Úterý 28. března. Svátek má Soňa.
16.05.2008

Úvěrový obchod ČMSS pokračuje v rekordech

Českomoravská stavební spořitelna

Obchodní výsledky Českomoravské stavební spořitelny za první čtyři měsíce tohoto roku jsou rekordní. Potvrzují vedoucí pozici ČMSS na trhu. Objem poskytnutých úvěrů meziročně vzrostl o více než 2,7 miliardy korun. Celková cílová částka uzavřených smluv vykazuje meziroční nárůst 20,5 miliardy korun. Vynikající výsledky si ČMSS připisuje v doplňkových produktech. Meziroční srovnání počtu uzavřených smluv dokumentuje nárůst o 25,8 procenta.

Celá zpráva →

15.05.2008

Hypoteční banka uvádí na trh unikátní produkt: Investiční hypotéku

Praha, 15. května 2008 – Hypoteční banka, největší specializovaná tuzemská banka na poskytování hypoték, uvedla na trh tři jarní novinky. První z nich je hypoteční úvěr kombinovaný s investicemi do cenných papírů, druhou je hypoteční úvěr kombinovaný s investičním životním pojištěním. Třetí novinka přináší zjednodušení: klient nemusí pro čerpání hypotečního úvěru dokládat bance faktury související s výstavbou či rekonstrukcí nemovitosti.

Celá zpráva →

13.05.2008

AXA získala povolení k poskytování neživotního pojištění

Praha, 13. května 2008 – Rodina společností finanční skupiny AXA se rozrostla o dalšího člena. Stala se jím AXA pojišťovna. Česká národní banka udělila 12. května 2008 AXA pojišťovně povolení k poskytování neživotního pojištění. AXA pojišťovna tak v nejbližší době rozšíří své komplexní produktové portfolio životního pojištění o první produkty neživotního pojištění - pojištění automobilů, nemovitostí a odpovědnosti za škodu.

Celá zpráva →

12.05.2008

ČSOB je leaderem trhu ve zprostředkování státních dotací na opravu panelových domů

ČSOB

V České republice je přes jeden milion bytů v panelových domech často starších než 25 let a potřebují údržbu. Ve vlastnictví bytových družstev (BD) nebo ve správě společenství vlastníků jednotek (SVJ) je více než polovina z nich. ČSOB je hlavní bankou pro téměř 15 tisíc bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, čímž zaujímá v České republice hlavní podíl a je leaderem trhu. Současně je největším poskytovatelem úvěrů těmto klientům. Dosud bylo uzavřeno přibližně 5 tisíc úvěrových smluv, které prezentují objem přesahující 16 miliard korun.

Celá zpráva →

12.05.2008

Raiffeisenbank s eBankou zvýšily zisk o polovinu na 300 milionů

Raiffeisenbank | eBanka

Raiffeisenbank a.s. i eBanka, a.s. úspěšně pokračují v integraci. I přes tento náročný proces se oběma bankám v 1. čtvrtletí podařilo výrazně zvýšit zisk a dosáhnout dalšího růstu v prodeji produktů. Banka počítá s dalším silným růstem, tento růst budou krýt zdroje od akcionářů ve výši téměř 70 miliard korun. Integrace obou bank bude završena v létě.

Celá zpráva →

07.05.2008

Martin Diviš se dnes ujal pozice generálního ředitele Kooperativy

Kooperativa pojišťovna

Novým generálním ředitelem Kooperativy se s platností od dnešního dne stává Ing. Martin Diviš, MBA. V čele druhé největší pojišťovny českého trhu tak nastává vůbec první změna na nejvyšším výkonném postu – až do dnešního dne pojišťovnu od jejího vzniku v roce 1991 vedl Vladimír Mráz – jedna z klíčových osobností českého pojišťovnictví posledních dvou dekád.

Celá zpráva →