Realitní zpravodajství na webových stránkách RK STING

25.02.2010 03:02 Tisková zpráva: Realitní kanceláře STING, s. r. o.

Koncem ledna spustila Realitní kancelář STING informační projekt „Komentáře odborníků“. Na stránkách www.rksting.cz v sekci Komentáře a Aktuality se tak téměř každý den objevuje nová zpráva z realitního trhu.

Velkou většinu tvoří právě komentáře ředitelů a obchodních manažerů jak z Realitní kanceláře STING, tak z developerské společnosti STING Development, STING Commerce zabývající se prodejem a pronájmem komerčních nemovitostí nebo Max Finance z oblasti financování.
 

PR oddělení Realitní kanceláře STING tak aktivně vyhledává nové náměty a témata, která by mohla zajímat jak laickou veřejnost, tak novináře. Záběr komentářů je široký, protože se zabývají oblastí realit v celé její šíři na území téměř celé České republiky.

Díky počítačovému programu Cenová analýza, který vyvinulo IT oddělení, může navíc tiskové centrum poskytnout do několika minut srovnání cen všech druhů nemovitostí ze 12 krajů republiky a to buď čtvrtletně, nebo po jednotlivých měsících. Tyto údaje jsou zasílány po telefonické či e-mailové domluvě.