Pobočka RK STING v Ostravě má nové sídlo na ulici Bankovní

05.06.2015 10:06 Tisková zpráva: Realitní kanceláře STING, s. r. o.

Realitní kancelář STING změnila  4. června adresu jedné ze svých ostravských poboček. Stávající pobočka na ulici S. K. Neumanna, kde měla sídlo od srpna roku 2005, se přestěhuje na ulici Bankovní 1826/6. 

Nové prostory jsou na daleko frekventovanějším místě a blíže samotnému centru Ostravy. Jsou tedy dobře viditelné a skvěle dostupné i z „tepny“ centra, ulice Nádražní.

„Jedná se o moderní, bezbariérový, prosklený, přízemní prostor, což je obrovská deviza především pro klienty. V rámci jejich pohodlí se v nově otevřené pobočce bude nacházet i dětský koutek,“ řekla manažerka ostravské pobočky Jana Římanová.  

Nová pobočka je vynikajícím místem pro velká setkání napříč celou společnosti, jelikož v suterénní části jsou dvě velké zasedací místnosti. 

„Od nových prostor si slibujeme zviditelnění značky STING a také daleko lepší zázemí pro makléře a všechny ostatní členy našeho týmu, kteří si tuto změnu opravdu zaslouží a bude to pro ně jednoznačně nový náboj a impuls pro další práci,“ dodala Jana Římanová.

I pro ostravské obchodníky je přestěhování příjemnou změnou. Jejich tým se rozrůstá a nyní budou mít více pracovních míst. 

Dle slov Jany Římanové se jedná o krásné, příjemné, moderní a obchodně skvěle situované místo jak pro klienty, tak pro obchodníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *