Od března upravila stavební spořitelna Wüstenrot spoření pro děti a mládež do 18 let Kamarád. Nový WÜSTENROT Kamarád+ se uzavírá na částku 300 000 korun a je zdarma. Úspora na úhradě za uzavření smlouvy činí 3000 korun.
Uzavření smlouvy bez poplatku není jedinou výhodou tohoto produktu. Wüstenrot úročí úspory nejvyšší úrokovou sazbou na trhu 2,2 % p.a. Spolu se státní podporou až 3000 korun ročně tak Wüstenrot nabízí u šestiletého spoření nejvyšší průměrné zhodnocení vkladů až 7,1 % ročně.
Vyšší cílová částka umožňuje rodičům déle a více dětem spořit, o což je velký zájem. Současně však tato částka představuje solidní základ pro financování bydlení.
Jako u každého jiného stavebního spoření jsou vklady ze zákona pojištěny a výnosy – připsané úroky a státní podpora – nepodléhají dani z příjmu.
Stavební spořitelna Wüstenrot neúčtuje klientovi úhradu za uzavření smlouvy, pokud na účet stavebního spoření pravidelnými měsíčními úložkami do 4 měsíců od uzavření smlouvy uspoří 3000 korun. Tuto částku je možné vložit i jednorázově. Zvýhodněné spoření Kamarád+ lze uzavřít do 30. června t.r.
Minulý rok byl pro stavební spořitelny kritický. Změny, které naši zákonodárci odsouhlasili, stavebnímu spoření celkem ublížily. Lidé raději momentálně využívají hypoteční úvěry. Celý článek »
Komentářů: 0 / 0Odbíjení hodin za doprovodu ohňostrojů a odletujících zátek od sektu oznámilo příchod roku 2012. A s novým rokem nabývá účinnosti plejáda zákonů ovlivňujících realitní trh: Potvrzena je nižší státní podpora stavebního spoření, mění se formulář Katastru nemovitostí, novinky jsou v DPH i dani z nemovitostí a pokračuje zvyšování regulovaného nájemného. Celý článek »
Komentářů: 0 / 0I stavební spořitelny se chystají na Vánoce a tak se rozhodly svým klientům něco nadělit. Získat můžete například zvýhodněné podmínky u stavebního spoření, sportovní tašku nebo snížení úrokových sazeb u překlenovacích úvěrů na bydlení. Celý článek »
Komentářů: 0 / 0Získat řádný úvěr od stavební spořitelny není jen tak. Musíte naspořit minimální částku. K tomu spořit alespoň dva roky. A navíc dosáhnout dostatečně vysokého hodnotícího čísla. Chcete-li ale úvěr skutečně za dva roky, musíte se hodně činit. Kolik musíte jednorázově vložit a kolik musíte pravidelně spořit? Celý článek »
Komentářů: 3 / 3 Poslední komentář: 2.12.2011 21:50Raiffeisenbank spolupracuje s operátorem již delší dobu. Nově však bude možně si na čtyřech pobočkách Vodafone sjednat například stavební spoření, eKonto nebo kreditní kartu. Celý článek »
Komentářů: 0 / 0Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) nabízí do 31. prosince 2011 zvýhodněné podmínky při uzavření smlouvy o stavebním spoření. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0SSČS nově poskytuje úvěry HYPO TREND s fixací na tři roky od 3,55 % p. a. od 4,10 % p.a. s pevnou sazbou na celou dobu splatnosti. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0Píšeme na Investujeme.sk: Do parlamentu opäť smeruje vládny návrh zmien v stavebnom sporení. Poslanci pôvodne novinky schválili ešte v septembri, prezidentovo veto však pri opätovnom hlasovaní v októbri zvrátiť nedokázali. Nový návrh akceptuje prezidentove pripomienky a ruší retroaktivitu, z pohľadu sporiteľa je však obmedzujúcejší, štátnu prémiu znižuje maximálne na 15 eur. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0Stavební spoření jako formu financování bydlení podporuje stát hned několika způsoby. Kromě finančního příspěvku až ve výši 3000 Kč za rok to jsou také úlevy v daňové oblasti. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0Překlenovací úvěr je jednou ze dvou variant poskytovaných úvěrů stavebními spořitelnami. Překlenovací úvěr je řešením pro klienty s nedostatečnou bonitou či historií pro poskytnutí řádného úvěru ze stavebního spoření. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0Bonita klienta je zjednodušeně schopnost klienta hradit všechny své dosavadní popřípadě budoucí závazky včas. Celá zpráva »
Komentářů: 0 / 0Českomoravská stavební spořitelna, lídr trhu stavebního spoření v České republice, rozšiřuje svou nabídku o produktovou novinku, kterou je Bonusový vklad od Lišky. Svými podmínkami a výhodami vychází vstříc potřebám klientů ve dvou zásadních směrech: vyšším výnosem a rychlejší likviditou naspořených prostředků. Celý článek »
Hypoteční banky a stavební spořitelny v těchto dnech rozesílají svým klientům oznámení s vyčíslenou sumou zaplacených úroků z úvěrů na bydlení. Podle odhadů ministerstva financí možnost odpočtu zaplacených úroků každoročně využívá 800 000 klientů bank. Daňová úspora může v závislosti na výši úvěru činit až desítky tisíc korun. Celý článek »
Každý, kdo si do konce roku uzavře u poradců Raiffeisen stavební spořitelny jakoukoli smlouvu, získá speciální prémii v podobě pojištění pobytu v nemocnici u pojišťovny UNIQA v hodně 500 Kč na jeden rok zdarma. Raiffeisen stavební spořitelna tak reaguje na zvýšení poplatků za pobyt v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč, které vstoupí v platnost 1. 12. 2011. Celý článek »
Reklama | Podmínky užívání | RSS