Úterý 21. února. Svátek má Lenka.
17.06.2008

FINEP: Zájem o luxusní bydlení stále roste

Mezi zájemci o koupi nového bytu výrazně roste počet těch, kteří požadují nadstandardní vybavení. Klíčovými parametry se v poslední době stále více stávají dostupnost, občanská dostupnost v okolí, unikátní charakteristika místa, design a kvalita vybavení bytu, a také to, jací budou budoucí sousedé. Nový byt již není jen místem pro přespání, ale zejména dlouhodobou investicí v místě, kde člověk stráví výraznou část svého života. Vyplývá to z dosavadních statistik společnosti FINEP, jednoho z největších developerů v České republice.

Celá zpráva →

16.06.2008

Hypotéka České pojišťovny je v létě bez poplatku a se speciálními slevami na pojištění

(Praha, 16. června 2008) Česká pojišťovna připravila pro zájemce o úvěry na bydlení speciální letní akci, během které nabídne hypotéky zdarma, to znamená bez poplatku za jejich vyřízení a další, velmi atraktivní benefity. Nejvýznamnějším z nich je 30% sleva na pojištění financované nemovitosti, a to po celou dobu trvání hypotéky. Při obvyklých splatnostech hypoték přinese tato sleva klientovi úsporu v desítkách tisíc korun. Se stejně trvalým a výrazným zvýhodněním může majitel nemovitosti souběžně pojistit také domácnost.

Celá zpráva →

16.06.2008

Česká spořitelna rozšiřuje uživatelský komfort přímého bankovnictví a zvyšuje jeho zabezpečení

Česká spořitelna od dnešního dne rozšiřuje uživatelský komfort služby SERVIS 24: prostřednictvím služby SERVIS 24 Internetbanking mohou klienti Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) získat další nové informace o stavu svého úvěrového účtu, přibyla pomůcka k optimalizaci výše státní podpory a také k výpočtu úvěrového pojištění.

Celá zpráva →

11.06.2008

Agentura Market Vision zveřejnila studii o kvalitě prodeje hypoték v českých bankách

Hypoteční banka

Na podzim loňského roku uskutečnila agentura Market Vision výzkum a následnou analýzu kvality prodeje hypoték i nabídky hypotečních produktů deseti nejvýznamnějších českých bank, které se poskytováním hypoték zabývají. Vyškolení fiktivní klienti navštívili v rámci této veřejné studie celkem 127 poboček bank na celém území České republiky (na každou tedy připadlo přibližně 13 návštěv), kde coby vážní zájemci o úvěr sledovali nabídku produktů a služeb a hodnotili spokojenost s bankou z pohledu potenciálních klientů, konkrétní modelace hypotečních úvěrů, materiálů získaných při jednání na pobočce i přehledu zaměstnanců o aktuálně probíhajících kampaních.

Celá zpráva →

10.06.2008

Vyzkoušejte hypotéku přes internet od Volksbank!

Praha, 9. června 2008 - Volksbank CZ v červnu oficiálně spustila speciální interaktivní aplikaci „Hypotéka přes internet“. Na adrese www.chcihypoteku.cz si všichni zájemci o hypotéku mohou sami namodelovat optimální řešení přímo pro svou situaci. Navíc, kdo se opravdu rozhodne si hypotéku u Volksbank sjednat přes internet a vyplní své kontaktní údaje, aby jej mohl kontaktovat hypoteční specialista, získá 50% slevu na vstupním poplatku.

Celá zpráva →