za které se jinde musí platit,“ říká generální ředitel GRAND PRINC MEDIA David Mikula.

Nová aplikace i přepracovaný server Grandreality.cz umožňuje zdarma a bez jakýchkoli poplatků vložit inzerát jak soukromého inzerenta, jenž se snaží prodat svůj dům, byt či pozemek, tak od realitních kanceláří.

Při vývoji aplikace byl kladen důraz na jednoduchost vyhledávání, přehlednost  a funkčnost. Samozřejmostí je využití GPS při určování aktuální polohy a zobrazení dostupných nemovitostí v nejbližším okolí. Díky jednoduché kombinaci užitečných filtrů se uživatel dostává velmi rychle k požadovaným výsledkům, které si může buď uložit, odeslat na požadovaný email nebo rovnou kontaktovat majitele či realitní kancelář, kteří nabízejí vyhledanou nemovitost.

Portál Grandreality.cz je přepracovaný, vylepšený o nové filtry a odpovídající nejnáročnějším požadavkům. Je také doplněn o redakční část nebo sekci zahraničních nemovitostí. Za portálem stojí stejný tým, který již více než 10 let tvoří úspěšný stejnojmenný časopis, a proto čerpá z dlouholetých zkušeností s nejrenomovanějšími realitními kancelářemi.

Za první dva měsíce zkušebního provozu si aplikaci stáhlo více než 1500 uživatelů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *