Portland Trust posiluje pražský obchodní tým

12.05.2016 03:05 Tisková zpráva:

Portland Trust, vedoucí developer a správce nemovitostí na realitním trhu střední a východní Evropy, oznamuje jmenování Judity Middleton na pozici manažerky pro pronájem a správu nemovitostí pro centrum Prahy. Judita Middleton bude také zodpovědná za marketing a řadu nových projektů společnosti. (Tisková zpráva: Portland Trust)

Judita není na pražském kancelářském trhu žádným nováčkem. Než nastoupila do společnosti Portland Trust, pracovala jako manažerka pro pronájem a správu nemovitostí ve společnosti Erste Group Immorent. Zkušenosti sbírala také ve společnosti DTZ a mnoho let strávila na různých pozicích, včetně postu Account Director, v King Sturge/JLL Prague. Mezi její hlavní specializaci patří poradenství a marketing v oblasti kancelářských projektů.

„Judita do Portland Trust přinese bohaté zkušenosti,“ řekl ředitel společnosti Portland Trust Robert Neale. „Jsme rádi, že ji můžeme přivítat v našem týmu a věříme, že z jejího příchodu bude těžit nejen projekt v centru Prahy, ale také spousta dalších našich projektů, které připravujeme,“ dodal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *